Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul? -_-"
Da
83.33%
25 83.33%
Nu
10.00%
3 10.00%
Asa si asa
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi]

#37
CAP 16 La Reconcillation (Impacarea )

-Cum adica? La naiba! Ce fel de doctori sunteti voi? Striga Angel adus deja la disperare
-Domnule , va rog sa va calmati ! Parintii baiatului stiu despre situatie? Intreaba doctorul
-Da' de unde ! Doar daca nu cumva comunica prin telepatie ! Raspunde Angel sarcastic
-Ma tem ca va trebui sa-i anuntati !
-Dar stau la 80 de kilometrii distanta de aici si n-au telefon !
La auzul spuselui lui Angel , Diego tresare si zice:
-La 80 de kilometrii? Te duc eu pana acolo cu masina .
La inceput , cantaretul vroia sa refuze , dar vazand ca nu are o alta alternativa , accepta .Intai suna acasa la el pentru a-si anunta familia ca pleaca si pentru a o ruga pe sora lui sa vina la spital si sa-i anunte daca va fi o schimbare la starea lui Yuki . Dupa ce rezolva si problema asta , cei doi baieti isi iau talpasita . Pe masina , nici unul din baieti nu spune nimic pana cand Diego rupse tacerea :
-Deci... M-ai iertat ?
-Nu stiu ! Poate ! Spune Angel in timp ce da drumul la radio
* *
*
La jumatatea drumului , mobilui lui Angel suna . Era sora lui care il anunta ca se pot intoarce inapoi pentru ca Yuki se simte mai bine , si parintii lui sunt plecati din tara de cateva zile .
-Plecati de cateva zile?? Dar am parcurs mai mult de jumatate din drum ! Striga Angel uimit
-Lasa , intoarceti-va ! Pa ! Spune vocea calda a lui Kika
Cei doi erau usurati de faptul ca stiu ca acum starea lui Yuki s-a imbunatatit dar au parcurs mai mult de jumatate de drum si se aflau intr-un loc parasit si se pare ca masina a ramas fara benzina .
-Ce??? Diego , cand i-ai facut ultima data plinu' la masina asta? Intreaba brunetul uimit
-Acum o saptamana.... Ce? nu prea umblu cu masina ! Numa cand imi este prea cald ! Daca tot ii decapotabila sa imi foloseasca si la altceva nu numai deplasare !
Cei doi ies din masina si Angel se uita disperat in jur , dar constata ce nici o masina nu trece pe acolo , avand in vedere ca sunt in mijlocul pustietatii . Diego incearca sa-l calmeze spunand-ui ca nu se va intampla nimic , dar era in zadar , caci brunetul dispera . pana la urma cantaretului i se facu sete
-Diego , ai putina apa? Mor de sete !
- Nu am ... iti dau altceva ! Spune Diego uitand-use insistent la baiat , apoi muscand-usi buza . Hei... Angel ! stiai ca bancheta din spate a masinii este destul de mare pentru a face...
Dar nu isi termina propozitia caci fu intrerupt de Angel care striga la el :
-Diego ! Nu imi vine sa cred ! Adica suntem in mijlocul pustietatii si tu te gandesti la ... Sex ?! Tu nu …
-Da , da , cum spui tu ! il intrerupe Diego cu un ton sarcastic . Vino incoace ! Spune baiatul prinzand-ul de incheieturile mainilor , lipind-usi trupul de al lui , apoi sarutand-ul apasat .
Diego deschide usor portiera masinii , dupa care isi aseaza cu mare grija iubitul pe bancheta din spate a . Inainte sa isi dea seama , amandoi au ramas fara haine . Diego il saruta provocator pe gat coborand pe abdomen . Angel incearca sa spuna ceva , dar in loc de un cuvant a scos un geamat din cauza placerii provocate atunci cand Diego ajunge sa-l sarute pe brunet intr-un punct mai sensibil . La fiecare geamat de placere al cantaretului , baiatul de deasupra lui avea un zambet ce arata satisfactia pe care acesta o avea in acel moment . Angel inca era putin speriat … Daca trecea cineva pe acolo ?
-Hei , ingeras , ce-i cu fata aia ? Intreaba Diego , astfel primind ca raspuns tot o intrebare
-Diego … Daca ne vede cineva ?
-Atunci vor asista la un spectacol de invidiat ! Raspunde baiatul cu un zambet pervers pe fata. Nu mai fi asa speriat ! Continua tanarul .
-Dar … Poate ne vede cineva ! Spune brunetul privind-ul speriat pe baiatul de deasupra lui
-Da? Ia stai sa te dezmeticesc eu putin !
Diego incepe sa-l sarute usor pe gat coborand din ce in ce mai jos pana la abdomen , unde se opreste , il priveste seducator pe Angel , dupa care pe fata ii apare un zambet siret , apoi isi continua „drumul” spre acel punct sensibil al baiatului , ale carui gemete aproape imperceptibile il faceau pe tanarul de deasupra lui sa aiba acel sentiment de satisfactie pe care numai alaturi de el il poate simti . Acesta isi urca lin buzele pe abdomenul cantaretului , urcand apoi din ce in ce mai sus unde cantaretul simti cum limba baiatului ii dezmierda usor pieptul , ajungand apoi pe gat , dupa aceea prinzandu-i buzele intr-un sarut senzual si unic . Buzele fierbinti si moi ale canteretului aveau placerea de a se infrupta cu dulceata rara a unui sarut de-a lui Diego . Desi exista posibilitatea ca in orice minut sa treaca vreo masina pe acolo , cei doi au ignorat acea posibilitate si si-au continuat momentele lor de intimitate pana cand telefonul lui Angel a inceput sa sune. Acesta raspunde iar vocea calda a sorei lui , Kika rasuna in telefon
-Unde naiba sunteti? Va asteptam de o ora ! Haideti odata !
-Da , Kika , sosim imediat ! Pa !
Cei doi iubiti , desi dezamagiti ca trebuiau sa amane acele momente magice , au fost nevoiti sa pormeasca la drumul ce ducea spre oras .
-Dar parca nu aveai benzina ! Spune Angel cu semne de nedumerire pe chip
-Te-am minti , hai sa mergem ! Zice Diego afisand un zambet smecher
Mergand cu o viteza destul de mare , in mai putin de un sfert de ora , au ajuns la spital , unde , grabiti ajung la salunul lui Yuki . Acestia intra usor in camera si au avut surpriza de a-l vedea pe Yuki sarutandu-se cu o fata , aparent necunoscuta , cu parul roscat , imbracata intr-o uniforma pentru liceu , o camasa alba , cu guler rosu , o fustita scurta rosie si o pereche de sosete lungi pana peste genunchi.
-Hei hei hei , dar ce avem noi aici ! Exclama Angel uimit !
Fata se intoarce la cei doi baieti ce stateau in pragul usii , iar cantaretul ramasese uimit cand constata ca defapt acea fata este chiar sora lui , Kika
-Kika ?!?! Striga Angel cu o privire furioasa
-Mda , eu sunt ! Spune Kika zambind
-Te-ai vopsit , idioato ! De cate mii de ori ti-am spus sa nu faci asta? Zice Angel
-Dar ce? Numai tu ai voie ? In plus nu sunt o copila !
-Da’ dar eu sunt dat cu sampon , nu cu vopsea ! Samponul se duce in cateva saptamani , femeie ! striga Angel din nou
- Bine bine , hai lasa-ma !
- Nu vorbi asa cu mine ca te bat!
Yuki incerca sa calmeze fiarele dar fara rezultat , caci se certau fara oprire , se injurau , isi aruncau cuvinte la nimereala , dar pana la urma vocea lui Angel inceta sa se mai auda , pentru ca Diego il oprise punand-ui mana pe gura .
-Mda si ce ziceati? Sunteti impreuna ? Incearca Diego sa-i calmeze schimband subiectul discutiei
- Da … Cam asa ceva ! Raspunde Kika rosind usor in obraji . Dar voi? chestiona ea .
- Noi… noi ce? Intreaba Angel cu o privire speriata
- Hai ca stiu … Credeti ca nu v-am auzit : „ Oh , Diego , unde iti este iubita?” , intreba stupidul de fratemio , la care Diego „ Care iubita?Tu esti singura mea iubire” … Si sa nu credeti ca am tras cu urechea … Cred ca v-a auzit si vecinul . Spune Kika razand
Angel roseste usor in obraji , iar apoi este tras afara pe coridor de catre Diego , spunand-ui ca Yuki ii va povesti tot iubitei lui , dar acum cei doi indragostiti trebuia sa mearga acasa .

http://i219.photobucket.com/albums/cc127...a_6241.jpg --> Kika
_______
Ehhha 24 Dialog din plin, oamenilor21 si cred ca si greseli de ma doare capul 65

╚»♥♣by Kaname ♣♥
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: ~Love Song~ [shonen-ai/Yaoi] ~ my old old old fic - de Yaoi Queen - 20-08-2008, 02:59 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.925 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.420 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 167.146 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.813 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.526 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 135.121 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 70.851 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 101.015 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.480 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.684 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)