Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Detectiv indragostit(L&Light)(shonen-ai,yaoi)

#1
Asa...acum am postat si eu primul meu fic.Sper sa fiti intelegatori cu mine si cu ficul meu.Voi incerca sa nu fac foarte mult greseli.Sper sa va placa!:pray:



Capitolul 1


Cazul �Kira� tocmai se incheiase.Se pare ca vinovatul era un anume Kara care marturisise ca gasise un carnet cu ajutorul caruia putea sa ucida pe oricine,doar scriindu-i numele in el.Ce ce nu se stia era faptul ca acel carnet fusese candva in posesia tanarului Light Yagami,dar dupa ce aruncase carnetul isi pierduse toate amintirile din perioada cand era Kira si ajunsese sa lucreze cu L la ancheta cu toate ca acesta inca il suspecta de faptul ca el este adevaratul Kira.Casa lui Kara fusese perchezitionata si carnetul fusese gasit si dus la sectia de politie.De acolo il ridicase domnul Yagami,tatal lui Light,care lucra alatui de fiul sau la cazul �Kira� si il dusese sefului sau,faimosul detectiv L.Insa cand celebrul detectiv vru sa ia carnetul in mana se intampla un lucru neasteptat-carnetu se autodistruse.Toti cei prezenti fura socati de cea ce vedeau insa nimeni nu indrazni sa spuna ceva.
Dupa cateva minute de tacere L sparse linistea
-Se pare ca acest caz numit �Kira� va fi inchis cu desavarsire.Iar Kara va fi arestat.Domnilor aveti rstul zilei liber!se adresa el celor prezenti.Ati muncit destul si cred ca meritati o pauza...
-La revedere L!se auzi in cor glasul celor ce participasea la ancheta alaturi de detectiv.Toti,inclusiv Light, se indreptau spre usa pentru a iesi,insa tanarul fu prins de catre detectiv de mana.
-Mai ramai putin!ii zise acesta privindul atent pa baiatul din fata sa.Vreau sa vorbesc ceva cu tine.
Light il prvea uimit pe detectiv.Nu avea niki cea mai vaga idee despre cea ce vroia acesta sai spuna,dar apoi se gandi ca avea sa-si ceara scuze pentru faptul ca-l acuzase ca el era Kira.Dupa ce usa se inchise L continua
-Hai sa ne asezam,zicand aceasta se indrepta spre o canapea neagra de langa geam.Light il urma fara sa scoata vreo vorba.Stii...continua L cand se asezara,ma bucur ca nu ai fost tu Kira.
-Ti-am spus ca nu am niki o legatura insa nu ai vrut sa ma crezi.Credeai ca numai tu poti avea dreptate si te-ai inselat.Ii spuse tanarul privindu-l sfiidator.
-Ai dreptate....ii raspunse detectivul intr-un final.Spre surprinderea lui nu-si putea lua ochii de pe tanarul din fata sa.I se pare ca nu vazuse niciodat pe cineva la fel de frumos ca el.Intr-un fel avea dreptate,deoarece Light arata foarte bine.Purta o camasa neagra,dechisa la primii trei nasturi,ce lasa sa se vada un corp binefacut si o pereche de pantaloni albastrii.Parul lui saten ii acoperea ochiul stang,in timp ce ochiul drept,de un verde inchis,il privea surprins pe baiatul de lang el.
-Sa intamplat ceva?zise satenul vazand ca detectivul nu-si mai lua privirea de pe el.
-Nu,ii raspunse acesta parca trezit din visare.
Timp de cateva minut cei doi stetera fara sa scoata vreo vorba.Light incerca sa se camlmeze deoarece felul in care il privea L reusea sa-l agite.
-Vrei sa nu te mai uiti asa la mine!zise acesta intr-un final.
-De ce?ii raspunse L in timp ce-si ferea o suvita,bruneta,de pe ochi.
-Pentru ca nu-mi place,logic!Sti eu cred ca voi pleca acasa,continua satenul si se ridica pregatit sa plece,insa mana brunetului il prinse si-l facu sa se intoarca.Acesta se ridicase si el acum stand si mai aproape unul de altul.
-Uita-te la mine!ii zise brunetul pe un ton poruncitor,in timp ce cu mana dreapta ii intorcea fata spre el,iar cu stanga continua sa-l tina de mana.
-Si daca nu vreau ce-mi faci?ii intreba Light pe un ton ironic,insa cea ce urma il socat.Fara alte avertizari L ii acapara buzele cu ale sale intr-un sarut pasional.

Acum astept sa vad parerile voastre in legatura cu fic-ul meu.Am muncit la el si sper sa va placa.

#2
Da frumos...ce nu imi place la voi este expresia

"Purta o camasa neagra,dechisa la primii trei nasturi,ce lasa sa se vada un corp binefacut" aceasta replica am intalnit-o in toate ficurile yaoi...fi-ti mai originali...^_^ dar in rest nu am nici un comentariu...*_* kiss and gambate...^_^

a apropo ai schimbat Kira si ai pus tu intentionat kara? sau e o greseala?...&_^

#3
NICE...MIE UNA IMI PLACE MOOLT....DESIGUR AI NIJTE GRESELI D EXPRIMARE CUM AR FI : ''niki"..te-oi fi obb dl mess :)) si alte greseli de exprimare in rest ce pot sa zic:avand in vedere k e primu tau fic ( l kre muream d nerabdare s comentez caci j u ai coomm l al meu) : te felicit pentru idee, e tare grozava si sper sa aiba kt mai multe capitole lungi si frumoase : GAMBETE SIS!:bv:

#4
O sa tin cont de sfaturile voastre,voi folosi si numele de Ryuzaki si voi evita expresia cu "Purta o camasa neagra,dechisa la primii trei nasturi,ce lasa sa se vada un corp binefacut"(cu toate ca imi place)
Va multumesc ca mi-ati citit fic-ul si acum continuarea.,care sper sa va placa.:pray:




Capitolul 2


Light vru sa spuna ceva,insa in acel moment brunetul is introduse limba in gura lui explorand-o in voie.Era socat si nu stia ce sa faca.Incerca sa-l impinga pe detectiv,insa acesta nu era atat de slab pe cat parea.Sarutul devenea din ce in ce mai apasat pana cand satenul il rupse reusind sa-l loveasca cu ghenunchiul pe baiatul aflat in fata lui.Vru sa iasa in garaba din incapere insa Ryuzaki reusi sa-l prinda din nou de maini.
-Unde te grabesti?il intreba acesta cu un zambet ciudat pe chip.
-Mai intrebi?zise exasperat tanarul.Oriunde numai departe de tine.Nu e chiar atat de greu sa-ti dai seama!
-Nu cred ca o sa poti scapa asa usor.Tu ce parere ai?ii spuse L tragandu-l si mai aproape de el.Apoi incepu din nou sa-l sarute si il impinse pe canapeaua pe care statusera mai devreme,asezandu-se peste el.
-Opreset-te!il ruga Light,incepand sa se agite si sa-l impinga.
-Nu-mi spune sa ma opresc....ii raspunse detectivul oprindu-se din sarutat.Imi pot da seama ca si tie iti place,altfel nu ai tremura asa cand te ating.Ryuzaki incepu din nou sa-l sarute,coborand incet pe gat in timp ce-si strecura mainile pe sub camasa satenului masandu-i usor corpul ce nu ce oprea din vibrat.Chiar avea dreptate,insa Light nu vroia sa recunoasca acest lucru.Era ciudat insa se simtea bine.Atingerile brunetului il faceau sa vibreze si nu-si dorea ca acesta sa se opreasca,insa constiinta nu-i dadea pace.
-Opreste-te!ii zise acest din nou,cand brunetul vru sa-l deschida la pantaloni.De data aceast il inpinse de pe el,se ridica de pe canapea si parasi grabit incaperea,fara macar sa-si faca nasturi de la camasa pe care brunetul reusise sa i deschida.
Toti cei aflati in cladire il priveau cidat,nici nu era de mirare avand in vedere cum arata.Camasa avea toti nasturii desfcuti,lasand sa se vada un corp binefacut,insa fata lui arata de parca tocmai vazuse o fantoma.
-Donmule Light,zise o femeie apropiindu-se de el,stiti cumva daca domnul L se afla in biroul lui?Deoarece l-am sunat si nu a raspuns nimeni.Insa Light o intrerupse sunand cu o voce iritata
-Nu ma intereseaza nici un pic de idiotula ala.Nu vreau sa-l mai vad niciodata in viata mea!se rsti acest incat femeia se sperie si zise
-Imi pare rau donmule,dupa care pleca repede de langa baiat.
-Poate nu ar fi trebuit sa tip chiar asa,dar de ce sa ma intrebe tocmai pe mine de idiotul ala?isi zise satenul dupa ce iesi din cladire.Ce se intampla cu mine?Nu pot sa-mi scot din minte sarutul acela....Cred ca ar fi mai bine sa ma plimb putin prin parc,oricum nu m-am mai plimbat de mult.
Afara,soarele se pregatea sa lase locul misterioasei luni.Care in cateva ore urma sa-si faca aparitia pe bolta cereasca acompaniata de miile de faclii ce o insoteau de fiecare data.Light se plimba prin parc privind oarecum cidat toate cuplurile de indragostiti ce treceau pe langa el.
-As putea sa ma plimb si eu insotit de Misa,isi zise acesta in gand.Sau mai bine nu.Defapt nu mi-a placut niciodat de ea,dar cred ca totusi i-as putea da o sansa.Cine stie poate o sa ma indragostesc de ea.Cidat e faptul ca nu am simtit niciodata cand ma saruta cea ce am simtit azi.Nu,nu se pote incep sa o i-au razna.Vroia sa uite cat de bine se simtise in bratele brunetului,insa ii era imposibil.
Continua sa se plimbe timp de cateva ore bune,adancit in propriile-i ganduri.Nu stia ce ar trebui sa faca,dar hotarase ca nu va mai calca niciodata in cladirea in care statea detectivul.Era sigur ca,cel mult in cateva zile,va uita toata intamplarea de azi,dar nu stia cat de mult se insala.Intr-un tarziu hotara ca ar fi timpul sa se intoarca acasa,cea ce si facu.
In tot acest timp Ryuzaki statea pe aceasi canapea cu o farfurie in mana,pe care se afla o bucata de prajitura.
-Light e mult mai dulce decat prajitura aceasta,isi zise detectivul in timp ce manca din bunatatea aflata pe farfurie.Data viitoare cand o sa-l vad nu o sa-mi mai scape!Am asteptat prea mult si nu mai pot astepta.


Sper sa nu am mult greseli.:-h

#5
Ei bine, nu am vazut decat cateva greseli de exprimare. Totusi am cateva sfaturi pentru tine:

1.Ne-ai luat un pic prea repede la faza cu sarutul. Si tocmai atunci te-ai gasit sa-i grabesti :))
2.Ai grija la tastare, ai cateva greseli, dar nu le spun, deoarece cred ca le vei vedea daca vei mai citi o data.
3.Ultima fraza:
Citat:Am asteptat prea mult si nu mai pot astepta.
cred ca-i neatentie, dar de...eu ti-am zis.


Inca nu-ti reprosez nimic mai mult. Vad ca evoluezi incet incet. Imi place mult ideea, foarte originala, nu seamana cu nimic din ceea ce am citit pana acum.;)

Grabestete si... Ja'
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#6
Da...scz pentru chestia cu Kara ...uitasem cum il chema pe ala...:D

Citat:Imi place mult ideea, foarte originala, nu seamana cu nimic din ceea ce am citit pana acum.;)

da aici ai dreptate anyoka ...e original ficul si eu fii sigura ca am cautat prin toate colturile netului ficuri yaoi si nu am gasit ceva asemanator... Bravo ice_angel :)

cat despre acea expresie ii poti gasi un sinonim te gandesti tu ;))

Vad ca evoluezi...Bravo..cred ca am devenit un fan de-al tau...;) nu ma dezamagi :* kiss u :victorie:

#7
Ei bine Ony-chy sper sa nu te dezamagesc!:pray: Si sper sa nu dezamagesc nici pe restul care citesc fic-ul:pray::-ss


Capitolul 3



Soarele isi face aparitia incetul cu incetul pe bolta cereasca.In capitala nipona incepea o noua zi ce aducea cu ea noi surprize si intamplari neasteptate.
Razele soarelui se raspandeau in camera tanarului Light,facandu-l pe acesta sa se trezeasca.Era adormit,dar dupa dusul de dimineata isi reveni complet.Se imbraca in graba cu o pereche de pantaloni albastrii,trei sferturi si un tricou de culoare alba,apoi cobor� in bucatarie unde il astepta restul familiei pentru a lua micul dejun.
-Ar trebui sa te grabesti,baiete,altfel vom intarzia!ii spuse dl Light fiului sau.
-Imi pare rau,tata,dar am uitat sa-ti spun ca nu mai vin la sediu.Spuse tanarul asezandu-se la masa.
-De ce?intreba socat dl Light.Am crezut ca iti place....�nsa nu apuca sa-si termine fraza fiind intrerupt de catre saten
-As prefera sa nu vorbesc despre asta daca se poate.Pe fata lui se vedea ca il deranjaza acest subiect asa ca nimeni nu-l mai intreba nimic.
Trecusera deja cinci zile de cand cazul Kira se incheiase si deasemenea de cand Light nu se mai intalnise cu L.Afara incepuse sa se insereze iar parintii satenului plecara anuntandu-l ca se var intarce daor peste doua zile.Sora lui plecase si ea urmand sa doarma la o prietena.
-Se pare ca asta-seara voi sta singur,isi zise tanarul in gand.Sper sa nu ma plictisesc,dar sirul gandurilor ii fu intrerupt de catre telefonul lui ce incepuse sa sune.De cum raspunse se auzi la celalalt capat o voce de fata
-Buna Light!spuse aceasta vesela.Ce faci?Mie imi este tare dor de tine.
A...buna Misa.Norocul tine cu mine in seara asta isi zise tanarul.Ma gandeam ca eu oricum sunt singur acasa asta seara si poate ai vrea sa vi pe la mine...dar nu termina bine de spus ca fata ii raspunse incantata
-Sigur ca as vrea sa vin,dar nu pot decat peste o ora deoarece am o sedinta foto.
-Nicio problema.Aunci te astept.
-Ok,pe la opt si ceva o sa ajung.Te pup!Acestea fiind spuse fata inchise.
-Deseara voi vedea daca simt ceva pentru ea.Oricum e iubita mea asa ca e normal sa mai stam si impreuna,isi zise satenul in gand parca incercand sa convinga pe cineva ca e indragostit de fata,desi nu era deloc asa.
Timpul trecu pe nesimtite si deodata se aud batai in usa.Light se ridica cu greu de pe canapea si se duse spre usa.De cum o deschise fata ii sari in brate reusind sa-l darame.
-Buna iubire!spuse aceasta sarutandu-l cu pasiune.
-Data viitoare incearca sa nu mai sari asa pe mine!ma puteam lovi,zise tanarul plictisit.
-Daca te loveai aveam eu grija de tine,iubitel.....la auzul acestor cuvite in gandul satenului aparu pe neasteptate imaginea detectivului imbracat cu o uniforma de asistenta.Scutura repede din cap incercand parca sa-si alunge gandurile si isi zise
-E clar ca incep sa o iau razna!
Timp de cateva minute cei doi se uitara la tv fara sa scoata vreo vorba.La un momendat Light isi schimba directia in care privea.Incepu sa o admire pe fata care se afla langa el.Si chiar avea ce vedea,deoarece Misa era foarte draguta.Purta o fustita neagra,un maieu rosu cu negru,ce avea un decolteu foarte generos,iar in picioare avea o pereche de sandale de aceasi culoare cu fusta.Accesorii avea destul de multe,insa erau bine alese astfel incat sa completeze de minune tinuta.
-De ce te uiti asa la mine?intreba fata surprinsa,fiind ca nu era obisnuita ca iubitul ei sa o priveasca asa de insistent.
-Pentru ca esti foarte draguta!ii raspunse acesta cu un zambet smecher pe chip.
Incepu sa se apropie tot mai mult de fata,care era mai mult decat incantata.O saruta pasional pe buze timp de cateva minute,in timp ce mainile lui se plimbau in voie pe corpul perfect al tinerei.Dintr-o data acesta rupse sarutul si o privii atent,apoi incepu sa o sarute pe gat,coborand tot mai jos.Se opri din nou,de data asta pentru a-i da maieul jos.Fata ramase doar intr-un sutien rosu cu danteluta.Atmosfera se inchinge din ce in ce mai tare la fiecare sarut.In timp ce satenul continua sa o sarute,Misa ii dadea tricoul jos.Materialul acoperea un corp incredibil de frumos,iar fata incepu,la randul ei,sa-l sarute.Light se simte bine,insa nu simtea acea vibratie si acele sentimente pe care le simtise in bratele detectivului.Cu toate astea continua sa o sarute si sa o mangaie pe fata aflata sub el.Cand vru insa sa-i dea sutienul jos avu parte de un soc-usa se dechise si pe ea isi facu aparitia nimeni altul decat Ryuzaki.



P.S o//ocapitolul urmator va fi yaoi;))

#8
Yee! Me wants yaoi! Me perv!:perv:

Deci..critica:
1.Ai grija la unele formulari,nu-mi suna bine, te-as ruga sa mai citesti o data ceea ce scrii, sau macar sa arunci cu privirea.(Mda...eu vorbesc:)) )
2.Unele descrieri merita inflorite, nu lasa sentimentele sa treaca pe langa personaje.
3.Greseli gramaticale nu am prea vazut...bravo.
4. (cea de care depinde viata ta:smart: ) Pune continuarea cat mai repede.

Ja Na!
[Imagine: sigdn.jpg]

The old bastard left his ties and his suit
A brown box, mothballs and bowling shoes







#9
Yess :)) noi vrem yaoi :))

cam mica continuarea.nu prea ii sta in fire lui Light sa faca ce a facut dar merge ;)) Cum a spus si anyoka ai cateva formulari care nu suna chiar bine :D Descriere nu prea ai si sper ca vei pune in cap urmator desula cat si pentru acesta
deci astept continuare ; L cu light o noapte intreaga :chuu:

#10
Asa continuarea.





Capitolul 4



Acesta privea �nm?rmurit scena din fata lui.Light ii spusese tot timpul ca nu o iubeste pe Misa,insa cea ce vedea arata totusi contrariul.
-Light ce sa intamplat?De ce te-ai oprit?si de ce ai fata asta asa speriata?intreba Misa dezorientata,dar cand isi intoarse privirea vazu si ea motivul pentru care iubitul ei se oprise.A...buna L!zise aceasta ridicandu-se in sezut.
-Se pare ca am venit intr-un moment nepotrivit,spuse detectivul prefacandu-se rusinat.
-Da,ai ales cel mai prost moment!raspunse satenul vrand sa-i dea de inteles ca cel mai bine ar fi sa plece,insa se parea ca Ryuzaki nu intelegea mesajul sau nu vroia sa-l i-a in seama.
Intre timp Misa isi luase dejea maieul pe ea si se ridica in picioare spunand
-Eu am sa va las.Cred ca L are ceva important sa-ti spuna,altfel nu ar fi venit pana aici si sunt sigura ca vrea sa o faca intre patru ochi.Isi saruta iubitul si se indrepta spre iesire,nu innainte sa-i salute
-Pa iubitule,noapte buna L!
-Misa,o opri brunetul,iti multumesc pentru intelegere.Chiar am ceva important de facut!si zicand aceasta il privi nerabdator pe saten,care-si luse tricoul pe el si era pregatit sa fuga.
-Pa!Pa!se mai auzi pentru ultima data vocea fetei,dupa care usa se inchise in urma ei.Cei doi ramasera in incapere privindu-se lung.
-Ce cauti aici?intreba satenul pe un ton furios.
-Ce caut?Ce intrebare aiurea!Cu siguranta nu-mi caut bunici.Tu ce zici?Ii raspunse Ryuzaki amuzat.
-Nu mi se pare deloc amuzant.Cel mai bine ar fi sa pleci!Sau ce parte din �Nu vreau sa te mai vad!�nu ai inteles?continua Light ridicandu-si o spranceana.
- In momentul acesta nu conteaza ce vrei tu!Conteaza doar ce vreau eu!Nu-i asa greu de inteles,ii raspunse detectivul cu un aer de superioritate.Satenul era destul de socat avand in vedere ca nu-l mai auzise niciodata vorbind asa.Parca facuse o obsesie pentru el si lucrul acesta nu era de bine.Asta era clar!In mintea lui rotitele se invarteau cu repeziciune incercand sa gaseasca o cale de scapare.Dupa cateva secunde de concentrare maxima ii veni o idee brilianta.Trebuia doar sa-i dea brunetului impresia ca vrea sa-l sarute,dar defapt urma sa fuga in camera sa si sa incuie usa.Astfel scapa de el.
Gandit si facut!Se apropie incet de Ryuzaki cu o privire seducatore insa cand ajunse in fata scarilor incepu sa alerge pana ajunse in camera lui.Totusi se pare ca L era foarte bun la alergat si innainte sa inchida usa el puseses picorul in prag si cu mainile reusi sa o impinga,facandu-l pe saten sa cada.
-Se pare ca acum chiar nu mai ai nici o sansa sa scapi de mine!spuse incantat Ryuzaki.Si chiar nu stiu dupa ce ti-ai mai luat tricoul pe tine,oricum pana la urma tot va trebui sa-l dai jos!
-Sa-l dau jos?Nici intr-o mie de ani!protesta satenul.
-A......am inteles!Puteai sa-mi spui direct ca preferi sa ti-l dau eu jos!Pentru mine nu e nici o problema!ii spuse brunetul apropindu-se din ce in ce mai mult de el.
-Nu te apropia de mine!incepu tanarul sa strige insa era prea tarziu.Ryuzaki era deja langa el si il prinse de par,ridicandu-l de jos.
-Iubire,uite iti garantez ca o sa te simti minunat,asa ca incearca sa te mai relaxezi putin.Promit ca nu te voi manca si voi fi bland...dar nu-si mai continua ideea,acaparand buzele satenului intr-un sarut violent,explorandu-i fiecare coltisor al gurii si apoi muscandu-l de buza de jos.Isi strecura mainile pe sub tricoul baiatului,masandu-i corpul ce nu se oprea din vibrat.Continua sa-l sarut coborand spre gat,apoi ii indeparta materialul ce-l acopera,reusind astfel sa-si continue �drumul�.Trasa cu limba linii umede pe abdomenul satenului,intorcandu-se apoi din nou sa-i sarute gatul.
-Inceteaza!sopti Light in momentul in care simti cum mana detectivului ii descheia fermualul de la pantaloni,insa brunetul il ignora complet,reusind sa-i dea jos si pantaloni.
-In loc sa-mi spui sa incetez mai bine ai recunoaste ca si tie iti place cea ce-ti fac.Simt asta.
-Esti nebun tipule!ii raspunse Light,impingandu-l.Acesta cazu insa se ridica repede si in mana avea tricoul satenului.
-Ce vrei sa faci cu ala?intrba tanarul cu o vocea tremuranda,imaginandu-si deja ce soarta il asteapta.Se simtea ciudat,in interiorul sau se dadea o lupta crunta intre doua sentimente.Pe de-o parte ii era teama si vroia sa opreasca totul,insa ceva il retinea deoarece se simte bine in bratele brunetului.Dintr-o data isi dede seama ca nu poate sa-si miste mainile si cand se dezmetici mai bine observa ca era intins pe pat si avea mainile legate deasupra capului,iar in fata lui se afla Ryuzaki privindu-l insistent.
-Ce fata frumoasa ai pausel!Te gandeai cumva la cat de bine o sa ne simtim?il intreba acesta zambind pervers.Cu cateva miscari rapide isi indeparta hainele,ocupand-se apoi si de unica pisesa vestimentara ce o mai avea satenul pe el,o pereche de boxeri negri.Se urca pe pat,asezandu-se peste saten si il saruta violent indepartand buzele tanarului pentru a putea explora in voi gura acestuia,cobor� apoi incet spere gat continuand sa-l sarute si muscandu-l,din cand in cand.Continua sa coboare,ajungand la piept incepu sa trseze cerculete umede cu limba si-l prinse cu dintii de sfarcul drept.Din cauza durerii,Light scose un tipat care parea sa-l incante pe detectivul ce-si continua �treaba� coborand spre barbatia satenului,lingand-o si sarutand-o.Gemetele tanarului incepura sa se auda din ce in ce mai des,fapt care-l bucura enorm pe brunet ce continua sa suga si sa linga,urcand apoi spre chipul rosu si fierbinte al satenului.
-Incetea....za!reusi acesta sa spuna printre gemete.Insa Ryuzaki il opri innainte de a mai spune ceva,punandu-i un deget pe buzele moi si rozalii,apoi sarutandu-l pasional,fara nici o urma de violenta.Aceasta se intampla datorita faptului ca Light inceta sa se mai impotriveasca,dar cu toate astea nu participa la sarut.Chipul satenului devnea din ce in ce mai rosu si mai firbinte,se simtea atat de bine incat dorea ca momentele acelea sa nu se mai termine niciodata,insa constiinta nu-i dadea pace.Fusese mereu un baiat cuminte,exceptand momentele cand fusese in posesia carnetului mortii,si nu vroia sa-si dezamageasca parintii.Ce ar fi zis ei daca l-ar fi vazut in ipostaza asta?Sirul gandurilor ii fu intrerupt cand simti o durere iminsa in partea de jos a corpului.Brunetul il patrunse rapid si violent
-Auuu...se auzi strigatul baiatului.Opreste-te!...Te rog!continua acesta si in ochii lui verzi aparura siroaie de lacrimi care ii brazdau chipul fierbinte.
-Nu plange!ii spuse brunetul cu o voce incredibil de blanda,continuand sa-l patrunda din ce in ce mai adanc pe baiatul de sub el.
-Nu-mi spune..ah..ce sa fac!ii spuse satenul pe un ton iritat baiatului ce se afla deasupra lui.Tie ti-e usor!continua el in timp ce-si strangea pumni.Vazand lucrul acesta Ryuzaki, i se adresa cu un ton senzual,desigur continuandu-si �misiunea�,
-Vezi...daca stateai cuminte nu eram nevoit sa te leg....
-Idiot obsedat ce esti!il intrerupse Light,incercand sa-si eliberze mainile.
-Of..Of..iar incepi cu jignirile,imi pare rau,chiar ma pregateam sa te dezleg,dar acum m-am razgandit.Acesta incepu sa sarute mugurii intariti ai satnului,in timp ce gemetele acestuia ii dezmierdu auzul.
Petrecura impreuna o noapte fierbinte pe care niciunul nu o va uita.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Indragostit de o greseala Katsu 31 16.906 12-09-2013, 01:07 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Dark And Light VadSuneteAudCulori 5 2.837 03-07-2011, 11:21 AM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  Indragostit de inocenta ucigasa A'Svear 7 9.774 26-01-2010, 01:27 PM
Ultimul răspuns: Flash
  Dark light Alany Aysee 3 3.452 17-01-2010, 02:34 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Greseli [shonen-ai / yaoi] chrissta 8 5.855 26-12-2009, 11:04 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  Nocturnal Light's Acsi 8 4.702 14-12-2009, 04:04 PM
Ultimul răspuns: Acsi
  Vanatorul s-a indragostit de prada Elina 24 15.814 08-12-2009, 07:05 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  You are just my boy[shonen-ai;yaoi] Teh 72 36.123 08-06-2009, 06:31 PM
Ultimul răspuns: myuu
  Angels Love [shonen-ai / yaoi] Strawberry Ice 9 8.012 04-05-2008, 07:26 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow
  Raining in Paradise [shonen-ai] Kaoru Fuji 9 7.030 04-05-2008, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Dark Shadow


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)