Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Explicatii SubSectiuni FanFiction

#1
FanFictionul:
- va avea 2 indexuri mari si un topic cu reguli si cel de explicatii.
- indexurile vor fi unul cu toate ficurile de pe zup si unul cu ficurile active pe categorii

Anime/Manga/Bands Fics:
- la Naruto Fics vor fi toate ficurile inspirate din anime/manga-ul naruto
- La Yaoi & Yuri ficurile cu Cinema Bizzare, Tokio Hotel, Gravitation, etc.
- la Other Fics gasiti ficurile cu lupte, cu batai, cu tot ce vreti voi, inspirate din anime-uri.

Original Fics:
- la Proza: lucrarile scrise, comune, ce apartin realitatii de zi cu zi si, stiu ca proza nu inseamna acest lucru, pot si puse si lucrarile fantastice
- la Poezie: lucrarile in versuri, fiecare lucrare in topicul autorului sau in topicuri diferite, e la alegerea lor.
- Oneshots: lucrarile scurte de maxim 2-3 capitole, ce sunt postate in topicuri individuale. Nu mai e regula cu User`s Oneshots asa ca puteti pune ce nume doriti.

O precizare la Anime Fics si Original Fics Proza:
- vi se vor formata ficurile, pentru ca exista ficuri cu capitole lipsa, ficuri cu ??? ramase in urma caderii serverului, si pentru ca, daca tot va pierdeti vremea pe aici, la liceu/fac/etc veti avea nevoie si sa stiti cum ar trebui un text sa fie asezat in pagina, asadar voi posta un tutorial de cum ar trebui sa arate ficurile si apoi vi le voi face la toti la fel.
done

15.12.2010:

Am sters comentariile, am vrut sa las topicul deschis ca sa se posteze sugestiile sau problemele pe care unii le puteti avea cu ficurile.
De altfel, tot aici veti posta si daca vreti sa va redeschideti ficul.

#2
Buna, mi-am redeschis si eu ficul acum cateva zile, dar a ramas la sectiunea older fics unde am vazut ca toate ficurile care se inscriu in categoria asta sunt ficuri inchise. As putea sa imi mut ficul in alta sectiune sau va ramane la older fics?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Reguli generale FanFiction - NU originale Aly 1 5.267 05-12-2011, 11:42 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)