Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh]

#9
Sper sa nu va suparati... dar am trecut si eu pe aici.
Imi place idea. E originala. Trebuie sa recunosc ca nu sunt un fan infocat al CB dar nu imi displac, chiar deloc.
Imi place modul in care scrieti amandoua, dar sper sa nu se supere Gabita pe mine pentru ce voi scrie acum: manu se descurca putin mai bine.
Mi-am facut deja o idee despre ce se fa intampla in continuare, dar sper sa ma surprindeti cu ideile voastre.
Va rog sa puneti ceva imprevizibil ca altfel veti face ficul prea comun, desi cum am mai spus si mai sus: idea e originala.
Daca vati suparat pe mine pentru cele spuse imi cer scuze dar sa stiti ca acest lucru nu ma va opri sa citesc in continuare ficul.
Va urez spor la scris la amandoua. :bye:
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] - de n{iK}a aMmA - 18-01-2011, 02:44 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Sharingan si timpul [+18 YAOI] Nywa 55 43.286 17-12-2011, 01:46 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.911 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] Nywa 89 73.560 17-12-2011, 01:28 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)