Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

#65
Buna, scuze de intarziere...de fapt am citit toate capitolele exact cand le-ai postat, dar lenea
>.<.. Asa sa revin la Scaldare in dorinta care este unul dintre ficurile mele preferate, chiar daca nu o arat. Cei doi in vacanta, pe malul marii... incep sa visez. Deci nu stiu de unde ai atata imaginatie, sa descrii cu lux de amanunt ce se intampla intre ei doi. Il ador pe micutul Tyler, seamana cu mine, adica cu mine mai din trecut... Rusinos[Timid] O frumusete de baiat.Imi place cand il faci sa ramana fara respiratie iar faza cu luna, cei doi in patul mare, ouf! este atat de romantic, nu stiu ce as mai putea spune, doar ca dupa parerea mea ficul tau este perfect! Cele trei moduri de expunere se imbina perfect... Descrierea pe care o ador, este detaliata si ma face sa vad pana si cel mai ascuns sentiment, Naratiunea care se imbina perfect cu Dialogul care in unele momente este adorabil...cand vorbesc cei doi iar Tyler se rusineaza si... Cred ca salivez...[: )) Asa, deci deocamdata cam atat...spun doar ca astept cu mare nerabdare nextul care sper ca o sa apara de curant.
Ja. Ne!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Turta Dulce - 16-03-2011, 09:42 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)