Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul ? ^___^
Da
85.71%
60 85.71%
Nu
5.71%
4 5.71%
Cat de cat
8.57%
6 8.57%
Total 70 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Boys' love

#39
Cap 174in nou impreuna. Partea 1

Cei doi au continuat sa mearga pe drumurile inguste ale orasului. Desi blondul era prezent cu trupul, minea ii zbura pe alte meleaguri
"Ce ciudat poate fi... Eu si el in acelasi loc, dupa atata timp. Si eu care credeam ca nu il voi mai vedea... Dar ma simt totusi atat de bine sa stiu ca el e langa mine... Ce mult as vrea sa-l sarut acum..."
Cand Sen s-a trezit din visare a decis ca ar fi timpul sa mearga acasa. I-a indicat calea satenului, ajungand in cateva minute in fata casei, de unde iesise Shiori.
-Sen! Iar mi-ai luat masina, copil neastamparat! Trebuie sa-mi ascund cheile alea nenorocite! Spuse aceasta apropiindu-se de cei doi din masina. Raito? Tu esti? Intreaba aceasta surprinsa.
-Da Shiori... Nu ne-am mai vazut de mult, raspunde acesta zambind. Ai un frate tare... nebun... continua el privindu-l pe baiat.
-Stiu... Si habar n-am ce sa ma mai fac cu el, spuse aceasta oftand. Hai intra putin in casa... dupa cum vezi nici eu nu prea pot dormi, continua ea, asteptandu-si pe cei doi sa coboare din masina.
Dupa ce au intrat pe usa casei, Sen s-a dus la baie, cu gandul sa faca dus, iar cei doi s-au asezat pe canapea incepand sa povesteasca.
Nu dupa mult timp, blondul iesise din baie cu un prosop infasurat in jurul taliei, si cu inca unul in mana dreapta pentru a-si sterge parul ud. Sora lui nu l-a observat, caci inca vorba cu Raito, insa satenul l-a vazut si il privea de fiecare data cand fata ii spunea cate ceva. Deaorece nu intelegea ce vorbeau, bondul i-a privit suspicios, apoi s-a apropiat, vrand sa le auda conversatia... insa in sfarsit cand a reusit sa inteleaga, a avut parte de un soc.
-Ai cumva vreo idee despre cine poate fii persoana aceea? Intreaba fata. Sen mi-a povestit foarte mult despre ea, dar nu mi-a dat nume... Cred ca o iubeste foarte mult daca a plans atata dupa ea... Inainte sa plecam in Paris, mi-a spus ca ii este frica, deoarece cand ne intoarceam, persoana respectiva poate avea pe altcineva...
-Hmmm... Nu am nici o idee, raspune Raito, privindu-l pe blondul care parca era speriat de ceva... tremura din toate incheieturile si avea privirea fixata spre a satenului, rugandu-l parca sa nu asculte nimic din ce ii spune sora lui. Gandul lui Raito incepuse sa zboare departe... incepuse sa isi faca griji... Daca Sen gasise pe altcineva? Daca l-a uitat? Ce simtea blondul in acel moment pentru el? Acest gen de intrebari ii invadau mintea una cate una, insa acesta si-a pierdus sirul gandurilor, cand Shiori incepuse din nou sa vorbeasca.
-Dupa ce am ajuns in Paris, dupa aproximativ doua zile, mi-a spus ca acea persoana l-a ranit mult, dar in ciuda a ceea ce i-a facut, tot o iu...
Insa inainte sa apuce sa termine, Sen a aruncat in ea cu prosopul ce il avea in mana, apropiindu-se cu pasi grabiti de cei doi.
-Taci! Nu iti dau dreptul sa vorbesti despre viata mea personala! In primul rand nici nu cred ca trebuia sa iti zic despre toate astea! Se rasti baiatul enervat, privind suparat in ochii fetei. Am fost doar un pusti mic si prost, care nu stia nimic! continua acesta, lunadu-si prosopul, si indreptandu-se grabit spre camera sa.
"Oare si-a dat seama? Sper ca nu... Ma tot bate gandul ca ar putea sa ma fraiereasca din nou... Ahh! Innebunesc pe zi ce trece! Normal ca si-a dat seama! doar nu e idiot... nu-i asa?"
Ar fi vrut sa intre in pamant... Stia ca Raito si-a dat seama ca acea persoana despre care povestea Shiori era el, insa in sinea lui dorea sa creada ca nu a aflat nimic... nu voia sa se faca de ras, sau ca satenul sa isi bata din nou joc de el... nu suporta acea idee. S-a trantit pe patul cel moale, oftand si inchizand ochii, insa nu a stat mult asa, caci s-a ridicat repede, lunadu-si un tricou lung si alb pe el, apoi o pereche de pantaloni scurti albastrii. Si-a uscat parul blond, apoi s-a pus pe pat, acoperindu-se cu plapuma groasa. Tot ce dorea era ca acea zi sa treaca pe cat de repede posibil, si asa s-a intamplat, caci din pricina oboselii acumulate, acesta a ajuns in lumea viselor in mai putin de zece minute...
Ochii albastri ai baiatului se deschideau cu greu, incercand sa evite pe cat posibil lumina puternica a razelor soarelui, care parca se incapatanau sa il deranjeze. A mormait cateva injuraturi printre dinti, ridicandu-se din patul cel cald si moale pentru a-si face siesta de dimineata. Si-a spalat fata si ochii cu apa rece, apoi s-a indreptat spre bucatarie, unde ca de obicei, statea Shiori, privind la televizor.
-Buna dimi... insa inainte sa apuce sa mai spuna ceva s-a speriat privind ceasul de pe masuta. Ce?! Cat e ceasu'?! Cat dacu' am hibernat? E doispe seara?!
-Nu zapacitule... e doisprezece dimineata, nu vezi soarele pe cer? Raspuse sora acestuia incepand sa chicoteasca.
Brusc, telefonul blondului incepuse sa sune, iar cea care il apela era Mika. Baiatul a raspuns repede, in timp ce se aseza pe canapea plictisit. Bruneta il invitase la ea, spunandu-i ca vrea sa vorbeasca cu cineva, iar prietenele sale erau plecate. Greu de crezut la cat de populara era, insa baiatul nu a bagat de seama. La ora unu trebuia sa fie la ea, si asta nu ii dadea foarte mult timp la dispozitie. Shiori i-a pregatit ceva de mancare, apoi s-a asezat din nou in fata televizorului.
Dupa un scurt timp dupa ce a terminat de mancat, blondul s-a dus in camera lui lunadu-si pe el un maiou negru, mulat pe corp, avand imprimat pe spate un dragon rosu iar in fata cateva caractere in alfabetul Kanji. Si-a mai luat o pereche de blugi deschisi la culoare, si-a aranjat parul cu putin gel, apoi s-a dat cu parfulmul sau preferat, iesind pe urma afara. In aproximativ zece minute acesta a ajuns la casa brunetei, si fara sa mai sune, a intrat direct, vazand-o pe fata stand pe canapea. Baiatul ii saruta obrajii, asezandu-se langa ea.
-Ce miroase asa? Intreaba baiatul dupa ce a simtit aroma de trandafiri ce plutea in aer.
-Mmmm... nu stiu... nu am trandafiri in casa... du-te pana in camera mea si vezi, caci de acolo vine mirosul... eu vin imediat, spuse fata ridicandu-se de pe canapea si iesind din casa.
Baiatul a dat din umeri si s-a indreptat spre camerea fetei. Spre uimirea lui cand a ajuns acolo, a vazut numai petale rosii de trandafir imprastiate ca un covor pe jos si pe pat... iar aroma puterica era data de uleiurile aromate puse deasura lumanarilor, de pe suporturile speciale.
"Wow... Se vede ca Mika e romantica... dar pentru cine sunt toate astea?" se intreaba in sinea sa blondul privind in jurul lui, apropiindu-se de noptiera de langa pat.
-Iti place ceea ce vezi? Intreaba o voce din spatele lui...
-Da...Este foarte... Insa acesta s-a oprit brusc, intorcandu-se in acelasi timp, vazandu-l pe Raito in fata ochiilor sai.
-Romatic, spuse satenul, continuand fraza blondului. Si-a apropiat apoi chipul de al sau, pentru a-i acapara buzele suave intr-un sarut tandru si in acelasi timp pasional...
In timp ce Raito savura fiecare secunda, baiatul incerca sa-si stapaneasca emotiile, care parca aveau de gand sa il innebuneasca... trupul ii tremura incontinuu si parca nu putea sa se miste... simtea gustul dulceag al buzelor celui care si-a asezat mainile pe talia sa, lipindu-si apoi trupul de al sau. Blondul si-a pus mainile pe piaptul adolescentului, incercand sa-l impinga, insa ii lipsea forta si vointa pentru a o face...
Raito intrerupse sarutul pentru a cobora spre gatul baiatului, sarutandu-l usor, insa acesta a soptit un "Nu", lasand impresia ca ar dori ca satenul sa inceteze, desi inima lui ii soptea altceva. Fiind insa curios, Raito nu s-a oprit, ci a continuat sa sarute din ce in ce mai pasional, facandu-l pe baiatul din bratele sale sa scape gemete de placere...
-Stai... o...opreste-te, spuse baiatul inghitind in sec, incercand sa scape din "ghearele" satenului.
-Nu... Nu ma voi opri. Plus ca acum mi-am dat seama ce e cu gatul tau, replica adolescentul zambind usor, privind in ochii albastrii. Esti sensibil... si te exciti foarte repede, continua acesta soptindu-i la ureche, si intinzandu-l pe patul acoperit de petale rosii, alungindu-si apoi trupul peste al lui...
-De ce imi faci asta? Poti sa ai parte de sex cu orice fata vrei! De ce eu? Intreaba blondul abia tinandu-si lacrimile in frau.
-Asa este. Pot sa am parte de asa ceva cu oricare dintre fetele pe care le cunosc... Dar asta... nu se numeste sex... ci dragoste, spuse satenul, sarutand usor buzele calde... De ce tu...? Pentru ca esti special... Si pentru ca te iubesc, continua acesta cu vocea sa ademenitoare, strecurandu-si in acelasi timp mainile sub maioul baiatului...

~~To be continued~~

Gomen de intarziere _-_

Capitolul urmator e deja scris (bine, aproape scris), la inceput acesta trebuia sa fie un singur capitol, insa mi se parea prea kilometric 65
App, nee-chan, Gomen ... stiu ca iti plac capitolele lungi 108 promit ca ma ravansez eu cumva :X & Don't be mad at your nee-san 108
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Boys' love - de Yaoi Queen - 01-07-2008, 05:01 PM
RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - de Yaoi Queen - 16-01-2009, 12:38 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.931 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.396 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.929 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.514 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.967 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.945 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)