Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul? -_-"
Da
83.33%
25 83.33%
Nu
10.00%
3 10.00%
Asa si asa
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi]

#72
cap 26 un mundo de sueno (O lume de vis)

-Diego �Iesi afa� Spuse brunetul...
Dar inainte sa isi termine propozitia ,a simtit cum doua maini il prinse de talie si privi cum Diego urca pe corpul sau , ajungand repede la suprafata . Privirile celor doi s-au intersectat pentru cateva secunde , pana cand satenul ii prise buzele brunetului intr-un sarut pasional .
Cantaretul il impinse pe saten de langa el , iesind apoi pe scarile de metal ale piscinei . Diego facuse acelasi lucru , si ajunse la usa inaintea brunetului , luand cheia .
-Diego ... Da-mi cheia , nu mai te purta ca un copil ! Spuse Angel incercand sa-l convinga pe baiat sa ii inapoieze obiectul mic auriu .
-Si ce primesc in schimb ? Intreaba satenul privind insistent
-Un pumn in gura , ce sa primesti ? Se rasti baiatul . Meriti oare altceva? Adauga el ridicand o sparnceana.
-In cazul acesta � Va trebui sa iti iei tu singur cheia � Pentru ca eu , nu o sa ti-o dau de buna voie . Spuse Diego bagand cheia in pantalonii uzi , cu care a sarit in piscina . Dar cel mai importat a fost ca nu a pus cheia in buzunar �
-Diego � Sper ca nu ai bagat cheia unde cred eu !
-Fix acolo ! Vezi ca stii ? Zise satenul cu un zambet pervers si privirea insistenta .
-Sfanta Sarmala , ia-ma acum ! Striga cantaretul privind in sus lipindu-si o palma zdravana peste frunte .
Inainte sa bage de seama , bratele lui Diego erau deja incolacite in jurul trupului sau , buzele satenului acoperindui-le pe ale sale . Brunetul incerca in zadar sa il indeparteze pe baiatul care era cu mult mai puternic . Oricat de mult se agita , sransoarea nu slabea deloc . Angel a incercat sa mearga cativa pasi in spate , dar din pacate pentru el , a cazut pe gresia rece ce acoperea podeaua din jurul piscinei , tragandu-l pe Diego peste el.
-Da-te de pe mine ! Striga cantaretul . M-am lovit la spate ! Continua acesta prefacandu-se suparat .
-Si vrei sa te cred ? Eu te tineam cu mainile de spate cand am cazut , eu m-am lovit la maini , si tie ti s-a zguduit putin spatele , nu sti sa minti ! Spuse satenul zambind , apoi acaparandu-i buzele brunetului intr-un sarut , dar Angel , incapatanat isi tinea buzele strans lipite intre ele , pentru a nu-l lasa pe Diego sa continuie . Satenul vazand asta , si-a scos mana dreapta de sub spatele cantaretului , coborand-o din ce in ce mai jos spre zona sensibila , strangand de acel loc . In momentul in care Angel a deschis gura sa strige , satenul si-a introdus imediat limba , dornic sa simta din nou gustul dulce al baiatului pe care il iubeste . Dupa cateva minute de sarutat continuu , Diego a coborat incet cu buzele pe corpul cantaretului , dandu-i acestuia niste fiori placuti ce ii strabatea tot corpul care tremura sub cel al satenului . Diego prinse de slipii albastrii ai baiatului , tragandu-i jos de pe el , dupa in cateva secunde , ramanand amandoi fara haine . Brunetul a uitat de cheie si la lasa purtat de val , valul ce il ducea intr-o lume de vis . Satenul se plimba usor cu limba pe sfarcurile baiatului , patrunzandu-l apoi cu miscari lente facandu-l pe brunet sa scape un scancet . Angel isi plimba mainile pe spatele baiatului , tinand-ul apoi strans de brate , si scapand cate un geamat la fiecate actiune a acestuia . Telefonul de pe masuta de langa ei a inceput sa sune . Angel a ignorat pentru putin timp sunetul , dar pana la urma i-a facut seamn baiatului de deasupra lui sa ii inmaneze micul aparat . Diego sa conforma , iar cataretul raspunse . Era Kika .
-Alo , da ! Ce vrei ?
-Hoppa ! Fratioare cred ca esti cam ocupat ! De ce imi vorbesti asa ? Intreaba fata suspicioasa .
-Nu sunt oc �
Inainte sa continue , Diego a inceput sa se miste lent , patrunzandu-l pe brunet , care scapase gemete de fiecare data , o convorbire la telefon fiind aproape imposibila .
-Nu � Sunt .. Ocupat ! Incerca baiatul sa spuna printre gemete .
-Ah , nu ? Atunci de ce vorbesti asa � Intrerupt ? Intreaba roscata chicotind.
-Nu � Vorbesc intrerupt � Nu merge � Telefonul bine� Spuse acesta , dupa care isi puse mana la gura .
-Bine atunci ! Spuse fata izbucnind in ras . Noi o sa mai stai putin la shopping . Pana atunci � Distractie placuta cu Diego ! Si spunand asta , inchide telefonul .
-Ce? Sta ... Stai .. De unde � ? Kika !!! La naiba ! Exclama acesta aruncand cat colo micul aparat .
Satenul mangaia si saruta pieptul brunetului , urcand spre gat , muscand-ul usor .
-Au � Diego .. Pun pariu ca o sa-mi ramana semn ! Spuse Angel facand pe suparatul .
-Ca sa stie lumea ca esti al meu ! Numai al meu ! Zise Diego acaparandu-i buzele intr-un sarut senzual .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: ~Love Song~ [shonen-ai/Yaoi] ~ my old old old fic - de Yaoi Queen - 06-10-2008, 09:18 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.943 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.502 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 167.634 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.904 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.587 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 135.477 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 71.016 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 101.175 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.895 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.915 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)