Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Attack Of the Pin-up Boys

#1
[Imagine: pin-up-boys1.jpg]

După atacul neobişnuit de pe 14 februarie in care unul dintre Flower Boys a fost atacat intr-un mod nu foarte dragut , atacurile de acelaşi fel au început să se întâmple la diferite şcoli cu un mare renume , in fiecare luna pe aceiasi data.Zvonurile spun că victimele urmatoare va fi de la Neulparan High School. Elevul Kibum decide să investigheze problema, postand pe blogul sau toate evenimentele referitoare la atacurile fata de Flower Boys , provocând un subiect fierbinte în cadrul grupului de studenti. După mai multe atacuri, Kibum prezice că următoarea victimă va fi Siwon,Heechul sau Kangin .. fiecare fiind conducatorul unui grup din Neulparan High School .

Cast : Super junior

Ce parere aveti despre acest movie?
~ Ce vreau sa zic despre acest film este ca e un film amuzant care prezinta viata monotona de la scoala.
~ Well moonwalk-ul este noul mod de a chiuli fara sa te auda profesorul
~ O sa vedeti ca si ursi panda frecventeaza scoala : ]]
~Ryewook este unul dintre cele mai amuzante personaje din film

Il puteti viziona aici
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#2
Off : Bebelusa-nu-mai-stiu-eu-ce-numar .... ar trebui sa fi mai atenta cu spam-ul ^^.Inteleg ca esti noua pe Zup, dar totusi, fi amabila si treci pe la regulament.

So, revenind. Am vazut filmul cu mult timp in urma, cand de-abia am dat de k-pop. A fost ceva genial foarte epic. Am ras de m-am spart. Si ma miram de...cat de cute e Wookie oppa. Ce pot spune, toti sunt niste actori fooooooarte buni 21.
A fost foarte amuzant filmul. As vrea sa-l revad...candva. Deocamdata am planuri pentru inca o drama si doua animeuri 21.
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Boys Before flowers nemo-chii 6 7.954 03-04-2013, 07:11 PM
Ultimul răspuns: andreeazuzuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)