Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You are just my boy[shonen-ai;yaoi]

#1
Personajele:

Renji [Ren]
[Imagine: anime_boy_studying_from_shota-yaoi-zone_msngroups.jpg]
Larry:
[Imagine: 105.jpg]
Yuzi
[Imagine: AnimeBoy4.jpg]
Mitsue:
[Imagine: aquapluswq7.png]



Prima parte
"Era o zi destul de frumoasa..Soarele era pe cer..O zi numai buna de stat in park...O fata frumoasa cu parul rosu si ochii caprui statea in park dandu-se in leagan....Era trista..statea cu capul in jos,,...Deodata un baiat vine la ea si ii intinde o mana..Spunandu`i
"Ce ai patit?o fata asa frumoasa ca tine sa fie trista intr-o zi la fel de frumoasa?"
Fata ridica capul si priveste baiatul din fata ei care o tinea de mana..Un baiat cu parul albastru si ochii verzui..Fata se indragosti imediat de acest baiat,...Avea o fata inocenta si blanda..
"Eu..nu am patit nimic...doar ca.."
Baiatul ii zambi frumos si ii zise
:Nu mai fi trista..Nu conteaza ce s`a intamplat ...trebuie sa treci peste asta...Eu sunt Renji iar tu?"
-Eu sunt Mitsue...
-Imi pare bine Mitsue..Ma bucur sa te cunosc...Acum eu trbuie sa plec..ma bucur ca te-am cunoscut..ai grija de tine!
Mituse de abia mai avea aer.."Da pa.."
NU mai putea..se inrosise toata si zambea..Acum toata tristetea disparuse...Fata a inceput sa fuga prin park..Isi manifesta fericirea..
Se facuse deja seara...Desi fusese o zi spelndida acum incepuse sa ploua..Baiatul cu ochii verzui mergea prin ploaie..Apoi intrand intr-o cladire...Bate la usa unui apartament
Un baiat saten ii deshide usa"-Hey esti ud loarca...intra"
Adolescentul se multumi doar sa ii zambeasca
In ciuda tacerii adolescentului baiatul care il intampinase il intreaba putin iritat:
-Ce faci pe strada acum?nu ai vazut ca incepuse ploaia?
-Imi pare rau-spune adolescentul fara vlaga.
-Nu conteaza..fa un dus..eu pregatesc ceva de mancare..spune de data asta mai usurat baiatul.
Renji era un baiat de aproximativ 17 ani iar celalalt baiat care il intampinase era un baiat cam de 18 ani,Yuzi...Cei doi locuiau impreuna
Renji iese de la dus cu un prosop infasurat la brau si un alt prosop in cap..Yuzi iese si el din bucatarie si il cuprinde de talie pe adolescentul care tocmai iesise de la dus..dandu-i prosopul din cap jos..Luand prosopul in mana si aruncandu-l pe canapea...Apoi isi trece mainile prin capul baiatului.in parul albastrui.
Renji isi puse mainile in jurul gatului lui Yuzi si il saruta..
Dupa aceasta cei doi s-au asezat la masa si au inceput sa vorbeasca..
Yuzi...azi am intalnit o fata era f deprimata in park
Satenul se uita suspicios la adolescent si ridica din spranceana
Adolescentul vazand aceasta privire zameste si spune:-Nu iti face griji..eu am ochi doar pentru un singur barbat..pentru tine A urmat un moment de priviri seducatoare iar apoi si`au continuat cina...[/color][/size]"

#2
Sper sa nu fie cu suparare, dar in acest caz ma apuc de puricat:/
Citat:"Era o zi destul de frumoasa..Soarele era pe cer..O zi numai buna de stat in park...repetitii+ "park"="parc"O fata frumoasa cu parul rosu si ochii caprui statea in parkam prins ideea cu parcu' dandu-se in leagan....Era trista..statea cu capul in jos,,...Deodata un baiat vine la ea si ii intinde o mana..Spunandu`ima abtin... zic doar ca descrierea cam seaca si "..." care nu-s necesare
"Ce ai patit?o fata asa frumoasa ca tine sa fie trista intr-o zi la fel de frumoasa?"mhm... liniuta de dialog, nu ghilimele
Fata ridica capul si priveste baiatul din fata ei care o tinea de mana..Un baiat cu parul albastru si ochii verzui..Fata se indragosti imediat de acest baiat,...Avea o fata inocenta si blanda..mah...nu te mai grabi asa
"Eu..nu am patit nimic...doar ca.."
Baiatul ii zambi frumos si ii zise
:Nu mai fi trista..Nu conteaza ce s`a intamplat ...trebuie sa treci peste asta...Eu sunt Renji iar tu?"
-Eu sunt Mitsue...
-Imi pare bine Mitsue..Ma bucur sa te cunosc...Acum eu trbuie sa plec..ma bucur ca te-am cunoscut..ai grija de tine!
Mituse de abia mai avea aer.."Da pa.."
NU mai putea..se inrosise toata si zambea..Acum toata tristetea disparuse...Fata a inceput sa fuga prin park..Isi manifesta fericirea..
Se facuse deja seara...Desi fusese o zi spelndida acum incepuse sa ploua..Baiatul cu ochii verzui mergea prin ploaie..Apoi intrand intr-o cladire...Bate la usa unui apartament puncte, puncte, puncte
Un baiat saten ii deshide usa"-Hey"hei" esti ud loarca...intra"
Adolescentul se multumi doar sa ii zambeasca
In ciuda tacerii adolescentului baiatul care il intampinase il intreaba putin iritat:
-Ce faci pe strada acum?nu ai vazut ca incepuse ploaia?
-Imi pare rau-spune adolescentul fara vlaga.
-Nu conteaza..fa un dus..eu pregatesc ceva de mancare..spune de data asta mai usurat baiatul.
Renji era un baiat de aproximativ 17 ani iar celalalt baiat care il intampinase era un baiat cam de 18 ani,Yuzi...Cei doi locuiau impreuna
Renji iese de la dus cu un prosop infasurat la brau si un alt prosop in cap..Yuzi iese si el din bucatarie si il cuprinde de talie pe adolescentul care tocmai iesise de la dus..dandu-i prosopul din cap josho...ca nu mai are sens..Luand prosopul in mana si aruncandu-l pe canapea...Apoi isi trece mainile prin capul baiatului.in parul albastrui.off...exprimarea asta...
Renji isi puse mainile in jurul gatului lui Yuzi si il saruta..
Dupa aceasta cei doi s-au asezat la masa si au inceput sa vorbeasca..
Yuzi...azi am intalnit o fata era f ce-i cu "f"deprimata in park"parc"
Satenul se uita suspicios la adolescent si ridica din spranceana
Adolescentul vazand aceasta privire zameste si spune:-Nu iti face griji..eu am ochi doar pentru un singur barbat..pentru tineaham...acu nu mai sunt ghilimele A urmat un moment de priviri seducatoare iar apoi si`au continuat cina...puncte puncte...
Am doua sfaturi pentru tine:
1. Incearca sa nu mai scrii in stil "mess" pe messenger. Te obisnuiesti rau. Nu zic sa incepi cu ortografie lu' peste cand vorbesti cu prietenii, dar mai putine "k" si "f" ar folosi;) .
2. Mai citeste cate un fic doua si vezi cam cum se pune problema, nu te avanta cu capu' inainte direct la scris.


Imi place ideea, ai imaginai\tie, dar mai ai ceva de lucru. Astept continuarea...nu uita ca-ti urmaresc indeaproape evolutia( +1 pentru incurajare, ca sa nu te superi)
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#3
Mersi de sfaturi:D Ma voi stradui:
sper sa nu va dezamagesc.Fiq`ul este deja facut.I-am mai facut ceva modificari acestei parti.
Nu stiu cat de bine dar macar incerc:

"Cei doi baieti au mancat...Deodata bate cineva la usa
-Merg eu sa deschid-spuse adolescentul zambind copilaresc!
Ren deschide usa si in fata lui apare o femeie cam de 40 de ani.
Ren o saluta politicos si o pofteste inauntru.Femeia avea doar o poseta..se vedea ca este doar in vizita..
-Yuzi mama ta e aici
Satenul iese din bucatarie si merge catre femeia destul de bine dispusa si o saluta sarutand-o pe obraz si spunandu-i
-Mama bine ai venit
[Acea femeie era mama lui Yuzi,numindu-se Akane.Aceasta parea sa stie de relatia lui Yuzi cu tanarul adolescent.
-Vreti sa beti ceva?Ceva de mancare?-o intreaba tanarul cam incordat dar totusi cu zambetul sau copilaresc pe fata
-Oh nu te deranja sunt doar in trecere..am venit sa ii aduc ceva fiului meu.
Spunand asta femeia scoate din poseta un plic pe care i-l intinde satenului
Acesta il deschide..inauntrul plicului era o suma frumusica de bani.Baiatul se uita surprins la continutul plicului si ii spuse mamei sale:
-Nu pot accept.Sunt prea multi bani si am zis ca nu am nevoie de banii tai mama.Stiu ca e greu si pentru tine..In tot acest timp cat ai ascuns relatia mea cu Ren fata de tata..Ai facut deja destule pentru noi....Nu vreau sa iti cauzam probleme!
-Dar nu sunt de la mine.tatal tau m-a trimis..i-am povestit in cele din urma de relatia ta cu Ren.Am tot incercat sa il avertizez de toate..Iar la un moment dat mi-a spus ca nu conteaza..Tu esti fiul lui si asta este tot ce conteaza!Chiar mi-a cerut o poza cu baiatul.I-am dat!Mi-a spus ca daca fericirea ta e alaturi de el ..atunci nu are rost sa se impotriveasca.Nu vrea sa te piarda
Cu toate astea..baiatul nu putea sta linistit..ceva era inca ciudat..cum de tatal sau acceptase asa de usor...Vedea in privirea mamei sale ca nu ii spusese tot asa ca o intreaba daca nu cumva a uitat sa ii spuna ceva.Aceasta se tot eschiva ..Insa in cele din urma spune:
-Ai dreptate..mai este ceva..Dar nu este vorba de tatal tau..Fratele tau.Vine in vizita..De fapt..Nu doar in vizita..A spus ca vrea sa stea o perioada mai lunga aici...
-Dar...cum de s-a decis asa de brusc?nu inteleg...Oricum sper sa nu ma intalnesc prea des cu el.Va locui la voi nu?
-Imi pare rau dar inisista sa locuiasca cu tine si Ren...Nu il putem opri.Este singurul lucru pe care ni l-a cerut vreodata..Si Yuzi..El este fratele tau.
Satenul injura printre dinti.Era foarte iritat si nervos din cauza vestii primite.
-Dar mama ..stiu ca nu pot face nimic.Da este fratele meu...Dar stii prea bine ca niciodata nu ne-am inteles...
-Poate...acum ca nu v-ati vazut de mult timp lucrurile se vor schimba...
Baiatul nu raspunde nimic..Doar privea in jos si injura.In acest timp Ren nu a facut altceva decat sa ii asculte pe cei doi.Nu era potrivit sa se bage in discutie!
Dupa asta mama satenului crede ca nu este potrivit sa mai ramana asa ca isi ia la revedere de la amandoi baietii si pleaca.
Dupa ce femeia pleaca adolescentul incepe sa isi interogheze prietenul:
-Yuzi..nu mi-ai spus nimic niciodata despre fratele tau..
-Nu sunt prea multe de spus.niciodata nu m-am inteles prea bine cu el..Mereu ne-am certat..Nu am vazut o persoana ca el..Plus ca nici lui nu ii plac fetele..Dar singura usurare este ca tu nu vei fi o tinta pentru el.Ma bucur ca nu esti genul lui -si dupa ce spuse asta satenul se usura.
Adolescentul incheie micul interogatori si spune zambind
-Va fi bine!
-Asta sper si eu..dar tu ce faci??..hai sa mergem la culcare.Maine tu ai scoala.
Yuzi terminase liceu insa Ren mai avea un an.Acesta mergea la acelasi liceu la care fusese si Yuzi.Acolo se cunoscusera cei doi.

A doua zi..
-Ren grabeste-te. Spune satenul foarte grabit si agitat.
Adolescentul se incalta repede isi ia ghiozdanul si fuge spre usa..
spunand
-Sunt gata
-Nu ai uitat ceva?
- Nu ce ce sa uit?
Adolescentul se privea .Incepand cu incaltamintea:totul era ok,adidasii erau fiecare in piciorul potrivit iar sireturile legate;blugii erau de asemenea ok;cureaua era la locul ei;camasa desfacuta ca a oricarui liceean.Totul era in regula.
Satenul incepe sa rada si merge catre spatele baiatului inchizandu-i ghiozdanul.Acesta se rusineaza lasand privirea in jos.Dar apoi si el incepe sa rada
Cei doi urca in masina neagra cu geamurile fumurii.In drumul catr liceu acestia au discutat despre diverse lucruri.Se gandeau sa renoveze apartamentul.Au vorbit lucruri obisnuite.Ajunsi la liceu cei doi isi iau la revedere printr-un sarut lung.In timp ce adolescentul iesea din masina si inchidea portiera prietenul sau isi musca buza.Baiatul se multumeste sa ii zambeasca si sa plece in curtea liceului.In timp ce acesta pasea in liceu,satenul isi continua drumul.
Toti cei din liceu stiau de relatia lui Ren cu Yuzi dar nici-unul nu avea nimic impotriva.Se obisnuisera cu baiatul care placea alti baieti.Toti il credeau perfect.Foarte destept,foarte aratos,respectat in tot liceul..doar ca ii placeau baietii,insa asta era o bucurie pentru colegii lui de clasa,astfel nu trebuiau sa concureze la fete cu el.Asa sigur nu aveau sanse.
Ren merge in clasa si se aseaza in banca de doua persoane,dar el statea singur deoarece colegul sau se transferase la un alt liceu.Totul era normal.Inca o zi plictisitoare.Ren se uita prin clasa si o descoperi pe colega sa Miko.Merge la ea si saluta tot grupul de fete
-He Miko,imi dai te rog notitele la logica?Ieri nu am venit la ora.Am avut treaba cu proiectul pentru protectia mediului,m-a rugat domnul de stiinte sa ii fac un referat special.
Fata avea o incredere foarte mare in Ren.Ei erau cei mai buni prieteni.Isi spuneau totul.
-Uite vezi ca e pe banca mea! -ii spune fata zambind.
Ren ii multumeste si merge sa ia caietul.Apoi isi transcrie notitele pe caietul sau.Cand deja terminase un profesor destul de tanar si atragaot intra pe usa spunand foarte entuziasmat
-Buna ziua!El era urmat de o fata.Surprinzator de aceasi fata pe care Ren o vazuse ieri.Elevii ii raspund profesorului la salut
-Buna ziua!
-O sa aveti o noua colega!Mitsue -ii face semn fetei iar aceasta se prezinta:
-Buna eu sunt Mitsue Mitarashi.
Toti au intampinat-o frumos.Mitsue era uimita ca il vedea iar pe baiatul de care se indragostise,Renji.
Cum singurul loc liber era cel de langa Ren profesorul o pofteste pe fata sa se aseze langa el facandu-i semn spre baiatul inocent ce privea bland spre fata.
Mitsue mergea cu sufletul la gura.Nu ii venea sa creada.Se inrosise toata la fata.Ajunsa la banca se aseaza si priveste in jos.Baiatul de langa ea o saluta si ii spune:
-Se pare ca iar ne intalnim!Ma bucur!
Mitsue parca se indragostii si mai rau dupa ce auzi asta"

#4
Sfarsitul orei de curs..
Adolescentul cu parul albastru stralucitor se ridica de pe scaun si iese din clasa.Merge in curtea scoli si se aseza pe o banca,usor plictisit de ziua obisnuita de liceu.
Intre timp fata cea noua indragostita de acel inocent baiat decide sa mearga dupa el in incercarea de a`l cunoaste mai bine insa cateva fete au venit sa o cunoasca mai bine pe noua venita,printre ele era si cea mai buna prietena a adolescentului Miko,care foarte zambareata intinde mana spre fata cu ochii caprui si spune cu un zambet glumet :
-Hey Mitsue..Sper ca nu te-ai indragostit de colegutul tau de banca..Il sorbeai din priviri la ora,apropo eu sunt Miko
Fata cu parul rosu se uita foarte agitata la aceasta fata,totusi intinde si ea mana si face cunostinta.Si spuand incordata
-Nu ..eu nu..cum poti crede ca..adica de abia l-am vazut si..[Mitsue se eschiva si nu stia ce sa minta,cum era posibil sa se fi descoperit sentimentele sale asa de usor?]
-Nu iti face griji,eu doar glumeam..Insa vad ca este adevarat .te dai prea usor de gol.SA iti zic ceva,noi toate am fost indragostite de colegutul nostru cu parul albatru..sa nu mai zic de mine.Dar el are pe cineva,si nu l-ar schimba pentru nimic si nimeni in lume.
-Imi pare rau Miko,dar ma tem k nu inteleg,ce spui tu e fara sens.Vorbesti la masculin pentru un gen masculin.
-Ohh,se pare ca trebuie sa ti-o spun direct,lui Ren nu ii plac fetele.Total.ii plac baietii si deja este cu cineva.Are o relatie cam de trei ani
Fata ramane ingrozita.Nu putea crede ca ceea ce auzea este adevarat.Pur si simplu nu ii venea sa creada.Nemaistiind ce sa zica spune umratoarele:
-Dar nu poate fi adevarat eu m-am intalnit in parc cu el ieri si eram trista,a venit la mine,m-a inveselit,mi-a spus ca" o fata frumoasa ca mine nu ar trebui sa fie trista intr`o zi la fel de frumoasa".Cum poti explica asta?Nu poate fi adevarat
-Da imi pare rau.Asta e stilul lui...Asa face el..se comporta frumos cu toti..dar nu iti face sperante.Iti spun din suflet si mai ales din experienta.Si eu am patit-o.Un an intreg m-am tinut dupa el si pana la urma am renuntat.Acum eu sunt cea mai buna prietena a lui.Lucrurile au luat o intorsatura buna.Ar trebui sa renunti.Vei suferi degeaba crede-ma.
Fata incepe sa ofteze.Se simtea cu adevarat rau.Ii placea baiatul asta prea mult..Si cum ea inainte era foarte indrazneata gandidu-se brusc sa fie timida,ca asa poate se vor comporta mai frumos toti cu ea?dar de ce?Sa fie iar respinsa ?Nu vroia.Avea de gand sa devina aceasi fiara dintotdeauna si nu avea de gand sa renunte la acest baiat.Nu acum si niciodata.Il vroia pentru ea.Si era decisa pentru asta.Nu avea sa ii stea in cale niciun baiat.Va trece peste toate obstacolele.
Intre timp adolescentul inocent cu parul albastru statea pe o banca in curtea liceului.Statea si citea dintr-o carte.Dintr`o data un baiat inalt cu ochii negrii si parul saten prins in coada,foarte bine facut vine la el..Acel tanar duhnea a alcool si a tutun.
De obicei nimeni nu se lua de Renji,deoarece il stiau pe Yuzi si ar fi avut parte de lucruri mai mult decat neplacute daca-l molestau.
Insa acest tanar nu era constient de ce facea.Vine si il ia pe Renji de tricou,il ridica foarte violent..Adolescentul nu il privea in ochi pe agresor,nu de frica.ci din cauza mirosului de alcool.Nu putea suporta..
-Ce e fetito?nu ma gasesti atragator?Parca iti placeau baiatii,homosexualule
Adolescentul nu spunea nimic,ce sa spuna?ce sa faca?intradevar baiatul nu era deloc speriat.Il lasa sa ii faca ce vroia.Nu conta.Oricum acela nu era constient.
-Raspunde idioato,cu*v* -spuse agresorul foarte violent si zgunuind`ul pe Ren
Cand auzi asta isi datu drumul din stransoarea puternica.Isi aminti ceva cumplint..Renji nu avea cei mai buni parinti din lume.Mama sa fusese o prostituata.si el banuia ca inca este.Iar tatal sau un alcoolic.El fusese in grija bunicilor lui pana se mutase la Yuzi.
La auzul acelor vorbe jignitoare pe care i le aducea agresorul,baiatul nu a mai putut rezista,acele cuvinte ii aminteau de trecutul sau si cat suferise.Era asa de ironic si trist.Cum din doi parinti distrusi de viata a iesit un baiat aasa pur si inocent..
Adolescentul se desprinde din stransoare, se intoarce pentru cateva secunde cu spatele la adolescentul beat.Apoi usor se intoarce si ii da un pumn in fata.Deoarece tanarul era beat nu prea avea stabilitate si cade jos..Intre timp doua cadre didactice au ajuns in acel loc.Tanarul cu parul albastru le explica situatia iar acestia urmau sa aiba grija de adolescentul beat.
Renji merge apoi in clasa si se aseza in banca.Continuuand sa citeasca din acea carte.Deodata se aude zgomotul clopotelului.Deja venise ora de curs.Baiatul era cel mai inteligent si activ din clasa.Dar astazi era foarte ganditor si nu se preocupa la ora.Profesorul sau de istorie observase asta si de aceea il intreaba extrem de ingrijorat:
-Motoswa ai patit ceva?numele de familie a tanarului era Motoswa
-Nu.Nimic domnule profesor..Va rog sa ma scuzati.
-Nu-i nimic.Insa azi nu te vad in apele tale.Poti sa iti iei restul zilei liber.Profesorul stia de intamplarea aceea neplacuta cu adolescentul beat si de asemenea si trecutul lui.
-Nu.Sunt bine nu va faceti griji.-astfel se incheie conversatia celor doi
Mituse se uita la el.Nu stia ce sa zica.Ce sa faca?Nu stia nimic..
Dupa un timp plictisito venise si sfarsitul orelor.Baiatul isi ia ghiozdanul si o saluta pe miko si pe restul colegilor sai plecand
-Renji..pot sa te rog ceva?-adolescentul a fost oprit de acest vorbe
-Ce e mitsue?spune aceasta ingrijorat
-Pai....eu nu sunt buna la logica..ma gandeam daca ai putea sa ma ajuti..
-E ok..uite vin`o la mine pe la patru...Da?iti da miko adresa..pa.
Mitsue era foarte fericita...avea un plan de cucerire ...Pe care vroia sa`l puna in aplicare incepand de azi
Renji pleaca.Mergea si se gandea.In sfarsit ajunge acasa.Deschide usa.Isi arunca ghiozdanul pe jos si se intinde in canapeaua din sufragerie...

#5
Un capitol frumos:x.Ti-ai imbunatatit stilul de scris.Nu am mai gasit asa mult greseli de tastare(doar cateva pe care nu le voi mai enumera).Totusi unele propozitii sunt putin fortate.Sau cel putin asa mi sa parut mie...Oricum mi-a placut capitolul,dar nu imi place de Mitsue.Mi se pare ca e un personaj care va pune in pericol relatia celor doi.Astept cu nerabdare nextu.Gambate!

Ja ne^>:D<

#6
Multumesc pentru pareri...acum voi pune continuarea.Ma voi stradui!


<<A stat ceva timp intins pe canapeaua dn sufragerie,aproximativ 20 de minute,doar uitadu`se pe tavan si gandidu`se.20 de minute de liniste dupa care un mic zgomot ii deranjeaza linistea.Era stomacul sau care cerea ceva de mancare.Acesta se ridica mergand direct in bucatarie.Deschide frigiderul si priveste parca in vid.Desi era plin nimic din ce era acolo nu ii incanta pe baiat.In sfarsit isi ia un iaurt si se aseaza pe unul din scaune mancand linistit.Intre timp se aude usa apartamentului.Baiatul pune iaurtul deja gol in cosul de gunoi si merge sa intampine pe cel care tocmai intrase.
In holul principal se afla baiatul saten cu ochii caprui privind bland catre adolescent si spunandu-i "am ajuns acasa".
Tanarul merge la el imbrasisand-ul.Stomacul sau inca mai facea un mic zgomot.Nu se saturase cu mica portie de mancare pe care stapanul i-o oferise.De aceea baiatul fuge repede in bucatarie punandu-si un sort si vrand sa pregateasca ceva de mancare.Dar o voce ce se auzea din sufragerie il opreste.Acesta merge inapoi,trecand in sufragerie.Satenul se uita la el.Incepand sa rada.Baiatul se oftica cum prietenul sau se amuza pe seama sa.Insa acesta il cheama la el.Adolescentul merge usor catre baiatul ce il sorbea din priviri.
Adevarul e ca tanarul arata destul de bine iar parul lui albastru ii faceau ochii satenului sa straluceasca.Trecandu-si privirea in ochii sai verzi.Acesta il apuca de talie pe adolescent sotpindu`i la ureche cat de bine arata in sortul de bucatarie.Acesta isi trece usor buzele pe gatul adolescentului,mergand is sus pana ajunge la o parte moale si sarutandu`i agresiv buzele.
Adolescentul se lasa purtat,iar satenul il arunca intr`un gest bland pe canapea.Baiatul zambea satisfacut dar satenul nu avea de gand sa se opreasca asa ca usor se pune peste prada trantita pe canapea,pregatita sa fie devorata de pradator.Acesta incepe sa il sarute pe gat in timp ce prietenul sau il tinea de gat si era satisfacut.Cei doi au inceput sa se sarute fara orpire,in timp ce satenul isi pipaia prada in zonele intimi acesta nu facea altceva decat sa zambeasca.Dupa cateva momente fierbinti pradatorul is elibereaza prada,ridicandu`se usor de acolo si spunand ca va merge in bucatarie sa pregateasca ceva de mancare.
-Ren eu merg in bucatarie sa pregatesc ceva de mancare.Tu mergi si du-ti shiozdanul in camera -uitandu`se spre ghiozdanul trantit in living- si fa-ti un dus,schimba-te de hainele de scoala..ok? -toate acestea baiatul le-a spus razand protecotr
Ceea ce ii starnea rasul adolescentului asa ca raspunde foarte copilaresc:
-Da mama
Asa ca dupa asa baiatul se intoarce sa isi ia ghiozdanul insa mana lui este cuprinsa iar corpul lui este intors,buzele sale fiind acoperite de un sarut fierbinte.Dupa asta tanarul isi ia ghiozdanul si pleaca in camera sa.Iar satenul merge in bucatarie.
Desi locuiau impreuna de multa vreme acestia doi dormeau in camere separate.Cei doi inca nu avusesera relatii intime.Din dorinta adolescentului care inca nu se simtea pregatit.Doar uneori Ren mai mergea in camera lui Yuzi dormind cu el dar fara sa se intample nimic.
Adolescentul isi pune ghiozdanul la locul obisnuit apoi merge la dus.Intra in baie doar inchizand usa dupa el fara sa o incuie.Ce necesitate ar fi avut sa faca asta?Acesta intra la dus dand drumul la apa care ii trecea pe tot corpul usor rosiatic .Simtea acea senzatie racoritoare.NU se auzea decat sunetul apei curgand insa deodata se aude un zogmot venind de la usa.Era deschisa de cineva.In timp ce baiatul privea cu o anumita spaima catre usa in fata lui apare baiatul cu parul saten si ochii caprui privind`ul bland.Acesta incerca sa isi acopere partile intime care erau acum dezgolite si puteau fi vazute de oricine ar fi incercat sa le priveasca.Acesta isi acopera acele parti intime cu un prosop insa saatenul merge la dus oprind apa si luandu`i prosopul.Acesta ii atinge usor acea zona intimpa sarutadu`i buzele.Deci adolescentul era putin incordat ii placea senzatia
Baiatul ramas singur incepuse sa ii treaca rushine ji pielea sa revina la culoarea normala..opreshte dushul..iese ji se shterge..Era ink putin rushinat inauntru...Nu shtia ce va face...era prima data knd yuzi il vedea gol..fara nimiq pe el..Era ceva ciudat ji nou pt Renji..insa nu ii displacea..
Baiatul cu parul albastru iese intr`o pereche de pantaloni 3 sferturi albashtrii inchis ji un tricou cu scris pe piept "kiss me babe" de culoarea unui roz cu inscriptie albastra...Ji avea prosopul in kp...
Yuzi il vazu ji ii spuse sa ia un loc la masa...Ren se asheza..nu scotea o vorba ..ink avea senzatia noua pe care o simtea desi era putin rusinat.Dupa ce il saruta satenul pleaca de la dus porinind iar apa si spunand ca este gata masa.Adolescentul iese si se imbraca cu o pereche de pantaloni sport si un tricou pe care scria "Kiss me baby".Acest trece in bucatarie si inca privea rusinat catre prietenul sau.
Incercand sa aprinda o conversatie incepe sa ii povesteasca de fata cea noua Mitsue si ca trebuie sa o ajute la logica..Venind la cei doi acasa.Yuzi il privesste si vede ca tonul lui este putin schimbat.Insa continua si el cu conversatia despre acea fata dand semne de gelozie.Insa adolescentul il linisteste spunadu-i
-Nu iti face griji pentru mine nu exista altcineva decat tu.
Acesta se linisteste,apoi il anunta ca va trebui sa plece la tatal sau oricum dupa ce vor manca.Dar ren isi schimba tonul fiind uimit
-De ce mereu pleci asa?
Baiatul incepe sa rada spunand:
-Gelozie?
-Nu...doar ingrijorare
Asta il face si mai mult pe baiat sa rada.
-Nu iti face griji.Merg pentru ca are nevoie de mine sa il ajut cu firma.Oricum Nu as face ceva care te-ar putea face sa suferi niciodata.
Adolescentul se linisteste.Dar satenul continua conversatia.
-Apropo Ren nu ar trebui sa te simit rusinat pentru ce s-a intamplat.E ceva normal.Oricum daca te-a deranjat sa-mi spui.Nu vreau sa fac ceva ce ...nu ti-ar place sau...te-ar face sa te simti rau.
Tanarul era putin incordat insa spune
-Nu.Nu pot sa zic ca nu mi-a placut.Doar ca ma simt rusinat.Probaabil ca e ceva normal
Yuzi isi trece mana peste mana adolesecentului.Dupa asta cei doi au mancat in liniste.Cand deja au terminat suna telefonul.Baiatul cu parul albastru se ridica de pe scaun cu un gest copilaresc si fuge la telefon sa raspunda
In aparat il intampina o voce aspra si trecuta
-Buna ziua,sunt Mark tatal lui Yuzi ai putea te rog sa mi-l dai la telefon?
-Da nicio problema domnule ,imediat
Renji isi cheama prietenul iar acesta ii zambeste spunand ca vine.Adolescentul trece in bucatarie pentru a strange masa in timp ce satenul ia telefonul aspru si spune pe un ton nepasator "-Alo!"
Acesta insa fiind intampinat de o voce calma si blanda,aceasi voce doar alt ton,unul bland si protector.Acesta il intreaba chestii stupide printre care si daca il va onora cu prezenta la firma
-Da logic ca voi veni.Altceva?
-Pai..fratele tau va veni in aceasta seara.Satenul era imbufnat si protesta spunand ca nu are cum sa isi lase prietenul sigur cu fratele sau.in timp ce el va pleca intr-o afacere de doua zile.Insa protestul sau a fost in zadar,tatal sau il convinge ca totul va fi bine.Acesta nu se mai lungeste la vorba spunandu-i ca pleaca catre firma si inchizandu`i telefonul.
Dupa convversatia cu tatal sau baiatul se intoarce la adolescent anuntadu-si plecarea>Acestia isi iau la revedere printr-un sarut.In timp ce Yuzi deschidea usa sa plece in fata usi apare o fata cu parul rosu si ochii caprui patrunzatori
baiatul isi da seama ca aceasta era noua colega a lui Ren si o pofteste inauntru in timp ce isi ia la revedere de la Ren spunandu-i ca in aceasta seara va veni cu fratele sau Larry..Acesta pleaca inchizand usa dupa el...>>

#7
Draga mea Lady Anime...ce pot sa-ti zic in afara ca imi place foarte mult fic-ul tau. Ador ideea...:victorie:....Am obesrvat o imbunatatire de la primul capitol la ultimul...so tine-o tot asa.
Nu mi-au placut prescurtarile alea care dau un aspect nu foarte frumos fic-ului. Ai grija si la repetii.
De exemplu aici nu suna ffff bn...

Citat:Acesta incerca sa isi acopere partile intime care erau acum dezgolite si puteau fi vazute de oricine ar fi incercat sa le priveasca.Acesta isi acopera acele parti intime cu un prosop

repeti aceleasi cuvinte si aceeasi idee..

In rest Bv pt acest fic minunat pe care am sa-l citesc pana la capat...

Repede continuarea...

Pwp y see`ya!!!

#8
Continuarea...Multumesc mult de sfaturi..Ma voi stradui.Astept criticile si sfaturile,parerile urmatoare..pana atunci..:

Ren dupa ce incuie usa se intoarce catre Mitsue si ii zambeste apoi merge in dormitorul sau pentru a-si lua notiele la logica.Dupa ce le ia merge inapoi in camera intunecata lasand caietele pe masa si tragand jaluzelele pentru a face lumina in camera.In tot acest timp roscata il priveste cu admiratie si cu dorinta.Baiatul a observat privirea aceea si ii spune fetei sa se relaxeze
-Mitsue relaxeaza`te,ce s-a intamplat?nu mai fii asa stresata.Totul va fi bine,aceasta materie nu este chiar asa de grea precum pare.
Fata nu a facut altceva decat sa ii zambeasca in semn de "Ok"
Adolescentul a inceput sa ii explice tema de acasa.Dar ea tot ce facea era sa se uite la el si sa se gandeasca cum sa il cucereasca.Tanarul continua sa ii explice dar observa ca fata nu era deloc atenta la ce spunea el.Atunci el se opreste si ii spune:
-Mitsue ma asculti?
Fata parca nu auzea ce spune,se uita in continuare la el fara a scoate o vorba.
Renji continua sa o strige pe nume.
Dar ea nu reactiona,parca era vrajita si plecata intr-o alta lumea.Statea si il privea.Adolescentul se ridica de pe scaun si merge langa ea trecandu-si una din maini prin fata ochilor fetei roscate.
Tanra se ridica si sare pe adolescent doborandu-l la pamant.Acesta se eschiva si o intreba ce face.
Fata incepe sa rada si spune:
-Har Ren e imposibil sa nu fi realizat.Eu te plac din prima clipa in care te-am vazut,si nu am de gand sa renunt la tine pentru un alt baiat.Oricat si orice ar fi nu ai cum sa-mi rezisti.
Fata incepe sa il sarute pe baiat in timp ce isi baga mainile sub tricoul baiatului
Baiatul incearca sa o ia de pe el insa erau intr-o pozitie mai inconfortabila si nu se putea misca.
Profitand fata isi deschide bluza lasand la iveala un sutien roz in care se ascundeau sanii.
Ea continua sa-l sarute pe baiat in timp ce isi deschidea sutienul.Dar acesta profita de momentul acesta pentru a se ridica si a scapa de fiara care vroia sa-l devoreze
Fata era indignata,fiind data la o parte intreaba:
-Dar Ren ce s-a intamplat?Niciun baiat nu mi-a rezistat vreodata,toti ma plac iar dintre toti eu te-am ales pe tine.Ce e rau daca avem un moment placut?
Baiatul lasa capul in jos iar apoi ridica privirea spunand:
-Mitsue,te inseli.Eu iti pot rezista tie si oricarei alte fete.iar mai ales tie.Urasc fetele usuratice,nu inteleg nu te credeam asa.Nu ar trebui sa te comporti asa pur si simplu ma dizgusti.Si intelege eu deja am pe cineva,si mie imi plac baietii nu fetele.Asta ar trebui tu sa intelegi.Acum imbracate si pleaca de aici.
Fata incepe sa planga dar baiatul nu lua in seama privind-o cu indiferenta.Acesta ii ia bluza de jos si i-o inttinde.
Aceasta se imbraca inca cu llacrimile in ochi,care pe baiat nu il impresionau.Merge spre usa foarte rusinata de sinte insusi iar tanarul ii deschide usa fara macar sa o priveasca.In sfarsit fata iese in graba si in lacrimi,dar acesta inchide usa nepasator si intorcandu-se in sufragerie pentru a-si face temele.Dupa ce le-a terminat,nu stia ce sa faca.Deja era tarziu asa ca intra in bucatarie pentru a gati ceva de mancare,pentru trei persoane
Intre timp se aude soneria usii.Baiatul iese din bucatarie pentru a merge sa intampine noi veniti.El era imbracat intr-o pereche de pantaloni negri si un tricou rosu,peste fiind pus sortul albastru de bucatarie.
In fata lui apar doi baieti,unul cu parul blond spre saten foarte deschis cu ochii caprui cu nuanta de mov imbracat intr-un tricou albastru inchis,o pereche de blugi largi si o jacheta neagra.Langa acesta se afla celalat baiat,saten,prietenul lui Ren.
Acesta intra si isi anunta venirea foarte bland si vesel.Adolescentul ii primeste de asemenea cu caldura spunandu`le ca incerca sa pregateasca ceva de mancare.
Dar aceste vorbe i-au fost putin intrerupte de saten care isi prezinta fratele.
-Ren acesta este fratele meu,Larry.Va locui cu noi ,pe o perioada de timp nedeterminata.Larry el este Ren
-Buna Larry.Imi pare bine sa te cunosc.
-De asemenea.
Satenul intra din nou in discutie
-Ziceai ca faci ceva de mancare?-Spunand asta isi trece mana pe umarul adolescentului si incepe sa rada-lasa ca pregatesc eu.Tu arata`i lui Larry unde va fi camera lui.Arata-i unde e baia,si celelalte,Ok?
-Nu stiu de ce iti faci atatea griji,de data asta sigur nu stricam cina -baiatul incepe sa rada spunandu-i blondului sa-l urmeze iar satenul merge catre bucatarie.
Acum fratele satenului il privea destul de ciudat pe acel tanar,desi acesta nu datea importanta deloc,ci incerca sa fie cat mai amabil.
-Uite aceasta va fi camera ta.Sper sa iti placa.Iar cand iesi la dreapta este baia.Ok?-baiatul zambeste foarte prietenos lasand putin capul intr-o parte.
Blondul se multumeste doar sa deea din cap in semn ca totul este bine.Era inca uimit de acest baiat.Era pur si simplu cel mai interesant baiat pe care il intalnise.iar acea privirea a lui il fascina.
Dupa ce adolescentul ii face un mic tur al apartamentului noului venit acestia pleaca la masa,asezandu-se cei 3 au inceput sa vorbeasca.Fiecare povestind ce li se intamplase azi.Baiatul nu a facut decat sa isi povesteasca faza penibila intamplata cu roscata.El si satenul au ras cu pofta dar blondului nu i-a priit deloc bine aceasta intamplare.Inghitea in sec si privea destul de suspicios.Dar cei doi nu au dat importanta.
La sfarsitul cinei Yuzi si ren au inceput sa stranga masa,iar Larry,fiind considerat doar un musafir statea si privea.In timp ce adolescentul lua niste pahare de pe masa se impiedica trantind unul din ele pe jos.Deodata se aude un zgomot foarte deranjat pentru urechi.Zgomotul unui pahar spart.Vinovatul se uita speriat catre saten dar acela incepe sa rada spunand
-Micutule ai grija sa nu te tai.Ar trebui sa fi mai atent.
-Imi pare rau ..eu nu am vrut sa..
Dar nu a mai putut spune nimic caci buzele sale au fost acoperite cu un sarut bland din partea prietenului sau
In timp ce aceasta scena fierbinte se desfasura intre cei doi,musafirul privea foarte urat catre cei doi,cu un aerde gelozie....

#9
Ma bucur ca ai pus insfarsit cintinuarea.Eram curioasa sa vad ce se mai intampla.Mi-a placut acest capitol...
Greseli am vazut destul de multe.Nu sunt foarte grave insa nu cred ca ai fost prea atenta cand ai scris acest capitol.Am vazut multe greseli de tastare, dupa punct ar trebui sa incepi cu litera mare, insa in unele locuri nu ai facut-o si deasemena ai mult repetitie.Incearca sa o eviti,deoarece nu suna foarte bine.
In rest nu mai am altceva de adaugat,sper sa nu te superi deoarece nu asta imi e intentia.Data viitoare fi mai atenta cand scri si abea astept continuarea.
Gambate! ja ne^

#10
Imi cer sqz pentru greseli....etooo imi voi da silinta:D
Urmatoarea parte:

"Dupa mica problema cu paharul spart si atmosfera incinsa cei 3 baieti au mers in sufragerie si au deschise televizorul.
Baiatul cu parul albastru se aseza singur pe un fotoliu stand cat mai lejer posibil,partenerul sau saten merge pana la un magazin din apropiere sa ia ceva de baut iar noul venit se aseaza confortabil pe canapea.
Il privea discret pe tanarul adolescent al carui par ii intra in ochi,si din cauza pozitite ciudate pe care o luase tricoul sau se ridica lasand la iveala un abdomen destul de atragator..
BLondul il privea in continuu si nu isi putea muta privirea.Ar fi vrut sa mearga langa baiatul din fata lui dar aceste ganduri i`au fost zdruncinate de aparitia fratelui sau. care intra si incuie usa dupa el.Odata ce satenul a intrat in casa au inceput sa se auda niste zgomote.Era zgomorul picaturilor mari de ploaie ce cadeau cu agresivitate pe solul inca umed de la ploile trecute.
Baiatul care de abia intrase in apartament spune usurat
-Era pe aproape sa ma prinda ploaia
Acum cei 3 baieti stateau linistiti in fata televizor..Ploaia incepea din ce in ce mai tare.
Adolescentul se plictisise de uitat la cutia cu imagini si isi anutna plecarea.Iar datenul vazand asta indrazneste sa plece si el cu pretextul oboselii.Insa blondul nu le urma exemplul.Acesta ramane in fata televizorului schimband programele.
Baiatul cu parul albastru merge in camera sa vrand sa se schimbe.Desi ploua in casa era destul de cald asa ca isi lua o pereche de boxeri negri cu alb si un maieu alb si se baga in pat.Deodata au inceput sa se auda tunetele si fulgerele agresive ce il infiorau pe baiat.Erau afisate deseori multe umbre in camera sa iar acesta nu putea sa doarma.Il cuprinsese frica,desi nu era genul de baiat sa se sperie chiar asa de usor fulgerele si tunetele il inspaimantau,la fel ca si singuratatea,asa ca isi ia perna in brate si decide sa mearga in camera iubitului sau.Deschide usor usa pentru a nu face zgomot.In sufragerie inca se auzea televizorului iar tanarul mergea usor pentru a nu deranja insa noul lor coleg de apartament nu era in sufragerie ci era pe hol intreptandu-se spre baie.Acesta il vede pe baiat cum se furiseaza cu teama in camera prietenului sau.Vazand asta stinge televizorul si merge la culcare cu o atitudine de dezamagire.
Adolescentul deschide usor usa camerei inchizand-o la fel de usor si merge catre pat unde se si arunca.dar acolo nu era nmeni.Deodata doua maini il apuca de talie.Baiatul se sperie extrem de tare si inghite in sec,dar desi lumina se aprinde acesta se sperie si mai tar,pana ce il vede pe saten care zambea nevinovat.
Satenul inchide lumina si se aseaza langa adolescent punandu`i perna din maini in pat si trecandu`si mana prin parul sau albastru.
Tanarul apuca mana care ii atingea parul si o duce la buzele sale sarutand-o.apoi spune:
-Pot sa dorm cu tine in seara asta?fulgerele si tunetele astea ma infioara
Iar satenul ii raspunde afirmativ.
Cei doi se baga in pat.Deodata un tunet puternic se aude.Adolescentul isi ia in brate prietenul .Inima ii batea cu acceleratie.Baiatul il strange in brate cu protectie si foarte blannd spunandu`i ca totul este bine,si deschide o lampa care face putina lumina slaba in camera,care ii datea o atmosfera romantica.Acum cei doi isi puteau vedea fetele!Tanarul se baga si mai mult in prietenul sau fiind inca infricosat dar acesta se linisteste dupa ce satenul il saruta pasional.
Fiind atat de aproape de el,Yuzi nu a putut rezista in a nu`l mangaei.Acum toate zonele intime ale adolescentului erau atinse de o mana straina.Dar pe acesta nu-l deranja,din contra ii datea o senzatie placuta si nu se opunea.
Satenul il intreaba
-Esti pregatit? cu un zambet nevinovat,iar baiatul zambeste dand capul intr`o parte si zice un "da!" categoric.
La auzul acestui raspuns mult dorit,nu se mai putea stapani.Il pune usor pe adolescent in pat cu capul pe perna si se aseaza peste el.Cei doi era fata in fata.Usor tanarul care era dominat il dezbraca pe prietenul sau de tricou.Amandoi erau foarte infierbantati in timp ce afara ploua cu galeata si tunetele si fulgerele nu se opreau.
Yuzi era acum fara tricou..iar adolescentul ii pipaia abdomenul foarte bine lucrat.
Pentru a nu fi mai prejos si el ii da usor maieul jos.Baiatul avea o senzatie foarte placuta.Nu mai putea astepta ceea ce urma sa se intample.
Foarte infierbantati amandoi au inceput sa se saruta si sa se pipaie.Dar tanarul,inca virgin nu vroia doar niste saruturi..Vroia ca in aceasta seara sa se intample ceva mai mult.O dorinta arzatoare il cuprinde.Ceva ce oricat s`ar fi gandit nu putea sa o opreasca.Acesta isi coboara mainile la talia celui care statea deasupra sa.Acela fiind imbracat intr`o pereche de boxeri!Usor ii atinge si incearca sa ii lase in jos.In timpul asta doua buze ii ating gatul muscandu`l usor si in acelasi timp feroce.Baiatul ii datea boxeri jos,usor..apoi simte si el doua maini pe talie.Acelasi lucru vroia sa faca si prietenul sau.Niste senzatii excitante l`au cuprins pe baiat.Era foarte placut.Niste ganduri perverse ii intrasera in minte.Acum cei doi baieti nu mai aveau nimic pe ei.Satenul fiind experimentat isi facea treaba.
O alta senzatie necunoscuta il cuprinde pe baiatul cu parul albastru.Acum ceva ii atingea partea intima.Era o senzatie placuta desi foarte dureroasa.Un mic geamat se aude din partea adolescentului.Satenul desi nu se putea opri intreba daca ar vrea sa se opreasca,dar primeste un raspuns negativ,fiind foarte incatat continua.
Ren isi trece mainile pe spatele lui Yuzi ji incepe sa stranga pielea spatelui lasandu`si usor mainile in jos.Se simtea bine desi era dureros.Mai gema,un sunet incantator pentru cel ce statea deasupra sa.Deodata niste ganduri il cuprind pe adolescent,Si usor trece el deasupra si incepe sa isi sarute partenerul pe gat ,usor il pipaia si mangaia,Satenul se simtea foarte bine si isi lasa prietenul sa isi faca treaba acum el trecandu`si mainile pe gatul tanarului.
"



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 5.834 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi) Ice_angel_234 42 28.551 23-04-2009, 09:41 PM
Ultimul răspuns: chrissta
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.007 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.028 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)