Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubirea dintre un tigan si o romanca

#2
mama, mama, mama
draga mea nou venita (banuiesc ca esti fetita) cati ani ai? imi pare rau dar la profil nu scrie nimic, si nu stau sa te caut la noi veniti sa vad cati anisori ai, insa dupa parerea mea in jur de 12-13, deoarece atatia ani i-as da persoanei care scrie o asemnea poveste. bine e mai mult un inceput, dar asta este partea a doua.
eu nu vreau sa te iau dur de aceea o voi lua usor, cu inceputul. iti arat o greseala importanta (care sa mai intampla) dar totusi nu trebuie si e o greseala grava. banuiesc ca te uiti cu ochii la fel de mari ca farfuriile de aperitiv, si te intrebi unde am gasit greseala, asai? pai e simplu. citeste cu atentie titlul si ai sa vezi. „Iubirea dintre un tian si o romanca” mda ma gandesc ca ti-ai dat seama unde e magnifica „minune Dumnezeiasca” acolo este tian si eu cred ca vroiai sa zici tigan. sincer eu datorita acestei greseli am decis sa citesc ficul, ma gandeam ca e o chestie, si eu nu stiu de ea. dar din cate am vazut eu este vorba de un tigan, saracu de el. din punctul meu de vedere ai dreptate, este original, eu nu am mai vazut aceasta idee pana acum.
banuiesc ca vrei sa critic mai mult, mai indetaliat. nu voi critica ca altfel te apuca plansu si pe tine si pe mine si eu in plus ma mai aleg si cu o durere serioasa de cap, de vai si-amar de pielea mea. tu ai pus acele versuri doar ca sa nu zici ca nu ai cateva randuri (adica cum zic regulile 40) ca ficul tau normal, fara versuri are in jur de 20 de randuri (aproximativ)
mai mult nu ma iau ca nu am pastile de calmat
daca vei urma indicatiile care ti se vor da totul va fi ok, daca nu ...se va alege praful.
nu te supara pe mine, daca vrei sa ma injuri nu ai decat, dar fao prin pm, ca nu vreau sa fac circ pe forum chiar in halul asta.
pm=mesaj privat si se gaseste in josul comentariului meu, sau la profil
bye bye si sper sa evoluezi... eu una nu mai am de zis nimic, inafara faptului ca trebuie sa ies afara sa iau aer ca inebunesc..... nu e foarte rau, insa trebuie sa mai lucrezi foarte mult sa reusesti o performanta, deoarce tot ce strica ficul sunt greselile, nimic mai mult, acestea sunt cu carul in ficul tau, plus ca mananci litere si cuvintele, de aceea ma doare capul, ca in rest este ok ficul...
bye bye
Te iubesc la nebunie,
Tu esti inima mea pe vecie...pupicpupic:X:X

Imi amintesc...

Te-am cunoscut in zi de toamna
Cand totul m-i se parea pustiu
Si m-am indragostit de tine
Fara sa vreau,fara sa stiu.
Te aseman unui soare
Ce pluteste lin pe cer
Iar eu fiind intinsa mare
O singura raza-ti cer;
O raza plina de iubire
O vorba dulce si un sarut
Sa pastrez ca amintire
Tot ce-am trait sau am avut.
Iubirea noastra-i vantul
Ce adie oftand
Iar de ar fi sa nu mai bata
As mai avea un gand;
Sa fi tu fericit
Cu sau fara amintirea mea
Si eu...Oriunde as fi
Sa-ti pazesc dragostea!


[Imagine: normalanimegirlpic2093.jpg]
[/align]



Răspunsuri în acest subiect
Iubirea dintre un tigan si o romanca - de sweet - 18-06-2010, 04:59 PM
RE: Iubirea dintre un tian si o romanca - de Savarina Ali - 18-06-2010, 07:07 PM
RE: Iubirea dintre un tian si o romanca - de Nywa - 18-06-2010, 09:57 PM
RE: Iubirea dintre un tian si o romanca - de Aly - 19-06-2010, 04:47 PM
RE: Iubirea dintre un tigan si o romanca - de sweet - 02-07-2010, 04:33 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bariera dintre noi si "ei". Prevented :D 1 2.471 08-10-2013, 08:56 PM
Ultimul răspuns: DreamGirl
  [Naruto] dragostea dintre un om si un vampir rebeca 8 4.913 19-08-2012, 04:19 PM
Ultimul răspuns: rebeca
  Iubirea dintre un vampir si un muritor.... i_love_anime 5 3.748 02-02-2011, 08:09 PM
Ultimul răspuns: Stormrage
  Razboiul dintre o iubire interzisa Vero 28 12.653 26-12-2010, 04:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Iubirea dintre un Uchiha si un Trandafir stea Shadow. 18 14.005 19-06-2010, 11:56 AM
Ultimul răspuns: Shadow.
  Iubirea dintre o fata si un baiat Nami 4 7.764 03-03-2010, 11:26 PM
Ultimul răspuns: Kripterya
  Iubire dintre doi ingeri Crazy Person 3 4.162 22-01-2010, 02:28 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)