Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Autumn's Concerto

#1
[Imagine: Autumns.jpg]

Deci niste date concrete4

Titlu Taiwanese:下一站,幸福 / Xia Yi Zhan, Xing Fu
Titlu englez:Autumn's Concerto/Next Stop,Happines[de preferat primul]
An de aparitie:2009
Actori principali:Ady An[Liang Mu Cheng],Van Ness Wu[Ren Guang Xi],Xiao Xiao Bin[Liang Xiao Le]
Opening Song:Della Ding-I love him
Ending theme song:Ring Ding & Emil Chau-Suddenly Want To Love You

Descriere:Este vorba de un baiat bogat[Ren Guang Xi] se indragoste de o fata mai saraca[Liang Mu Cheng].Mama acestuia nu este de acord cu dragostea lor.Ren alfa ca are o tumora pe creier si revine la vechile lui obiceiuri.Femei,baruri,bautura si sex.Mu Cheng il convinge sa faca operatia.Am uitat sa precizez ca acesta a fost data afara din casa de mama sa vitrega ca tatal sau tot vitreg este,a profitat de ea sexual iar el i-a spus mamei ei ca Mu Cheng la platit ca sa ii faca avansuri sexuale.Ren Guang Xi il da in judecata chiar el fiind avocatul fetei.Mu Cheng il paraseste pe Ren pentru ca a fost amenintata de mama lui Ren,dar ea nu spune nimanui si o tine incontinuare ca a plecat cu cel mai bun prieten al ei din oras ca oricum Ren o sa moara si nu vrea sa sufere prea tare.Dupa ce a plecat a aflat ca e insarcinata.Au trecut 6 ani de la despartire,aceasta a nascut un baietel Xiao Le,iar Ren apare in satul unde locuieste ea,dar el dupa operatia facuta pentru tumora pe creier si-a pierdut cunostinta,deic nu o mai recunoaste pe Mu Cheng.Dar nu a durat mult timp si Guang Xi si-a amintit tot trecutul si a aflat ca Mu cheng cu mama lui si cu prietena actuala l-au mintit despre trecutul lui si despre Xiao Le.Daca vreti sa stiti uitativa:X
Recomandare:Uitati-va fratilor ca e prea tare:X
Link:http://www.mysoju.com/autumns-concerto/

#2
Autumn's Concerto este drama la care cred ca am plans cel mai mult21 mi-a placut enorm.Pe Van il stiam din Meteor Garden...acolo nu i-am dat prea mare importanta dar in asta l-am analizat bine si e tare frumos si talentata:X. Pe mine cel mai mult m-a impresionat copilul lor21 era tare dragalas...Aceasta a fost si prima drama in care nu am putut sa o urasc pe cealalta fata din viata protagonistului...ea mereu avea grija de el, singura ei greseala a fost ca nu i-a spus de Mu Cheng crezand ca ea la parasit...mi-a placut tare mult faza de la sfarsit cu mutatul lui in America parca si incearca ea sa-l faca sa nu plece si dupa ce se impaca afla ca el trebuia sa plece doar pentru cateva zile21...oricum foarte mijto drama...recomandSmile
Some of them want to use you,some of them want to get used by you.
Some of them want to abuse you,some of them want to be like you!

[Imagine: tumblr_m7udbxd9Fh1qjc7nwo1_500.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)