Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Brown Sugar Macchiato

#1
[Imagine: 350px-Bsm.jpg]
6 frati cu personalitati diferite si vieti separate afla ca au acelasi tata si ca au parte de o mare suma de banii drept mostenire . Dar exista doar o singura problema . Trebuia sa se duca la aceiasi scoala si sa stea in aceiasi casa timp de un an de zile pentru a deveni fratii apropiati .

Problema e ca se urasc si la scoala au probleme cu noua fete care le dau de furca . Poate sa le fie mai rau de atat ?

Personajele principale
* Ao Quan as Ao Quan
* Wang Zi as Wang Zi
* Xiao Yu as Xiao Yu
* Xiao Jie as Xiao Jie
* William as Wei Lian
* Ah Wei as Ah Wei
* Ya Tou as Ya Tou
* Chou Yi Chun as Da Ya
* Gui Gui as Gui Gui
* Julie Cai as Tong Tong
* Mei Mei as Mei Mei
* Albee Huang as Xiao Xun
* Mini Chang as Xiao Jie
* Apple as Apple
* Xiao Man as Xiao Man
* Xiao Ma as Xiao Ma
* Li Quan as Li Quan
* Ke En as Ke En
Episoade : 13
Gen: Romance, comedy

Ce parere aveti despre aceasta T-drama 4 ..?
Care este cel mai simpatic cuplu ?

puteti viziona acest drama pe my soju

Ce parerea aveti de acest T drama ?
Prima oara cand am vazut titlul mi s-a parut o porcarie dar din plictiseala am aruncat o privire la primul episod si am ras din prima scena =) ...
Este o comedie super tare ...merita vizionata 21. Este ca un anime shojo dar chiar mai amuzant .4

Care este cel mai simpatic cuplu?

Wang Zi si Gui Gui .
Personalitatea "Cool" a lui Wang zi te topeste 24 iar Gui Gui e super dulce si desigur foarte imatura ...viseaza mereu si mai tot timpul se impiedica de propriile picioare . xD ..


*clik Here to see the T-drama*
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#2
Deci creca am ras la drama asta de am murit...ba chiar mi se pare Wang Zi si cu Gui Gui tari,si sunt mega fun together24...
Wang Zi:prea cool,creca mi-ar face ochii ca girofarul daca as avea unu ca el in scoala21...adica unii ca ei38
Gui Gui:A o mica imatura si dulce[nu imi place cum se imbraca65],se potriveste de minune cu Zi[auzi la el printul21]
Interesant ar mai fi si:Ao Quan si Da Ya...astias primi care s-au combinat
El certaret si mereu pus pe harta ea o dulce si matura cu capul pe umeri
Da am zis am ras cu lacrimi la filmul asta...ah si Tong-Tong ma enerva la inceput,prea suparacioasa! iar Ya Tou are o voce de il sperie si pe Chucky21




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)