Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul? -_-"
Da
83.33%
25 83.33%
Nu
10.00%
3 10.00%
Asa si asa
6.67%
2 6.67%
Total 30 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi]

#29
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...r8p6h1.png <-- Taku... Nu-mi amintesc sa fi pus poza q el10

CAP: 13 El Violacion (Violul)

- Angel ! Angel prietene , esti bine? Intreaba Yuki in timp ce se aseza in genunchi langa brunet
- Nu , Yuki , am murit ! Am murit de durere ! Nici nu stii ca eu , in acest moment nu imi doresc altceva decat sa ma arunc de pe cel mai inalt zgarie-nori si sa scap dracu’ ce lumea asta rea , in care nimeni nu tine la mine ! Striga Angel , in timp ce lacrimile izvorau din ochii lui .
Atunci brunetul primi o palma zdravana de la prietenul sau , care il prinde de bluza si il aduce apropape de chipul lui astfel incat sa ii poata simti respiratia .
- Daca nu tineam asa de mult la tine , primeai un pumn , pe care sincer…Chiar il meritai. Spune Yuki strangandu-si apoi prietenul la piept .
Linistea a pus stapanire pe camera , tot ce se mai auzea erau gemetele brunetului care plangea fara oprire de ceva timp . Yuki il linisteste pe baiat si il duce in apartamentul lui , unde ii pregateste o cana cu lapte fierbinte , pe care Angel o bea pe nerasuflate .
- Hmmm… De cand te stiu , o cana de lapte fierbinte mereu te linisteste ! Spune Yuki cu zambetul pe buze .
- Mda … mersi mult , ca esti alaturi de mine , stii , m-am despartit de Diego … Defapt el s-a despartit de mine , eu inca tin foarte mult la el !
- Stiu , murdarici , stiu ! Mi-am dat si eu seama .
- Murdarici ?
- Da ! Spune Yuki in timp ce ii stergea mustata de lapte
Cantaretul trebuia sa se odihneasca , pentru concursul din ziua urmatoare , asa ca face un dus fierbinte . Picaturile calde ii rasfatau corpul , iar mirosul imbietor de vanilie si lamaie ii resfatau simturile . Cand iese din baie numai cu un prosop infasurat in jurul taliei se aseaza pe canapea unde adoarme imediat . Cand Yuki vazu asta , vroia sa il trezeasca , sa il puna in pat , dar fara noroc , artistul era deja in lumea viselor , deci singura optiune era sa il duca in brate pana in dormitor , si se pare ca cei trei ani de sala si-au spus cuvantul , avand in vedere ca brunetul era destul de greu . Yuki isi aseaza prietenul in pat , dupa care il acopera cu o plapuma groasa , ca Angel sa nu raceasca , pentru ca avea numai un amarat de prosop pe el .

* *
*
Soarele isi facu repede aparitia pe cer , iar razele lui puternice se incapatanau in a-l trezi pe brunet . Acesta isi deschide usor ochii albastrii si de ridica din pat mergand cu pasi marunti la baie , unde se spala pe fata cu apa rece si obsearva ca el defapt este gol ! Si constata ca prosopul a cazut de pe el in timp ce dormea .
- Ei bine… cred ca ar trebui…
Dar nu isi termina propozitia ca Yuki intra deja in baie
- Hei , Salut Angel …. Angel ?!?! Striga baiatul socat.
- …Sa iau ceva pe mine … isi continua brunetul fraza in timp ce isi acoperea zonele intime cu mainile . Yuki … crezi ca.. ai putea sa-mi aduci ceva de imbracat ? Spune baiatul deja rosu in obraji.
- D….Da … Sigur , imediat .
Desi gura lui spunea ceva , ochii faceau alceva , Yuki il sorbea din priviri pe cel ce murea de rusine in fata lui .
-Um… Yuki , ai de gand sa imi aduci ceva sau o sa stai sa te holbezi toata ziua?! Te rog...
La auziul acestor cuvinte , baiatul o ia la fuga spre dulap de unde scoate repede o pereche de lenjerie intima , niste blugi negrii si o bluza alba . Acesta duce repede hainele cantaretului , pe care il privea uimit in timp ce se imbraca
-Mai frate! Dar de cand ai tu asa…. Un corp ? Intraba Yuki in timp ce se uita uimit la prietenului sau .
- Poate ca de cand fac gimnastica si putin fitness , ai si uitat ? Raspunde Angel chicotind .
- Cred ca am cam uitat ! Dar hai sa manaci , ca am pregatit masa !

Intre timp * * *

-Diego hai la masa ! Se aude vocea calda si dulce a lui Akane , sora tanarului .
-Ma lasi?? Nu am chef de nimic !Spune Diego din camera alaturata cu semne de tristete in voce
-Fratioare , nu ai mancat nimic de ieri , imi este frica sa nu patesti ceva … Te rog , macar putin !
Diego se ridica usor din pat si merge cu pasi marunti catre baie , unde se spala pe fata cu apa rece , apoi se intreapta catre fereastra , dand perdeaua galbena la o parte . „ Sper sa nu fi patit ceva ” , numai aceste cuvinte ii treceau prin minte , desi stia ca este foarte probabil ca „ingerasul” lui sa fie mort deja , asa ca sare peste micul dejun si iese la o plimbare .

* * *

- Pa , Yuki , Am plecat ! Spune cantaretul lundu-si geaca de piele pe el.
- Dar unde pleci? Angel !
Prea tarziu , cantaretul deja a iesit pe usa si avea in minte un loc in care vroia sa se duca de mult : „OK” – barul din apropierea casei lui , simtea nevoia de alcool , asa ca s-a indreptat spre acel loc . Acolo si-a comandat o sticla de whisky , in cateva minute sticla a fost adusa de un barman care se uita putin cam ciudat la cantaret , dar l-a servit apoi gheata pentru bautura . Concursul era la ora opt , era abia doisprezece dimineata . Dupa ce s-a ametit putin , langa el apare un baiat aparent de optsprezece ani , imbracat intr-o pereche de blugi albastrii si o bluza rosie , mulata pe corp , care cere si el aceeasi bautura ca Angel . La un moment de neatentie a artistului , baiatul baga in bautura cantaretului un praf alb . Angel nu oberva asa ca da toata bautura pe gat , impreuna cu praful acela si pleaca . Pe drum se simtea ametit , si ochii i se dadeau peste cap , dar era inca constient . Dintr-o data apar in fata lui trei tipi care il tarasc pe Angel intr-o fundatura unde mai era un baiat brunet , destul de bine cladit , imbracat intr-o bluza gri , mulata pe corp si niste blugi de aceeasi culoare cu bluza.
- Deci tu esti Angel , tu te-ai atins de Diego , si vei plati ! Spune baiatul acela , parca cu o privire nebuna in ochii lui
- Hai mai las-o moarta , si ce ai de gand sa-mi faci ? intreaba Angel nepasator...
- Ai sa vezi , mai de graba , ai sa simti ! Spune tanarul facand un semn tipilor care il tineau de maini pe cantaret .
La acel semn , baietii au inceput sa-si bata joc de cantaret , violand-ul . Vazand ca Angel nu reactioneaza la nici o miscare a baietiilor , unul dintre ei spune :
- Hei Taku , baiatu asta parca-i idiot
- Idiot esti tu … Nu trebuia sa imi pronunti numele , retardatule ! Se rasteste Taku . Hei , baiete , ori esti prea prost , ori iti place prea mult ! Ce ai patit de nu reactionezi ? Intreaba tanarul
- De unde vrei sa stiu ? nu simt nimic … poate ca sunt prea beat !
Defapt nu era asa , o parte din corpul ii era amortit , ca si paralizat , si asta nu din cauza bauturii , ci din cauza prafului care a fost bagat in bautura lui .
- Baieti , da-tii drumul ! Stii ceva ? daca ma uit mai bine la tine , esti chiar atragator ! Spune Taku.
- Mda ? Bine , acum ma lasi ? Mi se face scarba de tine numai cand te privesc ! Raspunde Angel indignat...Plus ce naiba... nici nu-mi pot misca picioarele... nu mi le mai simt... La naiba!
- Cred ca am sa te las … dar mai intai…
Taku il lua de be bluza pe Angel , il privi in ochi si il saruta . Un sarut violent , care se termina printr-o muscare de buza .
-Ah , la naiba , doare ! Se rasteste Angel.
- Tocmai ! Haideti baieti !
Dupa ce au plecat , Angel incearca din rasputeri sa se tarasca pana pe trotuar ca cineva sa-l vada . A reusit pana la urma , dar cu greu , si cand ajunsese , lesina . Tot ce a mai vazut sunt picioarele unui baiat , dar nu a avut puterea sa ridice capul pentru a-i vedea fata .
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: ~Love Song~ [shonen-ai/Yaoi] ~ my old old old fic - de Yaoi Queen - 06-08-2008, 11:46 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.945 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 28.506 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 167.732 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.908 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 46.589 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 135.484 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 71.024 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 101.177 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 59.899 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.923 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)