Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place ficul ? ^___^
Da
85.71%
60 85.71%
Nu
5.71%
4 5.71%
Cat de cat
8.57%
6 8.57%
Total 70 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Boys' love

#9
Cap 7: Pura placere.


Cand auzise promisiunea, blondul s-a calmat putin, insa nu destul cat sa stea relaxat in aceeasi cada cu Raito, s-ar fi gandit ca mai bine ar sta cu un ghibon infuriat, decat cu el, dar nu avea ce face... Daca incerca sa iasa, probabil ar fi tras din nou inapoi, sau daca ar reusi pana la urma, cu siguranta ar aluneca... Gresia era uda de la cada pana la usa... Ar fi fost aproape imposibil sa nu cada, insa baiatul era atat de concentarat asupra subiectului "Cum sa scap de aici?" incat a uitat ca se afla in bratele satenului, chipurile lor fiind numai la cativa centimetrii distanta. Insa blondul s-a trezit imediat atunci cand Raito s-a apropiat incet de buzele lui, dandu-i un sarut scurt. Sen tresari, acoperindu-si gura cu palmele. Obrajii lui aveau deja o tenta de rosu aprins, iar ochii albastrii ii priveau fix pe cei caprui.
-Ce este? Nu ma lasi sa te sarut? Intreba satenul zambind seducator.
Insa blondul nu a raspus ci a dat repede din cap in semn negativ, privind apoi intr-o parte, si lasandu-si manile jos.
-Nu... Pentru ca... Sarutatul e stanjenitor... Replica blondul neclintindu-si privirea.
-Atunci... Lasa-ma doar sa-ti ating buzele...Spuse Raito prinzand de barbia baiatului, intorcandu-i chipul, si unindu-si buzele cu ale lui, dupa care isi trecuse usor limba peste ele. Satenul zambi isi trecu degetul mare peste buza de jos.
-Stii, ai o gurita tare dulce.
-Idiotule, nu ma trata ca pe un copil ! Striga Sen incruntandu-se.
-Usor cu vocabularul ca te voi trata ce pe un adult si apoi tot tu vei regreta... Spuse satenul calm acoperindu-i buzele blondului cu doua degete. Sen a ramas stupefiat, parca Raito ii promise-se ca nu ii va facea nimic, insa nu se prea tinea de cuvant, asa ca indignat, blondul incepuse sa vorbeasca:
-Parca spuneai ca nu imi vei face nimic! Ai mintit ! Esti un mincinos !
-Nu am mintit... Doar ca am un mare defect... Niciodata nu mi-am tinut promisiunile. Si... Deocamdata nu ti-am facut nimic...
Sen a vrut sa spuna ceva, insa din nou degetele satenului l-au oprit. Ii simtea buzele moi si calde cum se plimbau in voie pe gatul lui, urcand lent spre obrazul stang, sarutandu-l usor. In scurt timp, buzele blondului au fost acoperite din nou de ale lui Raito, dar parca baiatul nu vroia sa-l lase sa continuie cu un sarut in toata puterea cuvantului.
-Deschide si tu gurita, am pofta de ceva si mai dulce, spuse adolescentul trecandu-si limba peste buzele baiatului. De limbuta ta... Continua el zambind usor, apropiindu-si incet chipul de cel al blondului, care era din nou indignat de felul in care Raito vorbea cu el, asemenea unui copil de zece ani, insa de data aceasta nu a mai comentat, ci a preferat sa taca. Buzele satenului le apasa usor pe ale sale, insa blondul inca nu accepta mai mult.
-Haide... Da-mi limbuta, sopti Raito nedezlipindu-si buzele de ale baiatului, care isi indeparta incet buzele, lasandu-l pe saten sa profite de ocazie si sa-i exploreze cu limba fiecare coltisor al gurii.In acelasi timp, Raito isi plimba mainile pe trupul blondului, facandu-l sa tremure usor. Dupa un sarut lung, dar in acelsi timp tandru, satenul zambii satisfacut. Se parea ca nu era singurul care se simtea bine... Sen de asemenea era destul se excitat atunci cand simtea atingerile fine pe corpul sau. Satenul incepuse sa-i sarute usor pieptul, trasand cerculete umede cu ajutorul limbii in jurul sfarcurilor baiatului, a carui trup nu se putea opri din vibrat. Gemetele incepeau sa se auda unul cate unul, rasunand apoi in incapere ecoul lor... Satenul ii saruta usor gatul, soptindu-i uneori cuvinte dulci la ureche, care il faceau pe blond
sa o ia razna... Se simtea rusinat, atat de rusinat incat nu putea sa-i adreseze un cuvant baiatului in ale carui brate statea, sau de fiecare data cand reusea sa zica ceva, cuvintele ii erau intrerupte de buzele adolescentului care le acoperea pe ale sale. Raito prinse de fesele baiatului, ridicandu-l si aducand-l mai aproape, insa blondul stia ce avea sa urmeze.
-Nu... Sopti Sen putin speriat, si nu s-a linistit nici cand vocea satenului spuse ca totul va fi bine. L-a lasat in jos, patrunzandu-l incet. Blondul a scos un tipat scurt, urmat de unele scancete de durere ale caror ecouri incepea a se auzi. Baiatul a inghitit in sec si a prins de bratele puternice ale satenului, simtea o durere intensa in partea de jos a corpului, iar asta ii determina ochii sa se umezeasca incetul cu incetul, lasand cateva lacrimi sa alunece incet pe obraji, facandu-se nevazute dupa ce cadeau in cada plina cu apa. Nu stia ce sa faca, dar incerca sa se obijnuiasca cu durerea, desi era destul de puternica. Satenul ii spuse baiatului sa isi miste soldurile, insa acesta nu se simtea in stare, si-a lasat privirea in jos si a dat negativ din cap. Trupul blondului era deja acoperit cu un strat subtire de sudoare si simtea cum chipul ii ia foc atunci cand Raito ii saruta tandru gatul. Incerca sa faca ceea ce i-a spus satenul, insa ii era destul de greu sa se miste, iar de fiecare data cand reusea, scancetele se faceau si ele auzite...
Dupa un timp destul de indelungat, cei doi baieti s-au oprit... Sen a ramas in bratele adolescentului, insa parea oarecum adormit... Oboseala incepuse sa isi spuna cuvantul. Satenul il lua pe baiat in brate, iesind afara din cada. L-a lasat jos, pe propiile piciore dupa care a luat un prosop si a inceput sa ii stearga usor trupul blondului, infasurandu-i la urma materialul in jurul taliei. Apoi a facut acelasi lucru, stergandu-si corpul rapid si acoperindu-si la urma zonele intime cu prosopul pe care l-a legat in jurul taliei. Rai il luase pe baiat din nou in brate, ducandu-l in camera si asezandu-l pe pat, dupa care l-a acoperit cu plapuma groasa pentru a nu i se face frig. Blondul in mai putin de doua minute se aflase in taramul viselor.

* *

*
Razele mingii de foc patrundeau prin perdeaua alba din camera baiatului, mangaiindu-i usor chipul adormit. Acesta deschise usor ochii, dupa care a sarit din pat speriat.
-Ce?! Nu ! Asta a fost un vis... Nu.. Era un cosmar ! Striga blondul aproape smulgandu-si parul din cap. Nu a doua oara ! Continua acesta aproape disperat, insa din camera alaturata intrase Shiori, care isi vazu-se fratiorul dezbracat, din cauza ca prosopul i-a cazut in timp ce dormea.
-Doamne, Sen ! Ce-i cu galagia asta? Se cutremura tot bocul din cauza ta. E amiaza copile, e ora cinci...Lumea mai doarme... Si acopera-te cu ceva ! Spuse fata suparata.
Baiatul cand vazu ca este cu frumusetea goala, luase imediat perna de pe pat acoperindu-si acea zona. Fata isi intrebase fratele daca a facut baie insa nu primise raspuns.. pentru ca in mintea lui spunea ca aceea numai baie nu a fost...
In apartamentul satenului, acesta fuma linistit o tigare band si dintr-un pahar de wisky.
-Ce copil prost... Iar a cazut in capcana mea. Isi spuse acesta sorbind lichidul din paharul de sticla.
Se parea ca Raito nu simtea nimic pentru blond, ci facea toate acele lucruri din plictiseala sau pura placere, in nici un caz iubire sau ceva de acest gen. Pentru el, Sentaro era doar o alta distractie, o jucarie, pe care o va arunca atunci cand se va plictisi... "Abia astept sa-i vad fata atunci cand ii voi spune ca numai mi-am batut joc de el" gandi adolescentul ranjind.


________________________
Bun, vreau sa stiu cati dintre voi vreti sa imi dati in cap -_-""" :dead:
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
[Terminat] Boys' love - de Yaoi Queen - 01-07-2008, 05:01 PM
RE: ღღBoys' Loveღღ [ ***Yaoi***(+18)Warning *-boy x boy-* explicit content ] - de Yaoi Queen - 17-07-2008, 05:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.927 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.389 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.924 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 113.510 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.965 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.943 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)