Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul ? ^___^
Da
85.71%
60 85.71%
Nu
5.71%
4 5.71%
Cat de cat
8.57%
6 8.57%
Total 70 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Boys' love

#18
Cap 10: Sentaro, jucaria sexuala.

-Mika... Se auzi voce oarecum trista a blondului...Pot avea incredere deplina in tine... Ca nu vei spune nimanui ceea ce eu iti voi zice si ca totul va ramane intre noi? Continua acesta tintuindu-si privirea spre podea...
-Da, Sen... poti sa stai linistit in ceea ce ma priveste... Stiu sa pastrez secrete... Spune-mi... Ce ti-a facut Raito? Chestiona fata curioasa.
-Mai bine zis ce nu mi-a facut, pentru ca nici eu nu stiu cu ce sa incep...
Fata devenea din ce in ce mai interesata, vroia sa afle totul... Blondul si-a luat inima-n dinti si a inceput sa-si spuna povestea. Bruneta urmarea fiecare cuvintel ce iesea din gura lui, dar in ciuda a ceea ce auzea nu parea foarte uimita...
Dupa aproximativ o jumatate de ora de istorisit, Sen se opreste , afisand un zambet in coltul gurii...
-Vezi? De aceea nu pot sa inteleg de ce m-a lovit in halul ala... Spuse baiatul ridicand din umeri.
-Eu iti spun acum ceva, in caz ca nu stiai... Raito e bisexual, asa ca nu am fost prea uimita sa aflu ca umbla cu un baiat... Iar baitaia aia... Orgoliul lui a fost ranit... L-ai umilit in fata tuturor... El nu suporta asta, de aceea a reactionat asa...
Blondul a ridicat din umeri si si-a indreptat privirea spre fereastra... Dupa un timp scurt de linitste, fata a inceput din nou sa vorbeasca. Stia ca defat Raito il foloseste pe Sentaro ca pe o jucarie sexuala si ca nu avea capacitatea de a iubi pe nimeni... Toate aceste lucruri i le-a spus blondului, pentru ca era convinsa ca acela era adevarul. Se simtea nevoita sa-i spuna tot ce are pe suflet, pentru ca stia firea satenului si obsesia lui pentru sex. Stia ca toate acestea il va rani catusi de putin pe Sen, insa nu a vrut sa se opreasca. Ii spusese ca este folosit, in nici un caz iubit. Aceasta a oftat apoi si-a asezat chipul in palme.
-Sen... Imi cer scuze ca ti-am spus toate astea... Dar nu e din cauza ca iti vreau raul... Dimpotriva, tin foarte mult la tine, in ciuda faptului ca tu nu ma prea suporti, imi esti simpatic...
Baiatul a dat din cap in semn negativ, i-a multumit fetei cu zambetul pe buze pentru ca i-a deschis ochii, apoi a parasit incaperea. A iesit din institutia in care invata, indreptandu-se spre casa. Nu dadea semne de tistrete, insa nici de fericire... Parca dintr-o data totul ii era indiferent. Ziua urmatoare avea sa plece in Franta la parintii lui, asa ca nu ii mai pasa de nimeni si nimic. Intr-o jumatate de ora, a ajuns in apartament. Sora lui nu era acasa. S-a trantit pe canapeaua de piele, dand drumul la televizor. Schimba haotic canalele, insa dupa cateva minute de cautat nu a gasit nimic interesat, asa ca a inchis ochii, in scurt timp adormind.
***
**
*
-Sen... Sen!... Trezeste-te! se aude vocea surorii baiatului. Acesta isi deschide pleoapele cu greu, ridicand usor capul de pe suprafata moale. Privea buimac in jurul lui, apoi s-a indreptat cu pasi marunti spre baie.
Fara sa-i mai spuna o vorba surorii lui, care era ingrijorata din cauza vanatailor de pe corpul fratelui sau, a iesit afara din apartament, doar el stiind locul spre care se indreapta. Pasii grabiti il purtau spre apartamentul satenului... Nu stia de ce vrea sa mearga acolo, insa nu s-a oprit nici o clipa din drum. In mai putin de zece minute, baiatul a ajuns la locul cu pricina. A batut cu putere in usa, iar raspunsul nu a intarziat sa apara. Raito il privea uimit facandu-i semn sa intre. Blondul a pasit in apartament, asezandu-se pe fotoliul alb din fata barului din bucatarie.
-Cum de ai trecut pe aici? Intreaba satenul curios, oferindu-i baiatului un pahar de suc.
-Nu stiu... Ma gandeam sa trec putin pe la cel care mi-a distrus viata cu propiile lui maini... Tu ce zici?
Satenul a ramas putin socat de ceea ce a auzit, insa in scurt timp a inceput sa rada zgomotos, luand pe urma un scaun, asezandu-se in fata lui Sentaro.
-Nu inteleg de ce razi. Crezi ca nu stiu ce insemn eu pentru tine? Ca nu insemn altceva decat distractie... O bataie de joc, jucaria ta sexuala ! Spuse blondul ridicandu-se de pe suprafata moale, incepand sa se plimbe incet prin camera. Dar nu ma intereseaza. Nu o sa mai ai ocazia sa faci ce vrei cu mine... Maine voi pleca din tara si nu va mai trebui sa-ti vad fata vreodata. Nici nu stii ce fericit sunt, continua acesta privindu-l apoi pe adolescent.
Raito s-a ridicat si el incet de pe scaun oftand si ciufulindu-si parul.
-Heh.. Credeam ca esti prea idiot sa-ti dai seama de asta... Voiam sa ma mai distrez si eu putin, dar se pare ca nu am avut noroc.
-Esti un nenorocit ticalos, care nu poate sa i-o traga unei fete asa ca i-o trage unui baiat! Esti cel mai detestabil om pe care l-am intalnit !
Desi stia ca satenul uraste sa fie jignit, blondul a continuat cu insultele, ii arunca multe cuvinte in fata, fara a se gandi la consecinte. In momentul urmator, pustiul s-a trezit cu un pumn in obrazul stang. Pierzandu-si echilibrul, acesta a cazut, rezemandu-se de peretele din spatele sau.
-Eu cred ca inca nu ti-ai dat seama de cat de norocos erai inainte de asta... Spuneai ce esti jucaria mea sexuala... Atunci asta vei continua sa fii. Fie ca vrei sau nu.
Adolescentul si-a alungit trupul peste cel al blondului, care era putin confuz... Nu mai stia cum sa reactioneze. Mainile i-au fost prinse intr-o stransoare puternica deasupra capului cu ajutorul curelei satenului. Cand s-a desmeticit, incerca sa-si miste mainile... Insa nu reusea. Vazandu-l pe Raito deasupra sa, a inceput sa se zbata si sa il implore pe cel de dasupra lui sa-i dea drumul... Insa nu era ascultat. Satenul si-a strecurat usor mana dreapta pe sub tricul alb al pustiului, apasandu-i sfarcul cu varful degetului mare.
-Termina, tampitule ! Da-mi drumu' ! Striga Sen continuand sa se zbata.
-O sa vezi cum te simti cu adevaratul "Raito". Venise replica adolescenului, care a reusit sa-l sperie pe blond, facandu-i inima sa bata cu mai multa putere...
Satenul i-a indepartat repede pantalonii scurti, trecandu-si mana peste abomenul baiatului. A coborat cu repeziciune spre locul stramt, penetrandu-l cu doua degete. Sentaro a tipat scurt si a strans cu putere din ochi cand a simtit miscarile exagerat de rapide pe care satenul le facea cu mana. Raito si-a dat jos blugii pe care ii purta, prinzand si strangand cu forta de fesele baiatului. L-a patruns rapid si dureros, facandu-l pe baiat sa scape un tipat urmat de cateva scancete vlaguite...
-Stii... Chiar nu inteleg. Chiar daca am mai facut-o de doua ori, chipul tau nu exprima decat durere, si nu inteleg de ce, spuse satenul aplecandu-se asupra pustiului.
-Sa ma pupi in fund, idiotule! Striga Sen, scapand pe urma un scancet. Da-mi drumu' ! Continua acesta asezandu-si palmele pe pieptul adolescentului incercand sa-l indeparteze. Desi mainile ii erau incatusate, acesta continua ca caute o cale de scapare...
Soldurile lui Raito prindeau miscari din ce in ce mai rapide, miscari, cu care Sentaro inca nu era obijnuit... Insa incerca sa nu arate ca il doare, desi unele scancete erau inevitabile. Nu si-a dat seama pana acum cat de norocos a fost inainte de toate astea, cand satenul isi ascundea adevarata fata, facand pe baiatul cel bland...

~~~~~~~To be continued in the next ch~~~~~~ Sper sa fie mai rapid decat asta -_-"

?�??by Kaname ??
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Boys' love - de Yaoi Queen - 01-07-2008, 05:01 PM
RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - de Yaoi Queen - 01-09-2008, 01:26 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.927 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.391 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.924 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.510 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.965 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.943 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)