Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul? -_-"
Da
83.33%
25 83.33%
Nu
10.00%
3 10.00%
Asa si asa
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi]

#51
CAP 20 Me voy (Plec)

-Dar Diego , abia am iesit de la dus ... Si mi-e foame... Spune brunetul .
-Lasa ca iti trece ! De mine nu scapi ! Zise satenul mangaind usor piciorul cantaretului apoi ii prinsese buzele delicate intr-un sarut . Un sarut plin de senzualitate si creeator de dependenta cum obisnuia Diego sa ii ofere iubitului sau de fiecare data . Mana lui ce odata a fost pe piciorul brunetului , acum si-a mutat locul intre picioare , mangaind acea zona sensibila , facandu-l pe cantaret sa scoata gemete de placere . Angel isi plimba mainile prin parul ciufulit al satenului , coboara usor pe spatele lui si isi strecoara mainile pe sub camasa . Coborand mainile mai jos pe corpul lui Diego , brunetul observa un lucru:
-Diego� Unde iti sunt pantalonii ? Intraba brunetul
-Mi i-a furat o fata aseara �Nu am dormit cu ei pe mine ! raspunde baiatul zambind , sarutandu-i apoi pieptul , coborand apoi in jos spre abdomen . Dar au fost din nou intrerupti de voceai Sorei lui Diego care venise dupa telefonul uitat in dormitor .
-Fratioare� Mi-am uitat telefonul aseara aici ! spune aceasta mergand spre dormnitor cu pasi repezi . Daca Diego nu avea ideea minunata de a pune patura peste el si Angel , sora lui ar fi ramas cu gura cascata timp de o saptamana.
-Diego , da-te jos de pe mine , sa nu ne vada sora ta asa ! Spuse Angel parca speriat .
-Las-o ca nu moare ! Zise Diego sarutandu-i pieptul , in acel moment in care Ryoko a intrat in camera .
- Wow� Asta da atmosfera ! Spuse aceasta cu un zambet pervers. De ce nu continuati? Eu am plecat . Pa Pa ! Continua fata cu parul roz in timp ce iesea pe usa dormitorului , lasandu-i astfel pe cei doi iubiti din nou singuri.
Angel s-a inrosit usor in orbraji si intoarce capul spre fereastra deschisa ce arata minunata panorama a unei dimineati din luna Iulie : Soarele ce se inalta falnic pe cer , indepartand-o astfel pe sora lui , Luna si aducand o noua zi oamnenilor din capitala Japoniei . O noua zi , care se pare ca va fi plina de surprize : placute � Si mai ales , neplacute .
-Se pare ca nu a murit ea ! Spuse Angel uitandu-se in ochii iubitului sau . Am murit eu � De rusine ! Continua acesta punandu-si mainile pe fata . Cum sa o lasi sa ne vada asa?
- Lasa , ca nu se intampla nimic ! Zise Diego zambind si indepartand patura , continuandu-si apoi drumul spre abdomen , facandu-l astfel pe brunet sa scape unele mici gemete de placere . De data asta , nimic nu il mai oprea pe saten sa isi continue drumul spre punctele sensibile ale baiatului de sub el . Ajuns acolo , Diego nu ezita nici o clipa in a-i oferi cele mai mari placeri iubitului sau . Cantaretul gemea la fiecare atingere si la fiecare sarut . Nu vroia ca ceea se simte acum sa se tremine vreodata . Numai impreuna cu iubitul sau putea sa simta acest lucru . Fiecare sarut de-al satenului ii dadeau cantaretului un fior placut . Chiar si cand Diego s-a urcat lin pe corpul brunetului , acesta inca mangaia acel punct sensibil . Angel isi plimba mainile prin parul matasos al baiatului de deasupra lui , apoi ii prinse buzele catifelate intr-un sarut apasat , astfel tipatul ce urma sa vina din cauza patrunderii rapide a fost oprit de saten , care explora cu limba interiorul gurii baiatului care devenea din ce in ce mai dependent in fiecare secunda ce trecea . Gemetele cantaretului erau aproape imperceptibile , se auzeau , dar foarte incet , parca doreau sa fie auzite numai de Diego . Brunetul stranse in pumni lenjeria de matase a patului , iar satenul ii saruta usor gatul patrunzand din ce in ce mai repede in el ca gemetele sa fie cat mai dese si mai perceptibile . Cand simti ca �momentul final� se aproprie , ii prinsese din nou buzele brunetului intr-un sarut , tipatul fiind unul stins , aproape fara vlaga . Cei doi s-au hotarat sa se opreasca si sa se refugieze unul in bratele celuilalt .
Sunetul enervant al telefonului incepea sa se auda. Angel ridica receptorul si aude vocea calda a mamei lui . O saluta politicos apoi o intreba de unde are numarul lui Diego , primind ca raspuns ca sora lui , Kika i l-a dat , ea avandu-l la randul ei de la Yuki .
Dar apoi figura de baiat fericit a brunetului i-a fost stearsa imediat de pe fata la mesajul mamei . A ramas cu ochii larg deschisi si se holba la perete . Atunci telefonul mobil al lui Diego suna pentru ca a primit un mesaj . Satenul se ridica din pat , se imbraca repede cu ceva si face semn spre usa cum ca ar pleca . Angel isi indreapta capul spre el si il misca in semn de aprobare . Dupa ce termina convorbirea , acesta ia repede o pereche de blugi , o camasa , se incalta cu ce gaseste si o ia la goana . In timp ce fugea , langa treptele unui mall il vede pe Diego impreuna cu o fata bruneta , inalta , un corp perfect si cu parul lung, care il strangea puternic in brate. Angel se oprise si statea si asculta stupefiat spusele brunetei.
- Nu stii cat te iubesc eu pe tine Diego ! Suntem�.
Dar Angel o lua imediat la goana , crezand ca va putea fi observat de iubitul sau , sau mai bine zis , fostul lui iubit . Cu lacrimi in ochi fugea spre casa lui si se gandea ga ar fi bine sa plece o vreme din tara , din moment ce a vazut ca Diego il inseala cu prima fata care ii iese in cale.
�Voi pleca� Voi pleca� Sa nu il mai vad , in viata mea � Gandi el in timp ce un val de lacrimi ii invada obrajii catifelati .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: ~Love Song~ [shonen-ai/Yaoi] ~ my old old old fic - de Yaoi Queen - 29-08-2008, 02:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.943 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.502 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 167.658 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.907 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.587 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 135.478 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 71.017 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 101.175 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.895 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.916 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)