Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#37
Capitolul 18


Eu si Selene incepuseram sa ne intelegem foarte bine, femeia simpatizandu-ma si bucurandu-se enorm ca sunt iubitul fiului ei. Ma mira felul in care se imbraca aceasta, ca si felul mamei mele de a se imbraca. Era totul ciudat in jurul meu acum. Cum de femeia nu era deranjata de faptul ca baiatul ei e cu un alt baiat? Daca nu as fi fost vampir, probabil ca mama m-ar fi omorat in bataie de ar fi aflat asta.
Yu facu ochi, intr-un sfarsit, si Selene merse sa-l imbratiseze, spunandu-i vorbe dulci. I-a cerut sa aiba grija de mine, fiindca am suflet bun, plus ca fostul sau iubit, Kiro, s-ar fi intristat daca ar fi aflat ca el sufera. Si ii dadeam dreptate chiar si eu.
Femeia se apropie de noi si ii puse fiului sau pe frunte un lantisor, apoi se apropie de mine si imi puse, de asemenea, un lantisor la gat, spunand ca el e Printul Iadului, iar eu consortul sau, cuvant care ma facu sa rosesc puternic, ca si Yu, de altfel. Dupa ce ne-a sarutat usor, a iesit din camera, lasandu-ne singuri. M-am apropiat de el si l-am imbratisat, incepand sa il sarut. Mi-a raspuns plin de dorinta, muscandu-ma usor de buze. Am inceput sa imi plimb mainile pe trupul sau, putin sfios.
Mi-am coborat buzele pe gatul sau si am inceput sa ii sarut, insa vena de la gat ii pulsa puternic si nu m-am putut abtine, mi-am scos coltii si mi i-am infipt in carnea sa, incepand sa beau cu sete acel lichid sacru. Yu a scancit usor, apoi am inceput sa il mangai pe abdomen in timp ce ma hraneam cu sangele sau. Cand am considerat ca e de ajuns, am inceput sa imi trec limba peste cele doua urme de coltisori. Am scapat rapid de haine si mi-am dus mana intre piciaorele sale, mangaind zona. In momentul in care am vrut sa il pun peste mine, sa ma patrunda, sa il simt in mine, el m-a oprit, spunand ca e randul meu sa domin. Dar cum sa fac asta? Nu stiam cum sa reactionez...
Am inceput sa il sarut pe piept, sa imi trec limba pe pielea lui, lasand urme umede, apoi degetele incepura sa ii framante sfarcurile ce se intareau rapid. Buzele au inceput sa imi coboare mai jos si tot mai jos, pana ce am ajuns sa ii sarut penisul, apoi l-am lins usor si am inceput sa il sug in timp ce ii ascultam cum gemea de placere.
Mi-am dus doua degete la intrarea dintre fesele sale si l-am patruns, incepand sa le misc usor in el astfel incat sa geama din ce in ce mai des. M-am pozitionat intre picioarele sale si l-am patruns cu mandria, facandu-l sa scape cateva scancete si sa se arcuiasca de spate. Peste putin insa a inceput sa geama multumit si sa se miste o data cu mine, in timp ce ne sarutam pasional si gemeam de placerea absoluta ce ne-o daruiam unul celuilalt.
Dupa o buna bucata de timp in care ne-am oferit placere absoluta, trupurile ajunsesera sa fie acoperite de sudoare. M-am impins mai puternic in el, facandu-l sa geama puternic, moment in care am ejaculat in interiorul sau, exact in acelasi timp cu el. Mi-am lasat mai apoi capul pe pieptul sau, sarutandu-l, in timp ce el incerca sa isi calmeze ritmul sacadat de respiratie.
Mi-am intrebat iubitul daca el avea de gand sa plece in Iad, insa el m-a linistit, spunandu-mi ca nu are de gand sa plece fara mine, plus ca Selene si Lucifer ii dau voie sa faca orice vrea.
- Romeo, vreau sa sti ca te iubiesc si indiferent de ce se va intampla, te voi iubi mereu si iti multumesc, ca m-ai facut sa traiesc si sa iubiesc din nou, imii spuse, apoi ma saruta apasat si pasional pe buze, in timp ce plangea de fericire. L-am saruta la randul meu si am spus, lacrimile incepand sa imi curga si mie pe fata:
- Si eu te iubesc, inima mea!
L-am luat in brate, sarutandu-l apasat si tinandu-l aproape de mine pentru eternitate. Am adormit amandoi plangand si stand imbratisati...

Am deschis lenes ochii, fiindca razele soarelui incepusera sa imi mangaie pielea si sa ma deranjeze in acelasi timp. Am injurat de cateva ori, apoi m-am ridicat in picioare. Patul era ravasit, iar cearsaful inca purta urmele a ceea ce s-a intamplat aseara intre noi doi. M-am dus prin tot apartamentul, insa nu era nici urma de iubitul meu.
Incepu sa sune telefonul, iar eu am raspuns rapid. Spre uimirea mea, era Luminor.
- Bai, jigodie de vampir, l-am auzit spunandu-mi, l-am capturat pe Yu. Vino la podul ce face legatura intre Venetia si restul, a mai spus, dupa care a inchis telefonul.
Am facut rapid un dus si m-am imbracat, speriat de ceea ce s-ar putea intampla. Daca... Ii vor face ceva lui Yu? Presimteam ca ceva nu era bine!

Ajuns acolo, frati-mio ma prinse de la spate si imi lega mainile, tinandu-ma strans aproape de trupul sau.
- A fost doar o capcana! l-am auzit soptindu-mi la ureche, apoi m-a lins pe obraz, ceea ce imi facea greata, l-a sunat mai apoi pe Yu, spunandu-i ca daca nu vine la iesirea din Venetia avea sa ne ucida si pe Shin, si pe mine.
Cand am intors capul spre dreapta l-am vazut pe blondin zacand sedat, legat fedeles. Luminor s-a apropiat de mine si am simtit o intepatura in gat, apoi pleoapele imi devenira tot mai grele...

Era seara in momentul in care m-am trezit. Ma simteam bine, oarecum slabit. Hoitul ala umbaltor de frati-mio m-a luat pe sus si m-a impins intr-o masina, alaturi de mama mea, care incepu sa ma sarute si sa ma imbratiseze, fericita ca ma vede.
L-am zarit pe fratele meu intorcandu-se mai apoi cu Yu dupa el, legat. Ne aflam acum intr-o parcare subterana dinafara Venetiei acum. Tarfa aia ordinara l-a aruncat pe iubitul meu jos si a inceput sa dea cu picioarele si pumnii in el. Am sarit din masina direct pe Luminor si am inceput sa imi infig ghearele in el. Ochii imi devenisera rosii acum, insetati de sange, demonici, si imi scosesem coltii, avand o figura de maniac ucigas.
Pentru prima data in viata, mama s-a apropiat incet de mine si mi-a carpit o palma care m-a proiectat intr-un zid. Am privit-o socat. Tarfa asta ordinara indraznea sa dea in mine?! Tarfa asta ordinara indraznea sa ii ia apararea homosexualului astuia de frati-mio?!
M-am uitat la iubitul meu, care tocmai era sedat de nenorocitul ala ce arata ca Marilyn Manson. Ce dracu` zic eu Marilyn Manson?! Marilyn mi se parea sexy fata de caricatura asta care se numea vampir. Imitatie de vampir ce e!
M-a facut corcitura, ceea ce ma jigni pana in suflet. M-am ridicat in picioare si l-am facut cum mi-a venit la gura, de la tarfa homosexuala, cocota masculina si vampir fals, creat prin ritualuri ordinare si alte cate si mai cate jigniri imi veneau la gura.
In mintea mea imi injuram rasa si tot ceea ce tinea de ea, de Luminor, de mama si tata si tot ceea ce exista. Vroiam sa fiu in bratele lui Yu acum, sa ne sarutam lung si sa ne soptim ca ne iubim, sa ne aratam dragostea.
Am inceput sa plang, lasandu-ma sa cad in genunchi si strangand in maini colierul pe care mi-l daduse Selene, repetand intr-una numele ei in minte, parca asta ma ajuta...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 18-03-2011, 08:48 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.292 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.913 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.567 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)