Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Miley Cyrus

#1
Dacă tot nu am vazut un loc unde să scrie despre miley, m-am gândit să îl deschid eu.
http://ro.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus )aici găsiţi informaţii despre ea.
Cred că cu toţii aţi auzit de ea. Aşa zisa Hannah Montana, care nu mai vrea să fie hannah. A intrat în multe scandaluri. Şi-a închis twieeterul apoi şi l+a deschis. S-a poyat goală şi în alte ipostaze nu tocmai decente. Bârfele mai ziceau că se drogheazăă şi etc. Oare tate speculaţiile sunt adevarate ,sau numai minciuni? 39 Ce părere aveţi?
[Imagine: 435807fbnxzdbgby.gif]
[Imagine: 1370639wghbdmxzm0.gif]

#2
Nu se stie. Mie la ea imi place vocea, pacat ca-si distruge frumusetea si carierea. Cat despre barfele astea sa sti ca nu imi pasa, de mult timp am incetat sa nu-mi mai pese de ea. Cat despre faptul ca se drogeaza nu am auzit, si singera sa fiu nu ma steptam sa ajunga atat de departe. Astea este parerea mea este falsa Hannah Montana.

#3
Am trecut si eu pe aici pentru a vedea ce se mai spune despre Miley.
Ce pot spune? Sa fiu sincera n-am suportat-o de cand am vazut Hannah Montana. Mie una nici o vedeta de la Disney nu-mi place deoarece dupa parerea mea sunt doar niste copii care au devenit vedete datorita unor show-uri pentru copii.
Oricum sa revenim la Miley. Am auzit de aproape toate scandalurile. Doar de cel in care a pozat goala nu stiam insa nici nu m-a interesat persoana ei. Dupa parerea mea este doar o inganfata cu aere in caput ala putin (mai mult) cam gol. Stiu ca am citit undeva ca ea nu mai vrea sa-si continue studiile acum si ca si le va continua cand va imbatrani deoarece bunica sa asa a facut. Deci va dati seama cata minte ar fata asta daca se lauda cu asa ceva si mai ales din ce familie provine.
Dintre toate vedetele de la Disney pe ea o urasc cel mai mult. Are un mod ciudat de a juca. Si din cate tin minte ea nu era logodita cu cel cu care a jucat in filmul ala...ok cred ca stiti insa acum nu-mi vine in minte...The last song sau ceva de genu.
Cum am mai spus si la alte topicuri nu vreau sa jignesc pe nimeni fiecare are alte pareri nu trebuie sa ne certam unii cu altii datorita faptului ca avem alte gusturi sau gandim altfel insa aceste topicuri sunt deschise pentru a ne spune parerile adevarate despre tot felul de lucrui.

#4
Putem va rog sa ne spunem parerea fara sa incepem sa zicem ca e o proasta sau ca are capul gol ?

Sa fie cum o fi, a facut bani, are fani, are voce, are serial normal ca invidia e imensa. E visul oricarui adolescent. Faima si toate alea.
Good for her.
Nu ascult genul de muzica pe care il canta, dar din cate am auzit are voce. Versurile sunt poate doar pentru copii.
Cat despre faptul ca a fost implicata in scandaluri sa fim seriosi, ce adolescent e cuminte si ii asculta pe mami si tati nonstop ?
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.




#5
Miley? Nu stiu daca are capul gol sau plin de fite sau idei proaste. Dupa parerea mea, ea isi traieste adolescenta cum vrea pentru ca isi permite. A lucrat pentru banii pe care ii are si pentru locul ei printre vedete. Insa multi inca o vad mica pentru a-si face de cap. Si-a schimbat comportamentul , normal ca nu mai vrea sa fie Hannah, cea pentru copii in varsta de 7-12 sau 13 ani, cand realizezi la ce te uiti si ce iti place. Nu vreau sa ii iau neaparat apararea dar daca face ceva ilegal sau imoral o face pentru ca e inca adolescenta sau o face pentru a scapa de imaginea de fata cuminte si de star Disney. Cateodata insa o face gresit. Nu ma deranjeaza cu nimic, nu imi baga nimeni muzica ei pe gat si unele melodii chiar imi plac.
[Imagine: ak8THBQ.png]


#6
Edit: postul meu arata ca naiba fiindca avea prea multe semne ciudate de la diacritice. Revenind, I don't really give a f*** about her, inainte imi placea Can't be tamed, acum am cautat din nou melodia si aparent nu prea mai are farmec pentru mine, doar Fly on the wall inca mi se pare draguta, poate or mai fi si altele, dar imi este lene sa mi le amintesc, deci in materie de muzica nu ma prea impresioneaza, desi cand eram mica imi placea sa ascult niste melodii pe varianta Hannah Montana. Cat despre restul lucrurilor legate de ea, hm, nu prea sunt interesata.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#7
O urasc, inainte o placeam la nebunie dar acum o urasc!
Cu aparitiile ei ''hot'' pe scena si cu piesa Who oun's my heart parca care e umpic excentrica pentru varsta sa
iete ca am inceput s-o urasc, singurul lucru care imi mai place este serialul de comedie hannah montana ata, in rest urasc totul la ea

#8
O urati voi, dar fata face bani. Same with Bieber, Gaga, Gomez and whatsoever. De ce credeti ca a ajuns atat de cunoscuta? In primul rand datorita pustoaicelor de 11-12 ani care colectioneaza obiecte marca "Hannah Montana" in prostie si a tuturor celor care o urasc si vorbesc in continuu despre ea.
O urati, vorbiti despre ea pe unde apucati, fetiscana ajunge si mai cunoscuta, mai scoate un videoclip, mai isi da jos un rand de haine sa arate ca nu mai e "fata cuminte a lu' taticu' " si mai scoate un ban.
Pentru ca acum nu mai conteaza daca ai voce [ sau conteaza prea putin ]. Cine se dezbraca cel mai mult/ are cele mai multe pipite goale in videoclipuri isi scoate banul.
The end.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


#9
Singura melodia care mi-a placut pana akum a fost Who Owns My Heart , in rest sunt cam naspa . Intr-adevar , au aparut o suma de poze cu ea dezbracata , dar nu se stie daca sunt adevarate . Cat despre cele in care se drogheaza , aia chiar e ea . In fine , fata face bani orice ar fi , dar e un model super-prost pentru astia micii care isi cumpara toate lucrurile cu Hannah Montana. Ea si-a facut imaginea de fata cuminte , acum ca a implinit 18 ani , vrea sa arate ca nu mai e cine era . In fine , e prea dezbracata pentru varsta ei .

#10
=]] Am inceput sa rad in hohite cand am zarit subiectul asta printre celelalte si ma intrebam non-stop ce cauta la MUZICA ?? -_-

Nu e ea si actrita si mai stiu eu ce ... ?? Doar nu o fi numai cantareata , no ? Ea e multi-talent , cum sa n-o iubeasca pustoaicele ?? Defapt , sa ma corectez , " Cum sa era posibil sa nu o iubeasca ? " - in trecut ...

Acum o iubesc toti pustii [ gen : amicii mei pitici din generala ] , care o considera , citez : " foarte sexy si feminina , cu o voca seducatoare " . =]] Cand am auzit , sa fac infart pe holul scolii , nu alta =]]

Acum o parere sincera si foarte politicoasa din partea mea ... E o fetita , venita dintr-un orasel mic , impinsa de tatal ei sa devina " actrita " in acel show de la Disney , iar apoi cand printesa a crescut ... cred si eu ca a vrut mai mult [ doar are tata bani in portofel ,no ? ]. Si uite asa a aparut ea pe scena cu microfonul in mana ... Mai apoi , " diva pop " , vrea musai sa fie " bad girl " , pentru a atrage si ea cumva atentia asupra ei , ca parca s-a demodat imaginea pe care si-a creat-o de " good girl " , deci e foarte logic sa o vedem acum drogata , despuiata [ vorba bunicii mele =]] si mai stiu eu cum ...

Nu e totul simplu , oameni buni , acum ?? ^^






Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)