Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ?

#12
Sa nu va aud cu am cei mai tari profi numa' daca sunteti cu mine in scoala. Ii iau pe rand.

Profa de mate, diriga[15]

Diriga e cea mai tare, dupa mine. Desi e o hoasca batrana, obsedata de mate, care nu freaca pe toti pana ne face radical din tampit. Intr-a 6a am avut mai toti niste note teribile la teza. Doi de 10, al meu si am lui Acka 15. Cum spuneam, am mai dat teza de trei ori si ne-a mai dat din burta 2 puncte ca se ne iasa. Ce tare e, ai? 15

Profu' de Bio

Cu toate ca in a 5a ne-am speriat de el ca de bombe intr a 6a eram chill out de parca nu era nimic rau ca el anu' trecut. Anul asta a fost belea rau, din moment ce am ras la fiecare ora [facem anatomie] de ne-am cacat pe noi.

Profa de chimie

Cred ca, dupa parerea mea, e cea mai funny profa pe care o avem. Dupa profa de detsch, corse xD

Profa de romana, aia noua xD

Noi am avut 7 profe de romana in 5 ani. Desi mai era Tutankamon, cu care am facut 3-4 zile, de care vroiam sa va mai zic o iau pe asta noua.
E de-o varsa cu noi, daca putem zice asa. Mai toti de la noi avem 13-14 ani asa ca profa are cu 10 ani in plus. E super tare, cred ca n-am ami ras asa cu o profa de la meditatiile cu matusmea 21

Profa de engleza

E cu cativa ani mai batrana decat profa de romana [vreo 35, mai.]. Am fost la multe dintre activitatile ei printre care si la o Halloween Party. O sa pun si poze daca am vreme Smile

Deutsche profa

E una dintre profele alea super-funny care fac j'de mii de activitati si noi nu ne ducem la niciuna ca ne facem tema la mate. Vinerea avem de la 5 la 6 cu ea si din doua-n doua saptamani ne lasa sa plecam. Cica "are treaba", sau cel putin asa ne-a zis noua.
_________________

Pff, cat am scris. Postzilla 21. Astia sunt toti profii funny, cool, chill out pe care ii avem. Muriti de ciuda ca nu stati in Bv City 10



Răspunsuri în acest subiect
RE: Care sunt cei mai enervanti, trazniti si mai ciudati profesori ai vostrii ? - de Julliette . - 19-12-2010, 01:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Profesori enervanti. Flash 65 39.149 27-04-2014, 06:01 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  Profesori preferati Flash 65 36.055 01-01-2014, 04:26 PM
Ultimul răspuns: Queen of Darkness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)