Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

You and me forever [+18]

#23
Pentru o noapte...


Au trecut doua luni de cand eu si Yune am fugit din Akatsuki si ne-am refacut vietile aici. Ghemotocul meu era cea mai buna din clasa si mereu se ciondanea cu Sanosuke, ca o data s-au batut atat de rau, ca au ajuns amandoi la spital cu fracturi. Magazinul mergea chiar bine si aveam clienti, fiindca produsele erau ieftine si de buna calitate.
- Mami pot sa ma duc sa imi cumpar niste panza ca sa-mi faci bluza aia promisa? Ma intreba, venind la mine.
Mai nou am invatat sa cos la masina de cusut si sa ii fac hainele acasa. Ii dadeam bani doar sa se duca sa iti aleaga culoarea si materialul, apoi eu sa ii fac hainele.
- Sigur scumpo, spun si ii dau niste banuti.
Imi zambi si iesi afara in strada, alergand spre magazin. Acum isi purta parul lasat liber, dar cateva suvite erau prinse in spate si impletite. O parte din parul din fata in avea in partea dreapta. Fara sa se uite pe unde alerga, intra cu capul in cineva. Isi ridica ochii si ramase uimita sa il vada pe tatal ei, care se uita la ea, cu o expresie uimita pe chip.
- Itachi-san, am gasit unde sa ne cazam la noapte, auzi vocea lui Kisame.
Brunetul o lipi pe fetita de el, punand peste ea, pelerina Akatsuki.
- Minunat. Iati o camera numai pentru tine. Eu am chef de putina distractie, ii spuse pe un ton autoritar.
Fata de peste aproba din cap si pleca. Itachi o trase pe Yune, intr-un gang si o imbratisa strans. Fata il imbratisa la randul ei, spunandu-i ca i-a fost dor de tati ei.
Eram foarte ingrijorata pentru fiica mea. Se facu ora sase dupa-masa, cand bagam marfa inauntru, fiindca la ora sase jumatate, inghideam magazinul. Unde o fi? Daca a patit ceva? Dupa ce inchid, ma duc sa o caut si daca s-a dus la plaja fara sa ma anunte, o pedepsesc, sa numai o las dupa scoala sa mai stea pana la ora cinci. Cand vreau sa ma duc sa ma schimb pentru a iesi in sat sa o caut, usa se deschise.
- Era si timpul domnisoara sa te..., numai am continuat ca am ramas uimita sa vad cu cine a venit Yune acasa.
Ma reped la brunet, imbratisandu-l strans si incepand sa plang pe umarul sau. Dupa ce m-am potolit, l-am invitat in casa. Ramase usor suprins, cand i-am povestit cum am gasit casa si cum am facut-o sa fie atat de primitoare. In timp ce eu preparam cina, cei doi se antrenau in taijutsu, tehnica favorita a Yunei. Dupa taijutsu urma genjutsu si apoi ninjutsu. La ninjutsu si-a impresionat tatal, aratandu-i chakra ei de vant combinata cu cea de foc.
- Mereu va exista un Sasuke in fiecare sat, care sa fie bun la toate, dar tot timpul va fi o fata care sa il egaleze. Sa il bati pe acest idiot, ai inteles? O intreba, mangaind-o usor pe parul negru.
- Asa voi face. Tati vei sta cu noi? Il intreba, iar el se intrista.
- Imi pare rau iubita, dar tati nu va putea sa stea cu tine, ii raspunse el si eu mi-am plecat capul pentru a-mi ascunde lacrimile ce mi-au iesit la iveala.
- Bine, dar atunci ce spui sa imi dai un cadou, ca acus se apropie ziua mea, spuse vesela.
- S-a facut. Ce vrei sa iti dea tati, inainte sa plece.
- Bandana ta. Vreau bandana ta, pe care am s-o port cand voi deveni genin, spuse mandra.
Itachi se intuneca la fata, apoi aproba din cap tacut. Cand vazu aceasta schimbare brusca de atmosfera, se ridica de la masa, cerandu-si scuze, apoi ne ura noapte buna. Oftez si ma duc langa iubitul meu si il pup pe crestetul capului. Acesta ma trage in poala lui si ma mangaie pe coapsa, in timp ce ma privea in ochi.
- Ai putea sa i-o dai si spui ca ai pierdut-o in misiune, spun eu si ii dau un mic sarut pe varful nasului.
- Da, dar nu vreau sa o poarte taiata si nu stiu daca poate...
- Dar se poate topi si apoi reface, tot din acest material, spun vesela si ii dau un sarut pe buze.
Imi accepta jocul si ma lua in brate, ducandu-ma in camera mea. I-am indicat-o eu. Ma aseza pe pat si se urca deasupra mea, incepand sa imi dezmierde cu buzele pielea gatului, in timp ce tragea de fermoarul de la bluza in jos. Imi dadu bluza jos si apoi urma sutienul. Ii dau si eu bluza jos, trecandu-mi usor si fin degetele peste muschi sai tari si puternici. Incepu sa imi sarute sanii, apoi cobori tot mai jos cu saruturile. Chiar si dupa atata timp, ramase un tigru in pat si un adevarat maestru in aceasta arta fina si senzuala.
Ma patrunse usor, facandu-ma sa imi arcuiesc usor spatele si sa scancesc de durere. Incepu sa faca miscari de du-te-vino, facandu-ma sa strang cearceafurile in pumni, de placerea care nu am simtit-o de mult. Parca tot raiul s-a deschis pentru mine alaturi de el. Peste trupurile noastre, se asternu un strat fin de transpiratie, mirosituare, lipicioasa si uda. Ma patrunse dur si cand vru sa iasa sa se elibereze, m-am intors pe o parte, ajugand deasupra lui si am continuat sa fac miscari de sus-jos, spunandu-i ca il iubesc din tot sufletul si ca as mai vrea un copil cu el. Zambi si se elibera in mine. M-am simtit putin ciudat, dar pe o parte m-am bucurat sa mai am un urmas cu brunetul meu sexy si frumos...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
You and me forever [+18] - de Nywa - 20-03-2010, 12:47 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 06-12-2010, 04:55 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 31-12-2010, 01:58 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 15-01-2011, 02:49 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 16-01-2011, 03:22 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 23-01-2011, 07:39 PM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 28-01-2011, 04:53 PM
RE: You and me forever [+18] - de Vero - 29-01-2011, 01:44 AM
RE: You and me forever [+18] - de Nywa - 29-01-2011, 05:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto]  Can you hold my hand I: Forever alone ^Ciresica^ 39 27.724 30-09-2012, 05:56 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  A gift forever ... sakura_sasuke 3 3.186 03-12-2011, 11:02 AM
Ultimul răspuns: Flash
  Learning how to love (yaoi + 18 by Kayla. & Bl forever) Kayla. 22 11.088 07-08-2011, 07:39 PM
Ultimul răspuns: HanniGram
  Love forever alice99 7 4.269 24-07-2011, 05:50 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  I walk forever Mada Shine 3 3.170 23-07-2011, 06:28 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  We will still be friends forever despite difficulties •нąкü• 100 47.346 18-07-2011, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Mùsè
  Rasarit patat cu sange albastru [yaoi by Akadella & BL Forever] akadella 4 3.579 30-08-2010, 02:23 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Lost forever, Love me beat Crazy Person 9 5.675 23-02-2010, 10:03 PM
Ultimul răspuns: Crazy Person
  KS- Samy si Lily- BSF (Best sisters forever) aoixtenshi 10 8.401 19-11-2008, 10:01 PM
Ultimul răspuns: aoixtenshi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)