Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

4minute

#2
Oh ador trupa super mult. Toate sunt aşa dulcici dar îmi place foarte mult de Jyioon o iubesc purşi simplu. Şi Hyuna e super dar şi Gayoon, dar cel mai mult de primele două şi dacă aş face o selecţie după voce îmi place Hyuna, dar după stil o aleg pe Jyioon pentru că are acelaşi stil ca şi mine. Tomboysh plus glam şi îmi place tare mult, de fapt o ador şi că veni vorba vreau să fac un sig cu ea. Hm...melodiile mele favorite sunt Muzik şi Hot issue pe care pur şi simplu le iubesc. Nu m-a mai plăcut asemenea melodii de foarte mult plus că se asociază stilului meu şi îmi plac foarte mult Lp - urile. Sunt inspirate şi gainele lor sunt tare mişto în fiecare Lp pe care îl au.
Vocea Hyunei e absolut superbă şi stilul ei este super [ I wanna say that she has some beautiful and hot legs and beautiful eyes ] cât despre Gayoon îmi place că e dulcică mai ales în Lp - ul Muzik acolo mi-a atras cel mai mult atenţia cu stilul ei. Plus că are o voce tare calumea acolo şi se scoate în evidenţă foarte bine. În general îmi plac toate, toate sunt calumea şi se mişcă mişto şi cântă grozav, dar cele trei mi-au atras atenţia în mod special. Au un stil aparte, dar chiar şi aşa nu pot renunţa la scumpa mea Jyioon pe care o ador super tare. Cred că vreau să mă tund ca ea, nu ştiu, dar îmi place aşa mult stilul ei, bine doar frizura atât îmi place în mod unic la ea. E aşa dulce în Lp-ul Muzik, dar în Hot issue nu mi-a plăcut rujul acela de pe buzele ei. Consider că mergea altă nuanţă dar nu ştiu, părerea mea.
Cât despre trupă în mare, sunt super tari.
-



Răspunsuri în acest subiect
4minute - de Nya. - 10-06-2010, 03:51 PM
RE: 4minute - de Flash - 21-06-2010, 09:18 AM
RE: 4minute - de Elusive wolf - 23-06-2010, 02:22 PM
RE: 4minute - de Zuza. - 02-01-2011, 11:24 PM
RE: 4minute - de Little M - 09-05-2011, 08:59 PM
RE: 4minute - de Himisoara. - 02-08-2011, 03:37 PM
RE: 4minute - de Aerith - 24-08-2011, 02:15 AM
RE: 4minute - de βεκi - 02-12-2011, 11:45 AM
RE: 4minute - de Amy :3 - 02-12-2011, 04:02 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)