Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire de liceu

#1
Inceputul

Era cinsprezece septembrie.Prima zi din anul scolar.In curtea liceului "Haruno",o multime de elevi asteptau cu nerabdare clopotelul ce anunta sfarsitul vacantei.Acestia incercau sa faca cunostiinta unii cu altii,acum ca vor fi colegi.Langa un gard,departe de multimea zgomotoasa,o tanara in varsta de saisprezece ani privea in jurul ei.Parul ei rosu ca focul era strans in doua cozi,in crestetul capului,in timp ce bretonul franjurat ii acoperea ochii de culoarea chihlimbarului.Se simtea ca un extraterestru,fiind singura imbracata in uniforma.Purta o fustita rosie plisata,cu o dunga alba pe margiena de jos si o bluza roz cu margini rosii ce avea o funda la baza decolteului.Sosetele albe si lungi ii acopereau jumatate de picioare,lasand la vedere doar partea de sus.Cum se uita ea nestingherita,a observat ca la cativa metri de ea,in jurul la doi baieti roiau zeci de fete.Toate faceau cunostiinta cu ei.Adolescenta ofta dupa care lasa capul in jos.In sfarsit,usile s-au deschis.Fata a asteptat sa intre mai intai multimea,dupa care a pasit si ea.A cautat pret de cateva minute clasa 9A.Cand a gasit-o,a deschis hotarata usa.Toate privirile erau indreptate asupra ei.Din nou,se simtea ca o fiinta din spatiul sideral.Vazand ca ultima banca este goala,s-a asezat usor in ea,nevrand sa mai atraga atentia.In timp ce privea tavanul,o voce subtire a trezit-o din visare.
-Salut papusa.Ce e cu tine asa zapacita?
In fata ei se inalta o adolescenta ce parea o rebela innascuta.Parul ei brunet si scurt era plin de suvite verzi si roz.Purta o pereche de blugi cu talie joasa si un maieu verde,ce acoperea o mica parte din sani.Pe talie,tanara a observat ca are un tatuaj in forma de inima.Fata mesteca o guma,in timp ce zgomotul baloanelor rasuna in intreaga clasa.
-Buna.Eu sunt Karen Abarai.Raspunde tanara politicoasa.
-Eu sunt Leona Asazuki.
Rebela si-a sters palma pe pantaloni dupa care a intins-o.Nevrand sa aiba probleme inca din prima zi,roscata a dat mana cu ea,zambind.
-"Unde dracu am nimerit?Eu,fata de familie buna am ajuns intr-o clasa de ciudati.Bravo Karen.Esti cea mai tare".
In timp ce statea cu capul pe banca,visand,o voce masculina se auzii din fata.Un baiat incredibil de atragator era urcat pe catedra.Parul lui era rosu ca soarele la apus si ochii lui de un negru patrunzator ii privea pe toti.Purta o camasa albastra,cu maneci scurte ce era deschisa mai mult decat jumatate,afisand niste pectorali tari ca piatra.La mana avea un ceas si la gat un mic lantisor de care era agatat o palcuta.
-Mototolilor,ascultati la mine!De azi inainte,eu sunt seful aici,clar?Cine are ceva de comentat,ne intalnim in spatele scolii.
-Mda...de parca o sa te asculte cineva.Dute si culcate!
Fiind prea distrata,Karen nu si-a dat seama cat de tare a vorbit,insa replica ei a ajuns pana la urechile roscatului.Dandu-si seama ca facuse o gafa cat ea de mare,isi acoperii gura.Pe catedra,adolescentul tinea mainile in sold,zambind sarcastic.Deodata,facu un semn cu degetul,chemand-o pe fata la el.
-Tu,roscata cu tupeu.Vino pana la mine.
-Esti nebun sau ce?Nu ma ridic de aici nici daca e cutremur asa ca scuteste-ma.
Nervos la culme,tanarul sarii de pe catedra,indreptandu-se cu pasi hotarati spre banca fetei.Ajungand in dreptul acesteia,dadu cu pumni in suprafata de lemn,tipand in urechea adolescentei.
-Ai idee cine sunt eu?Pustoaica impertinenta ce esti.
-Kira,las-o.Deja ai inceput sa le sperii din prima zi?
O voce de baiat s-a auzit din fata clasei.Era un tanar inalt,bine facut si destul de frumusel.Avea parul verde ca smaraldul si ochii caprui.Purta o jacheta kaki,cu gulerul ridicat si o pereche de blugi inchisi la culoare.La fel ca si amicul sau,avea ceva la gat.Alaturi de el era rebela,care parea ca ii cunoaste foarte bine pe cei doi baieti.
-Spune-mi cine esti si voi sti pentru data viitoare.
-Tupeisto,ai auzit vreodata de Akira Kyotaka?Vine replica baiatului ce parea scos din sarite.
-Sa ma gandesc...omul de servici nu,postasu nu cred,si nici tipu care livreaza pizza.Nu te stiu.Spune roscata sarcastica.
Scos din sarite,adolescentul o lua de mana,ridicand-o de pe scaun.Era deja prima zi si se parea ca fata are grave probleme.Ceilalti elevi nu indrazneau sa spuna nimic.Doar stiau ca baiatul din fata lor e liderul celei mai periculoase si rau famate gasti din cartier.Daca te puneai cu el,riscai sa fi batut si urmarit toata viata.Fetele il venerau pe Kira ca pe un zeu,insa se parea ca fata cu ochii caprui nu facea alceva decat sa il scoata din sarite.
-Nu are rost sa ma enervez pentru tine.Esti un nimeni in fata mea.
-Nu iti face griji,eu am si uitat cum te numesti.Apropo,cine ai zis ca esti?Te cheama Achita cumva?
Nervos,adolescentul s-a indepartat de banca.In drumul lui,o fata cu parul saten,pana la umeri se aseza in banca.Nepasandu-i,acesta o impinse,daramand-o la podea.Nici nu si-a cerut scuze.Iar acest lucru a infuriat-o pe Karen.
-Cine dracu te crezi?Ai impresia ca esti vre-un sef pe aici sau ce?Cere-ti scuze sau o sa platesti.
-Nu...nu te certa cu el,te rog.Spune fata de jos timida.
-A da?Ce imi vei face?Ma spui lu taticu?Uite ce frica imi e!Deja tremur!
-Nu idiotule!Dar iti voi da una de o sa ma tii minte.
Roscata a vrut sa il loveasca,insa a fost prinsa de puternicul baiat.Acesta reusii sa o imobilizeze cu o singura mana.Se distra pe seama ei.Cu mana libera,inceput sa o traga pe adolescenta de o coada.
-Leona,vino si ciufulest-o putin pe asta.
-Akira,gata!Termina!Ai facut destule pe ziua de azi.Vrei sa ne construim o reputatie proasta si aici?Spune rebela ce continua sa mestece guma.
Roscatul ii dadu drumu,apropiindu-se de gasca lui.Neputand sa se abtina,baiatul cu parul verde a inceput sa rada.Amicul lui era atat de violent incat putea sa loveasca si o fata.Una foarte tupeista,ce-i drept.
-Ichiro...tu de ce muschii mei razi?
-Kira,iar ai inceput cu expresiile astea?Ce ti-a facut biata fata?Apropo,vezi ca vine.
Tanarul se intoarse plictisit cu fata spre fata ce se apropia furioasa de el.
-Daca ai tupeu,ne vedem peste zece minute in spatele liceului.
Spunand acest lucru,roscata s-a reintors in banca ei.Ceilalti elevi se uitau la ea ca si cum ar fi o ciudata.Doar pentru ca se certase cu acel lider tupeist nu insemna ca e o ciudatenie.In dreapta ei a aparut aceiasi fata pe care o ajutase sa se ridice.In par avea o fundita galbena si un zambet dulce pe chip.Purta o uniforma ca cea a roscatei,numai ca era neagra.
-Vroiam sa iti multumesc pentru ca m-ai aparat.Eu sunt Alexis Levin.Spune aceasta inrosindu-se.
-Stai linistita.Sunt Karen Abarai.Noua ciudatenie a clasei 9A.Vine raspunsul tinerei zambind.
In timp ce cele doua fete vorbeau,roscata a observat ca baiatul cu care tocmai se certase iesise din clasa.Stiind ca se indreapta in locul stabilit,isi ceru scuze de la Alexis,dupa care pleca.S-a incurcat putin pana a gasit iesirea,dar intr-un final a reusit.Dupa ce a ocolit toata cladirea,l-a gasit pe roscat rezemat de liceu,cu o mana in buzunar,fumand o tigare.
-Ce mama dracu vrei?Nu ti-a ajuns ciufulealea de azi?Crede-ma,pot sa devin violent cand ma enervez.
-Nu vezi ce frica imi e?Tremur imbecilule.Uite cum sta treaba.Daca ai impresia ca ai venit in clasa asta cu chestii de genu "eu sunt seful,eu fac regulile",ia-ti adio!Poate te asculta pustii aia fara creier,insa pe mine nu ma comanda nimeni,clar?
-Papusa,in liceu asta toti danseaza dupa cum cant eu.Si tu nu esti mai prejos.
-Nu imi mai adresa asemenea apelative.Dute si culcate.
Cand a vrut sa plece,Akira a intins piciorul in fata ei.Aceasta se impiedica,reusind sa cada pe asfalt.O pereche de bikino roz si-au facut aparitia de sub fustita rosie.Adolescenta era nervoasa.Si starea ei s-a amplificat cand a vazut ca roscatul trece pe langa ea fara sa o ajute.Vroia ca in prima zi de liceu sa se inteleaga bine cu toata lumea,insa nu era cu putinta.Trebuia sa fie o oaie neagra care sa ii strice ziua.

Galerie:
Karen: http://img245.imageshack.us/img245/6302/8f15fb0cpo9.jpg
Akira: http://img178.imageshack.us/img178/229/sasuke6mk9.jpg
Leona: http://img178.imageshack.us/img178/1255/...tasdi6.jpg
Ichiro: http://img245.imageshack.us/img245/5346/...airyj9.jpg
Alexis: http://img187.imageshack.us/img187/5500/sisrm6.jpg
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#2
Pedeapsa

Karen se ridica nervoasa de pe asfalt,scuturandu-si fusta.Era plina de praf.Din cauza cazaturii,reusii sa isi zgarie genunchiul intr-o piatra.Dupa ce isi aranja hainele pe ea,se indrepta spre intrarea liceului.Vroia sa il puna la punct pe acel baiat cu orice pret.Chiar daca asta insemna sa il aiba ca dusman de moarte toata viata.Nu suporta ca cineva sa se creada mai mult decat este si sa pretinda ca el face regulile.In fosta ei scoala,obisnuia sa ii enerveze atat de tare pe lideri,incat sfarsea alergata prin toata cladirea.Ajunsa in fata usii,aceasta isi aranja parul,dupa care o deschise nervoasa.
-Tu nenoroc...Aoleu..ce am facut?
-Asta e fatuca aia cu gura mare.Striga Akira din ultima banca.
La catedra se afla un domn in varsta de douazeci si cinci de ani.Avea parul brunet,franjurat si inegal.Ochii lui albastri si reci erau acoperiti de o pereche de ochelari subtiri.Era destul de bine facut iar asta se putea observa prin camasa neagra ce o purta.Se pare ca roscata intrase intr-un mare bucluc.Chipul barbatului era calm insa implacabil.Dupa ce isi aranja ochelari,spuse pe un ton apasat.
-Domnisoara,aveti idee ca ati intarziat?Cum te numesti?
-Karen Abarai domnule.Spune adolescenta facand o plecaciune.
-Foarte bine.Maine,o sa ramai dupa ore in detentie.S-a inteles?
-Da.Raspunde roscata schitand un zambet.
Dupa ce a primit permisiunea,adolescenta s-a indreptat spre banca ei,in hohotele de ras ale roscatului.Prima zi incepuse deja deosebit de prost.Se trantii pe scaun,dupa care puse capul pe suprafata tare.Alexis ii aranja cozile,care erau putin ciufulite de la ultima intalnire cu Domnul Super Ego.Batea nervoasa din picior,continuand sa tina capul pe maini.Vroia ca acea zi sa se termine cat mai repede.Deodata,vocea barbatului se auzii din nou,la fel de apasata.
-Eu sunt Takashi Jin si de azi inainte sunt dirigintele vostru.Predau japoneza asa ca sper sa ne intelegem cat mai bine.Acum,prezentati-va voi.
Rand pe rand,fiecare elev si-a spus numele si pasiunile ce le avea.Plictisita,Karen a reusit sa adoarma.Vazand ca nu raspunde,profesorul s-a apropiat de banca ei.In mana tinea o carte groasa.Dupa ce o muta pe Alexis in banca din spate,trantii obiectul gros pe banca,tipand.
-Domnisoara!
-A...ce?Radical din douazeci si cinci e cinci!Spune fata ce mai avea putin si cadea cu scaunul.
Clasa a inceput sa rada.In ultima banca,periculosul trio mai avea putin si fugea din sala.Erau atat de amuzati de noua lor colega.Parea dintr-o alta lume.Una,complet paralela.Dandu-si seama de gafa pe care a facut-o,roscata si-a dat cu palma peste frunte.
-Regula numarul 1:nimeni nu doarme cat sunt eu aici.Pentru maine trebuie sa scrii de o suta de ori "Eu nu dorm la ora".S-a inteles?
-Da domnule...
-Foarte bine.Elevi,sunteti liberi.
Adolescentii au navalit pe usa,disperati parca dupa libertate.In clasa mai erau decat cele doua fete.In timp ce Karen se lamenta a observat ca Alexis este tot in dreptul bancii.Mai avea putin si izbucnea in ras.
-Ce s-a intamplat?Intreaba aceasta stragandu-si una dintre cozi.
-Fusta ti s-a agatat in scaun.Esti...goala.
Roscata a lasat capul in jos.Intr-adevar,nu avea decat bikini roz.Rusinata la culme,tanara si-a cerut scuze dupa care s-a imbracat.Nu stia cum poate sa fie atat de agitata.In timp ce parasea liceul a constatat ca Akira si Ichiro se afla chiar la poarta,sarutand pe rand sirul de fete ce parea interminabil.Aceasta se oprii si luand-o pe Lex de mana o baga dupa un perete.
-Mai e vre-o iesire de aici?
-Nu...dar stai linistita.Nu trebuie sa ii bagi in seama.
Roscata a aprobat din cap,dupa care tragand aer in piept cobora treptele.Cu cat se apropia mai tare de baiat,cu atat isi dorea mai tare sa il plezneasca.Reusii sa treaca de cei doi si crezand ca nu au vazut-o,a rasuflat usurata.Insa vocea seducatoare a lui Kira rasuna,atragand atentia celor care erau in jurul lui.
-Fetelor,pustoaica aia cu parul ca rosia ca avut tupeul sa se dea la mine.
Auzind acest lucru,Karen dadu drumul rucsacului dupa care se indrepta spre baiat.Isi facut cu greu loc printre fetele ce il venerau,insa pana la urma a reusit.Se afla fata in fata cu baiatul a carui privire o sfida.
-Idiotule,tie ti s-a urcat testosteronul la cap sau te prefaci?Tu nu ai voie sa imi pronunti mie numele,clar?Apropo,cine vorbea de par ca rosia?Mai,cap de dovleac.
Spunand acest lucru,Kari l-a calcat pe roscat pe picior,facandu-l pe acesta sa injure de durere.Intorcandu-se la amica ei,isi lua ghiozdanul dupa care continua sa mearga.Cele doua s-au despartit la o intersectie.Blocul unde locuia Karen era unul obisnuit.Aceasta urca pana la etajul cinci,unde se opri in fata unei usi maro.O deschise usor.Dupa ce isi tranti rucsacul si se descalta,intra in living.Era un apartament curat si mobilat cu bun gust.Culoarile ce predominau erau alb si maro.Pe canapea,statea un baiat in varsta de douazeci de ani ce avea parul saten si ochii verzi.
-Ce face cea mai frumoasa surioara din lume?Cum a fost prima zi de liceu?
-Oribila!Mai intai dau de un tip care se crede mare sef,dupa profu ma pedepseste ca intarzii,apoi adorm la ora ca la sfarsit sa ma cert cu acelasi baiat.Minunat,nu?Ren,ti-am spus sa nu mai fumezi in casa?Ce taratura ai mai adus de data asta?
-Papusa,ai grija cum vorbesti.Spre deosebire de tine,eu sunt major.Asa ca fii cuminte sau daca nu ii sun pe parinti in Canada si le spun sa te i-a acolo.
-Bine...o sa fiu cuminte! Apropo,eu de ce nu pot sa fac ce faci tu cu fetele?
-Karen,am mai discutat despre asta.Ai abea saisprezece ani.Esti inca mica.
-Da da...discutii despre educatia sexuala cu fratele mai mare.Ma duc sa imi fac un dus.Sunt epuizata.
Satenul a aprobat din cap,dupa care isi aprinse o tigare.Adolescenta ofta,trantind usa living-ului.Intrand in baie,isi dadu drumu la apa.Jacuzzi-ul se umplea treptat,in timp ce spuma crestea in volum.Parintii lor erau foarte bogati,avand afaceri in intreaga lumea.Si tocmai din cauza asta,ea a fost crescuta de fratele ei,care la randul lui a fost crescut te o doica.Ren o invatase tot ce stia pana in acel moment.Cei doi discutau lucruri pe care o fata le vorbea doar cu mama ei.Si poate din aceasta cauza Karen il iubea asa mult.

Jin:
http://img525.imageshack.us/img525/2826/032lw9.jpg
Ren:
http://img519.imageshack.us/img519/6754/...oy1ll6.jpg
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#3
Alta zi,alte certuri

Dupa o zi plina de evenimente neplacute,Karen se relaxa in jacuzzi.Apa fierbinte si mirosul delicat de lavanda o calmau.Parul ei era strans intr-un coc,evitand udarea lui.In timp ce sufla linistita in spuma alba,se gandea la un plan.Vroia sa il faca pe Akira sa plateasca pentru toate umilintele indurate.Detesta sa se simta calcata in picioare.Mai ales de un baiat.Tot gandindu-se,a auzit pe holul din fata baii un chicot de femeie.Nervoasa,iesii din apa fierbinte.Isi infasura trupul cu un prosop,dupa care pasii tiptil in fata camerei satenului.Nu vroia ca acesta sa o auda.Brusc,aceasta a deschis usa.In pat,fratele ei saruta salbatic o tanara.La vederea fetei,Ren a cazut de pe suprafata moale.
-Alta fufa?Fetito,ia-ti catrafusele si pleaca din casa mea.Da da,sunt sotia lui.Hai misca!Nu am toata ziua la dispozitie.
Blonda si-a luat bluza de pe jos,dupa care iesii vijelios din apartament.Langa pat,satenul isi lua nervos camasa pe el.Avand un zambet larg pe chip,roscata a vrut sa se reintoarca in baie.Insa o strangere puternica de brat a intors-o din drum.
-Karen,cand o sa incetezi sa mai fi o pustoaica rasfatata?E a zecea fata pe care o sperii saptamana asta!Daca mai faci o singura data asa,te trimit la internat in Elvetia!
-O sa te internez eu in primul balamuc pe care il vad.Pentru ca te culci cu taraturi cand sora ta mai mica e acasa.
Spunand acest lucru,roscata a iesit din camera.Ramas singur,satenul s-a asezat pe pat.Uneori credea ca a rasfatat-o pea mult pe Karen,oferindu-i totul ca sa nu simta lipsa parintilor,asa cum a facut el.
Afara incepea sa se insereze.In dormitorul ei,adolescenta asculta muzica,facandu-si exercitiile.Era imbracata intr-o pereche de pantaloni scurti si un maieu,amandoua obiectele vestimentare avand aceiasi culoare:alb.Incaperea era frumos decorata,in stilul unei fete: peretii erau vopsiti in roz,lenjeria patului avea o usoara nuanta de mov,in timp ce inaltul dulapior era plin de ursuleti.Ii placea sa colectioneze asemenea jucarii.Pe o masuta din cristal era asezata combina muzicala,in timp ce televizorul era asezat pe coltul mobilei.In timp ce canta,a simtit o bataie usoara pe umar.Era fratele ei.Acesta purta o pereche de boxeri,bustul avandu-l gol.
-Ce vrei?Intreaba aceasta asezandu-se pe jos.
-E miezul noptii.Nu crezi ca ar trebui sa dormi?
-Da da...maine am ore de la sapte.Am uitat ca vacanta s-a terminat.Apropo,nu e frumos sa apari pe jumatate dezbracat in fata surioarei tale.Se pare ca ai ceva mare in boxeri...de aia vin fetel la tine.
Satenul a oftat adanc,dupa care l-a bufnit rasul.Sora lui era atat de zapacita si totusi asa amuzanta.Uneori nu isi dadea seama de prostiile care le spunea.Ii dadu un sarut scurt pe frunte,iesind apoi din incapere.Grabita,Karen s-a bagat in pat,reusind sa adoarma in mai putin de zece minute.
Dimineata s-a ivit din nou in capitala nipona.Soarele se inalta pe cer,incercand sa incalzeasca atmosfera cu razele lui.Insa era septembrie asa ca era destul de slabit.Era 6:30 iar elevii se pregateau pentru scoala.Singura care continua sa doarma era roscata.Se parea ca aceasta a uitat sa isi programeze ceasul.Deodata,usa camerei s-a trantit,intrand Ren.
-Trezeste-te o data!Ai intarziat!
Auzind acest lucru,adolescenta a sarit din pat.In timp ce ea se spala pe dinti si pe fata,satenul ii pregatea ghiozdanul.Grabita,se imbraca rapid cu uniforma dupa care se indrepta spre dulap.Mai erau cinci minute pana clopotelul avea sa sune,asa ca trebuia sa se grabeasca.Oricum nu mai ajungea la timp.Hotara sa se machieze in oglinda din lift.Dupa ce isi saruta fratele,iesii vijelios din apartament.Fugea pe strazi,continuand sa strige cat este de ametita.Orasenii se uitau ciudat la ea,neintelegand ce se intampla.Dupa cinsprezece minute,adolescenta a pasit in curtea scolii.Era inca galagie,semn ca profesorii nu au ajuns.Ajungand in fata clasei,trase cu putere de usa.Din nou,toate privirile erau atintite asupra ei.Aceasta rasufla usurata cand a vazut ca dirigintele nu se afla in clasa.Dar a socat-o un lucru.Akira statea confortabil pe scaun,tinand picioarele pe catedra.Ca de obicei,camasa neagra a acestuia era pe jumatate desfacuta,lasand la vedere corpul lui perfect.Tanara ridica din umeri,dupa care se indrepta spre banca ei.Insa vocea roscatului a oprit-o.
-Intarziat-o,sa iei de la Leona noile reguli.Daca nu le respecti,o patesti.
Curioasa,Karen lua o foaie de pe banca.Cu litere mari,erau scrise urmatoarele lucruri:Regula numaru unu:Akira are intodeauna dreptate.Regula numaru doi:Tot ce spun eu,e lege si regula numarul 3:fiecare fata trebuie sa fie prietena mea pentru o zi.
Se parea ca reprezentantele sexului frumos erau mai mult decat incantate de acest lucru.Ba chiar se certau una cu cealalta care sa fie prima.Nervoasa,roscata se indrepta spre catedra.
-Uite ce fac cu ordinile tale.
Adolescenta a rupt in zeci de bucatele foaia,aruncandu-le in fata roscatului.Dupa ce zambii sarcastic,tanara a vrut sa se reintoarca in banca ei.Insa a fost prinsa de Kira,care o tinea strans de gat.
-Pustoaico,de mine nu isi bate joc nimeni,ai inteles?Nu o sa ma dau inapoi pentru ca esti fata.Sunt in stare sa te bat pana te sting.
-Hai sa te vad!Curajosul si atot-puternicul Akira Kyotaka.Da in mine!
Scos din fire,adolescentul a ridicat mana la fata.Insa chiar atunci,pe usa clasei a intrat dirigintele.Acesta a vazut toata scena si parea ca nu este incantat de ce se intampla.Dupa ce se aseza linistit la catedra,ii chema in fata pe cei doi certareti.Vroia sa afle ce au de impartit.
-Domnisoara de langa mine a spus ca sunteti un nenorocit pentru ca astazi va ramane la detentie.Iar eu m-am suparat din cauza ca v-a jignit.Vine replica roscatului ce vroia sa para inofensiv.
-Ce?Idiot mincinos ce esti...nu s-a intamplat asa!
Vrand sa afle adevarul din clasa,barbatul i-a intrebat pe elevi.Nici unul nu avea curaj sa comenteze in fata baiatului,asa ca i-au dat dreptate lui,punand-o pe tanara intr-o lumina proasta.Dandu-si seama ca nu are cum sa scoata adevarul la iveala,roscata a oftat adanc dupa care a lasat capul in jos.Atata ii mai trebuia.Ca dirigintele sa o urasca.In dreapta ei,roscatul ranjea malefic.
-Domnisoara Abarai se pare ca va place sa jigniti persoanele care va pedepsesc.Interesant.Akira,ca sef al acestei clase,te voi ruga sa ramai si tu dupa ore,pentru a o supraveghea pe aceasta rebela.S-a inteles?
-Sigur ca da domnule.Contati pe mine.
Karen nu putea sa creada.Kira era atat de impocrit.Se dadea un student bun si constiincios,cand defapt el era cosmarul tuturor adolescentilor.Si acum ca era seful clasei,lucrurile se complicau.Elevii erau nevoiti sa il asculte.Nu era suparata pe colegii ei pentru ca nu au spus adevarul.Stia ca daca cineva indraznea sa comenteze,roscatul avea grija personal de el.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#4
Detentia

Dupa ce a fost mustruluita minute in sir de diriginte,Karen s-a reintors in banca ei.O enerva zambetul acela inocent de pe chipul roscatului.Ar fi vrut sa ii de-a una ca sa il invete minte.Era de-a dreptul scarbita de comportamenul lui.Trebuia sa faca ceva pentru a se calma.Trei ore,singura cu el,putea sa insemne o bataie sigura.Alaturi de ea,Alexis ii aranja parul,incercand sa ii schimbe dispozitia.Insa nu era asa usor.Dupa ce isi aranja ochelari,Jin incepu sa predea.Toti elevii scriau,inafara de roscata.Aceasta se uita pe pereti,nedandu-si seama ca dirigintele incepuse sa predea.Brusc,o palma in banca din partea acestuia a adus-o cu picioarele pe pamant.Dupa ce si-a cerut scuzele de rigoare,a desfacut caietul roz.Scrisul ei frumos si ordonat mangaia foaiea fina cu dungi orizontale.Pe clalalt rand,Akira vorbea cu amicul lui.Se parea ca acesta niciodata nu era observat de profesor.Dupa o ora de chin,clopotelul a anuntat pauza.Grabita,fata s-a ridicat din banca.In clipa in care a vrut sa iasa din clasa,a fost apuca de brat de catre rebela.
-S-a intamplat ceva?Intreaba roscata ridicand din spranceana.
-Papusa...vezi ce faci cand ramai singura cu Akira.Imi esti simpatica si nu vreau sa patesti ceva.Asa ca renunta si tu la atitudinea asta de superioritate.
Karen era uimita.Tanara era ingrijorata pentru ea.Asta se putea vedea cu ochiul liber.In timp ce se uita la ea,isi arunca privirea in clasa.Pe o banca,Kira se saruta cu una dintre colege.
-Bine...te voi asculta.Insa nu vreau sa crezi ca imi e frica de el.
Rebela a aprobat din cap,dupa care i-a dat drumul fetei.Insa aceasta nu a mai avut unde sa se duca,deoarece din fata ei venea profesorul.Tanara ofta dupa care intra nervoasa in clasa,trantind usa dupa ea.Din nou,reusii sa il faca pe Jin sa o mustruluiasca.Ajunse-se sa creada ca acesta are ceva impotriva ei.In timp ce discuta cu Kira despre problemele clasei,adolescenta incepu sa cante.Brusc,bateria de la telefon i s-a terminat,oprindu-se melodia.
-Telefon nenorocit!Striga aceasta dand cu el de banca.
Din nou,clasa era cu ochii pe ea.Din fata,roscatul mai avea putin si se prapadea de ras.Aparent calm,barbatul se ridica in picioare,chemand-o pe fata la el.Adolescenta injura in gandul ei,strangand pumnul.Era atat de neatenta.
-Domnisoara,te rog sa ramai aici.Dupa ce termin de vorbit cu Akira,o sa te ascult.
Tanara a protestat,insa fara nici-un folos.Inainte sa se retraga in banca lui,roscatul i-a soptit cuvantul "ratata".Scoasa din sarite,Karen s-a apropiat de el,cu gandul sa ii dea un sut.Insa tot ce a reusit a fost sa faca un spagat de toata frumusetea,expunandu-si lenjeria intima in fata intregii clase.Akira o privea sfidator,ranjind sarcastic.Obrajii fetei s-au facut rosii ca focul,din cauza rusinii.Intreaga clasa o privea.Dupa ce se ridica de pe podea,se reintoarse in partea dreapta a dirigintelui.
-Te rog sa imi analizezi fiecare cuvant de pe tabla.
Roscata lua creta de pe marginea alba,dupa care inghiti in sec.Nu repetase nimic asa ca habar nu avea ce trebuia sa faca.Uitase pana si care sunt substantivele.Isi intoarse chipul la brunet,schitand un mic zambet.Se parea ca acesta incepe sa isi piarda rabdarea,din cauza ca misca agitat din picior.Din spatele clasei,se putea auzii chicotul lui Kira.Acesta se amuza pe seama colegei lui,aflate la ananghie.Satul sa mai astepte,profesorul o trimise pe fata in banca.
Cele patru ore au trecut greu.Karen se uita foarte des la ceas si i se parea ca pana si timpul este impotriva ei.Cand clopotelul s-a auzit,elevii si-au luat ghiozdanele si au navalit afara.Asta a vrut sa faca si ea,insa glasul dirigintelui a intors-o din drum.Suparata,aceasta se trantii in banca a treia.Dupa ce Jin discuta ceva cu roscatul,parasii clasa lasandu-i singuri pe cei doi elevi.Akira se aseza confortabil pe scaunul de la catedra,desfacandu-si camasa.Roscata a fost tentata sa se uite,insa si-a dat o palma puternica.
-Nu pot sa cred cat de fraiera ai fost azi la tabla.Nu ai fost in stare sa analizezi o amarata de propozitie.
-Da...lasa sa fii tu destept pentru amandoi.Acum scuteste-ma.Nu imi ajunge ca stau trei ore aici cu tine?Daca te si aud..o sa o iau razna.
Baiatul a vrut sa o smotoceasca putin,insa si-a dat seama ca nu merita sa se agite.Dupa cateva minute,in incapere a intrat o colega de-a lor.Era o fata blonda,inalta,slabuta insa destul de dezvoltata.Aceasta se aseza pe genunchiul lui Kira,masandu-i usor abdomenul.Adolescentul o lua de cap,sarutand-o violent.In banca,roscata simtea ca o ia razna.O enerva destul de tare ce faceau cei doi.
-Domnu sef...pot sa ma duc la baie sa vomit?Spectacolu asta ieftin dat de tine si domnisoara ma repugna.
-Hai ca vorbim noi dupa ce vii.Acum cara-te.
De cum a iesit pe hol,Karen a inceput sa injure.Era gata sa ii dea una baiatului tupeist.Dupa ce si-a dat cu putina apa pe fata,s-a reintors in clasa.Cei doi continuau sa se sarute.Vrand sa evite vre-un mic "accident",a ocolit intreaga clasa pana in banca ei.Dupa ce au vorbit cateva minute,blonda a iesit din clasa,lasand-i din nou singuri.In timp ce Kira isi aranja parul ciufulit de blonda,roscata isi scutura fustita scurta.Deodata,adolescentul s-a apropiat de ea,urcandu-se pe banca.
-Ce mai vrei?Pleaca din fata mea.
-Tie chiar nu iti e frica de faptul ca pot sa te bat?
-Nu ma face sa rad.Idiotule,nu esti seful meu asa ca pa!
Scos din sarite,roscatul o impinse pe scaun,asezandu-se la ea in brate.Ii prinse bratele la spate,in timp ce picioarele erau imobilizate.Chiar si incoltita,tanara continua sa il sfideze cu privirea.
-Daca as vrea acum...ti-as da cel mai pasional sarut din cate ai primit.
-Incearca si ramai fara buze.
-Nu ma bag cu fetite imature.Mie imi plac cele care au ceva in cap...dar si in sutien.
Akira a incput sa rada,dupa care s-a reintors la locul lui.Il amuza atitudinea fetei...dar il si enerva.Avea momente in care isi dorea sa o stranga de gat.Timpul trecea iar cei doi nu isi adresau nici-un cuvant.Nici nu ar fi avut ce sa isi zica pentru ca nu stiau alceva decat sa se certe.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
Disputa

Orele treceau iar Karen simtea ca o ia razna.Singurul care nu comenta nimic era roscatul.Din zece in zece minute era vizitat de cate o fata,cu care se saruta.Se parea ca baiatul nu stia unde e limita decentei.Le atingea provocator,uneori punandu-le mana pe sani.Roscata isi freca ochii pentru ca nu ii venea sa creada.Si se parea ca fetelor le place deoarece nu aveau nimic de obiectat.Tanara nu se gandea decat la un singur lucru:lumea se ducea de rapa.Se gandea ca toate colegele care i-au trecut prin fata,facusera acel lucru interzis cu desavarsire de Ren.Stia ca va avea tot timpul la dispozitie,insa uneori curiozitatea era mai puternica decat ea.Dupa trei ore de chin psihic,fata putea pleca acasa.Grabita,a vrut sa iasa din clasa,insa reusii sa se impiedice,cazand in fata usii.Akira se apropie de ea,razand sarcastic.Ca data anterioara,nu a voit sa o ajute.Dupa ce isi scutura fusta,incepu din nou sa alerge.Vazand ca la poarta este asteptata de frateie ei,incepu sa zambeasca.
-Ce bine ca ai venit sa ma iei.Am crezut ca inebunesc singura.
-Asa iti trebuie daca nu esti cuminte.Sa mergem acasa.Spune acesta luand-o de gat.
Din spate,scena era urmarita de periculoasa gasca.Crezand ca satenul este iubitul ei,au inceput sa vorbeasca.Singurul care radea era Kira.Era renumit pentru faptul ca fura iubitele celorlalti baieti.Iar acestia nu puteau sa spuna nimic in fata lui,asa ca se conformau si isi cautau alta fata.In timp ce mergeau aiurea pe strazi,grupul s-a intalnit cu fata timida din clasa.Ca de obicei,roscatul s-a apropiat de ea,lipind-o de un pom.
-Ia zi-mi...amica ta are cumva iubit?
-Nu...nu stiu nimic.Raspunde aceasta rosind.
-Esti o inutila!Chiar nu ti-a zis nimic?Sau ma minti?Pentru ca daca e a doua varianta,o sa iti dau una!
Speriata,satena a inceput sa tremure.
-Iti jur ca nu stiu nimic.
-Bine...spre binele tau,sper sa nu ii spui de intalnirea noastra.
Roscatul a zambit,dupa care s-a departat de adolescenta.Corpul acesteia tremura in mod incontrolabil.Nu putea sa nu se mire cat de tupeista era colega ei.Si totusi,Akira nu o amenintase.Exceptand momentul in care a tras-o de par sau a ras de ea.Pentru el,fetele erau un obiect al placerii,cu care isi satisfacea nevoile carnale.Nimic mai mult.
In timp ce mergeau spre casa,Karen ii povestea fratelui ei despre aceea zi oribila.Se plangea ca nu ii place la aceel liceu si ca se gandeste serios sa se mute.Insa Ren nu parea sa o asculte.Mintea lui era mult prea fluturatica.Dandu-si seama ca vorbeste singura,roscata si-a dat cu palma peste frunte.Ajungand in fata blocului,aceasta i-a dat ghiozdanul fratelui ei,spunand ca se duce pana la magazin.Avea pofta sa manance ceva dulce.Dupa cateva minute,a iesit din local cu un tort de inghietata.Era desertul ei preferat.In timp ce mergea,citind eticheta de pe capac,a auzit o voce ce venea din fata scarii.A avut parte de un soc.Pe trepte stateau Akira,Leona si Ichiro.Nu exista alta intrare si nici nu putea sa astepte pana ce acestia se vor hotara sa plece.Ajungand in fata lor,roscatul o recunoscu imediat.
-Pe cine avem noi aici?Impiedicata si tupeista mea colega.Ce e papusa cu tine prin locurile astea?
-Aici locuiesc imbecilule.Asa ca date din fata mea.
Kira a trecut de la o extrema la alta.Brusc,se ridica de pe asfaltul rece,luand-o pe tanara de maini.O strangea atat de tare inca roscata a inceput sa geama de durere.In ciuda rugamintilor amicilor sai,nu parea ca are de gand sa ii dea drumul.O pedepsea pentru toate acele momente in care l-a sfidat sau a facut ceva contrar spuselor lui.Ii dadu drumul de la un brat.Cu mana libera,ii trase de funda de la uniforma.Aceasta se deschise,expunand o pereche de sani dezvoltati si stransi intr-un sutien rosu.Vazand acest lucru,Ichiro si-a dat cu palma peste frunte.Stia de la ce sa se astepte.
-Se pare ca esti o femeie in toata puterea cuvantului.Ia spune-mi,ai fost vreodata cu un baiat sau inca esti pura si casta?Intreaba baiatul razand.
-Nu am de ce sa iti dau tie explicatii.Da-mi drumu daca nu voi tipa.
-E clar.Esti virgina.Am fost cu atatea fete incat stiu sa recunosc acest lucru dupa raspunsul care mi-l da.Cine ar fi crezut asta?Cu iubitul pe care il ai...
-Ce?Esti nebun omule.Ala e fratimiu.
Karen reusii sa scape din stransoare si dupa ce isi inchise bluza,fugii in bloc.Afara,Akira continua sa se amuze pe situatie.Fata i se parea asa amuzanta.Defapt,nu mai intalnise pe nimeni de acel gen.Era in acel liceu de o singura zi si deja reusii sa se culce cu doua colege.Vroia sa le "inaugureze" pe toate in aceasta etapa a vietii,asa cum facuse la fosta scoala.
Nervoasa,roscata intra in casa,trantind usa dupa ea.Speriat,Ren a iesit din living vrand sa vada ce s-a intamplat.Sora lui era ciufulita si cu bluza pe jumatate desfacuta.Crezand ca s-a batut cu cineva,a fugit repede la ea.
-Karen,zi-mi cine ti-a facut asta si o sa vada accea persoana ce pateste daca s-a atins de tine.
-Fratioare,stai linistit.Nu merita sa te ingrijorezi din cauza acelui om de nimic.Hai sa mancam inghetata.E cu sirop de ciocolata.
Vazand ca totul este in regula,satenul si-a luat sora de gat,ducand-o in living.Ura sa stie ca cineva s-a atins de ea.Doar el stia cat de greu a crescut-o inca de la varsta de zece ani.Avea doar paisprezece ani cand parinti i-au lasat-o in grija,acestia plecand cu afaceri.Devenise ratiunea vietii lui.O iubea enorm de mult.Si stia ca si ea il iubeste.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#6
Vizita

Cei doi frati continuau sa mamance inghetata,in timp ce priveau la televizor.Se amuzau pe seama vedetelor prost imbracate.Uneori erau atat de penibile.In timp ce radeau,Ren a primit un telefon.La celalalt capat se auzea o voce de femeie.Furioasa,Karen arunca lingurita,ridicandu-se de pe canapea.Isi privea fratele in timp ce vorbea,avand un zambet urias pe chip.Nevrand sa ma asiste nici-un moment la alte declaratii siropoase,adolescenta intra in dormitorul ei.Se trantii in patul mare,privind lung la plafonul alb,luminat de spoturile ce formau o inima.Vazand ca satenul intra in dormitor,fata se intoarse cu spatele.Din cauza fustitei scurte,i se vedea lenjeria intima.Insa era mult prea suparata ca sa mai realizeze astfel de lucruri.
-Papusa,ce mai e acum?Intreaba acesta asezandu-se langa ea.
-Nu imi place cand pleci la intalniri si ma lasi singura.Stiu ca uneori par o rasfatata,insa eu vreau sa ma iubesti numai pe mine.
-Karen,tu intodeauna vei fi surioara mea mai mica,papusa mea frumoasa.Ce simt pentru tine,nu poate fi exprimat in cuvinte.Insa sunt barbat si am "nevoile" mele.Intelegi tu ce vreau sa spun.
Roscata se uita la saten,zambind usor.Aceasta o imbratisa puternica,strangand-o la piept.Uneori era atat de fragila.Cei doi au ramas in camera,continuand sa vorbeasca despre fel si fel de lucruri.Intre ei,comunicarea era ceva obisnuit.Le placea sa dezbata probleme si sa rada.
Timpul trecea iar Karen reusii sa adoarma pe pieptul fratelui ei.Vazand ca este aproape ora 20:00,acesta se ridica usor.Dupa ce se pregatii catvea minute bune,era gata de plecare.Insa roscata si-a dat seama ca lipseste,sarind ca arsa din pat.
-As vrea sa vin cu tine...insa cred ca sunt in plus.
-Atunci cand o sa fii mai mare si vei iesii cu baietii,eu o sa fiu cel care va ramane acasa.
Satenul isi saruta sora pe frunte,dupa care parasii apartamentul.Plictisita,adolescenta s-a gandit sa isi faca o baie.De data aceasta,spuma avea un miros delicat de vanilie.Cu miscari lente,tanara isi dadu jos uniforma de scoala,punand-o pe umeras.Nu era acoperita decat cu un halat din matase,scurt de culoare roz.Ca de obicei,isi stranse parul intr-un coc,ca sa nu il ude.Inainte sa intre in jacuzzi,a auzit o bataie puternica in usa.Crezand ca este fratele ei,nu s-a mai uitat pe vizor.Cand a deschis,a avut un soc.In fata ei erau Akira si Ichiro.Acestia o priveau pe fata,muscandu-si buzele.Speriata,roscata a vrut sa inchida usa insa roscatul era mult mai puternic decat ea,reusind sa o tranteasca la podea.
-Deci aici locuieste draga mea colega.De ce tremuri papusa?Spune acesta ridicand-o de mana.
-Afara imediat din casa mea.Daca nu voi tipa si voi alarma intregul bloc.
-Mai tipa acum.
Kira ii puse mana la gura,lipind-o de perete.Mana lui se plimba pe piciorul delicat al fetei,in timp ce ii lingea gatul.
-Daca nu ma lasi acum,iti jur ca sunt in stare sa iti dau una de o sa ma tii minte.
Razand ,roscatul ii dadu drumu.Aceasta o privea,incercand sa isi potoleasca hohotul de ras.Atitudinea adolescentei i se parea amuzanta.Insa nu mai vroia sa piarda timpul lui pretios pe lucruri fara valoare.
-Stai linistita,nu iti fac nimic.Ti-am mai spus,mie imi plac femeile nu fetitele.Am plecat de aici.Sa mergem Ichiro.
Cei doi au parasit apartamentul,continuand sa rada.Nervoasa,Karen trantii usa.Nu putea sa creada ce tocmai se intamplase.Era destul de tarziu si trebuia sa se culce.Insa nu stia cum sa reactioneze a doua zi,cand va intalni zambetul pervers al roscatului.Intr-un final,renunta la baie,punandu-se in pat.In mai putin de zece minute a reusit sa adoarma.
Dis-de-dimineata,ca de obicei,fata se trezii cu zece minute inainte sa inceapa orele.Dupa ce se imbraca,isi lua ghiozdanul si glosul.Nu mai avea timp sa discute cu Ren.Oricum aceasta dormea pe jumatate dezbracat.Chiar daca fugea,nu avea cum sa ajunga la timp.In mai putin de un sfert de ora,adolescenta se afla in fata clasei.Era liniste si asta nu insemna nimic bun.Dupa ce trase aer in piept,deschise usa.Elevii scriau ceva,in timp ce la catedra se afla Akira.Aceasta era imbracat in acelasi stile ca zilele trecute.
-Domnisoara,nu te duci in banca pana nu iti ceri scuze de la mine ca ai intarziat.Spune acesta serios.
-Vezi sa nu.Gaseste alta proasta care sa faca ce zici tu.
Asezandu-se pe scaun,roscata a intalnit privirea speriata a lui Alexis.Aceasta nu stia ce se intampla insa vroia sa afle.
-Nu trebuia sa ii zici nimic.Mai devreme a batut trei baieti de la alta clasa.Au avut nevoie de ingrijiri medicale.
-Mda...continui sa cred ca i s-a urcat testosteronu la cap.Spune tanara razand.
In timp ce scria ceva pe caiet,a observat ca roscatul s-a ridicat de la locul sau,indreptandu-se spre prima banca,unde stateau doua fete blonde.Acesta le lua de cap,sarutandu-le violent.In clasa,toate adolescentele era cu gura cascata.Simteau invidie pentru colege lor,care mai aveau putin si lesinau de emotie.Enervata la culme de acel moment,roscata se ridica din banca,reusind sa atraga privirile.
-Da tu esti chiar penibil.Si fetele astea la fel!Nu am mai vazut atata ipocrizie la un loc de cand am venit pe lumea asta.Eu ma duc la baie.Trebuie sa vomit putin.
Spunand acest lucru,adolescenta se indrepta nervoasa spre usa.In momentul in care a trecut pe langa Kira,acesta intinse piciorul.Din cauza neatentie,fata reusii sa se impiedice,insa nu a cazut.Doar s-a lovit cu abdomenul in marginea de lemn a bancii.Banuind la ce se va ajunge,Leona se ridica rapid de pe scaun,apucand-o pe Karen de brate.
-Papusa linisteste-te.Sa mergem la baie impreuna.
-Da-mi drumu!In momentu asta ii dau un pumn de ii mut zambetu ala de pe chip.
Scos din fire,Akira o lua pe fata de ceafa,tragand-o de par.Rebela ii facu semn lui Ichiro,care incerca sa isi calmeze prietenul.
-Daca mai comentezi o signura data la mine,o sa uit ca esti fata.Ai inteles?
Acesta ii dadu drumu,indepartandu-se de ea.Ca sa evite alte incidente,Leona o lua pe fata de mana,iesind din clasa.Karen tremura.Insa nu de frica,ci de nervi.Avea de gand sa ii arate adolescentului de ce nimeni nu o comanda.Rebela ofta,in timp ce incerca sa isi linisteasca prietena.Dupa bataia din urma cu o ora,Kira era deosebit de nervos.Si in stfel de momente nu era bine sa te pui cu el.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#7
Primul sarut,prima palma

In baie,Karen se privea in oglinda.Simtea ca nu se poate oprii din tremurat.In spatele ei,Leona ii aranja parul ciufulit.Cand ii dadea drumu,acel rosu puternic semana cu focul ce ardea furios.Asa era si adolescenta.In interiorul ei era o flacara,a carei intensitate crestea din ce in ce mai mult.Dupa ce si-a dat cu putina apa pe fata si si-a retusat machiajul,cele doua s-au intors in clasa.La catedra,langa Kira se afla Ichiro.Se parea ca acestia discuta ceva foarte important.Leona o duse pe fata in banca ei,dupa care se reunii cu restul gastii.Alexis a observat ca aceasta se tine de abdomen.Se vedea pe chipul ei ca o durea.Aceea lovitura nu a fost fara urmari.Cu pasi usori,Ichiro s-a apropiat de tanara.
-Da-mi voie sa vad ce ti s-a intamplat.
Aceasta ii ridica bluza.In partea stanga a abdomenului era o vanataie mare cat toate zilele.Baiatul a atins-o putin,insa a fost deajuns ca fata sa tipe.Mai avea putin si plangea de durere.
-Lex,dute tu cu ea la cabinet.
Satena a aprobat din cap,dupa care isi lua colega de brat.Iesind din clasa,Akira a fost tras la raspundere de catre prietenii sai.
-Stii ca poate sa pateasca ceva rau,nu?Lovitura aia nu a fost deloc usoara.
-Imi pare rau!Am vrut sa rad de ea,nu sa o ranesc.Nu mi-am dat seama cat este de sensibila.
-Mai bine te duci dupa ea.Spune rebela incrucisandu-si bratele.
Roscatul se ridica de pe scaunul lui,iesind vijelios din clasa.Dupa ce a intrebat o profesoara unde este cabinetul,a inceput sa alerge.La usa camerei era Alexis,care tinea bluza fetei.Vazandu-l pe Kira,s-a speriat,dandu-se cativa pasi inapoi.Baiatul a privit-o,dupa care a intrat in incapere.Pe un pat acoperit cu un cearceaf alb,statea Karen.Aceasta era doar in sutien,iar rana era acoperita cu un pansament.
-Iesi imediat de aici.Nu vreau sa te vad.Striga aceasta punandu-si mana pe acel loc dureros.
-Uite ce e...vreau sa imi cer scuze.Eram nervos.Nu mi-am dat seama ca o sa te lovesti atat de tare.
-Scuzele tale ma lasa rece.Pa Akira.
Insa baiatul nu se lasa asa usor.Brusc,o lua pe adolescenta de obraji,sarutand-o cu putere.In ciuda impotrivirii acesteia,reusii sa isi strecoare limba printre buzele ei.Insa a fost impins de fata,care ii dadu o palma puternica.
-Sa fie prima si ultima oara cand ma mai saruti.
-Recunoaste.Ti-a placut la fel de mult ca si mie.Spune acesta privindu-i sanii.
Nevrand sa mai spuna alceva,baiatul a parasit camera.In timp ce urca treptele pana la etajul unu,isi stergea urmele de gloss de pe buze.Deschizand usa clasei,a intalnit o harmalaie de nedescris.Cu un singur pumn in tocul de lemn a reusit sa ii linisteasca pe toti.Ichiro si Leona au observat o urma rosie pe obrazul stang.Vrand sa afle ce s-a intamplat,l-au luat la intrebari:
-Ce ai mai patit de ata asta?Intreaba rebela curioasa.
-Am facut greseala sa o sarut pe pustoaica aia tupeista.Si mi-a dat o palma cat toate zilele.Spune acesta atingandu-si obrazul inrosit.
Cei doi amici au inceput sa dea din cap si sa ofteze.Prietenul lor nu se invata minte niciodata.Saruta multe fete,insa una singura a indraznit sa il loveasca pana in acel moment.Si aceea era Karen.
In cabinet,roscata isi atingea buzele.Erau inca rosii de la acel sarut violent.Pe sanul drept era o mica zgarietura.Cand i-a dat cu palma peste fata lui Akira,nu a fost atenta,reusind sa se zgarie.Nu era ceva grav,insa nu se vedea frumos.Dupa ce isi lua bluza pe ea,iesii afara unde o astepta Alexis.
-Ce s-a intamplat?Am vazut ca a intrat tipu ala...si a iesit cu un obraz mai rosu.
-Doar o mica palma.Asa ii trebuie daca saruta pe cine nu trebuie.
Satena a inceput sa rada.Amica ei era cu adevarat curajoasa.Dar si mandra.Alte fete nu l-ar fi plesnit pe Kira pentru un sarut,ba chiar i-ar mai fi cerut.Insa Karen nu era asa.Si tocmai acest lucru ii faceau pe baieti sa fie interesati de ea.Intrand in clasa,cele doua au constatat ca roscatul si prietenul acestuia stateau in banca lor.Nervoasa,roscata s-a indreptat spre ei.
-Cu ce drept imi ocupi tu mie locu?
-Sunt seful clasei!Pot sa stau unde am chef.Alte comentarii?
-Chiar esti un idiot!Sa mergem Lexie.
Cele doua fete s-au asezat in prima banca,care de asemenea era goala din cauza ca fetele ce stateau acolo ii faceau masaj lui Kira.Toate il rasfatau si il venerau.Adolescenta batea nervoasa cu unghiile in suprafata de lemn.Nu stia de ce venise la liceu.Doua ore nu vine nici-un profesor si este nevoite sa ii suporte regulile prostesti ale roscatului.Nu putea sa creada ca nimeni nu comenta in fata lui.Din cand in cand se ma uita in spate,insa nu vedea alceva decat saruturi intre Akira si colegele ei.
-Alexis,spune-mi si mie ce vad fetele alea la el?
-Pai...e frumos,toata lumea se teme de el,arata bine,e destul de inteligent...mai pot sa iti spun niste lucruri.
-Ai uitat:mandru,orgolios,capricios si lucrurile negative.Spune Karen zambind sarcastic.
Satena a chicotit,dupa care a inceput sa dea din cap.Roscata parea o pisicuta blanda si rasfatata,insa atunci cand era enervata,nu ezita nici-un moment sa isi arate ghierutele.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#8
Iesirea in parc

Minutele pareau o eternitate in aceea harmalaie.Karen asculta muzica,incercand sa se desprinda de tot ce se intampla in jurul ei.Alexis vorbea cu Leona,departe de banca fetei.Din spate,Akira avea momente in care ii striga numele,facand-o isterica.Insa aceasta doar se intorcea,ii arunca priviri indiferente dupa care punea din nou capul pe banca.Era mult prea obosita ca sa se mai certe.Intr-un final,pe usa clasei si-a facut aparitia dirigintele.Elevii s-au asezat la locurile lor.Avand muzica data la maxim,roscata nu si-a dat seama de acest lucru.Vazand ca adolescenta nu are de gand sa salute,barbatul ii dau usor cu degetul in cap.Crezand ca este colegul ei,aceasta se ridica nervoasa,injurand de mama focului.
-Ce mama dracu mai vr...Domnu diriginte...ce rusine..am crezut ca este...nu conteaza.
Barbatul a dat din cap,oftand.Tocmai realiza ca are o eleva zapacita si agitata.Defapt,nu mai vazuse pe nimeni ca ea:intodeauna intarzia,se certa cu seful clasei si facea gafe cat ea de mari.Plictisit sa o certe si sa ii faca observatie,Jin se aseza pe scaunul de la catedra.Steatea cu mainile incrucisate sub barbie,privindu-si elevii.Observa ca Akira,desi era seful clasei,avea cercel in urechea stanga si camasa pe jumatate desfacuta.Insa nu avea de gand sa il certe.Doar erau la liceu.Afara era destul de cald,iar cerul era senin.Brusc,barbatul se ridica in picioare.
-Lasa-ti ghiozdanele in clasa.Vom iesii in parc.
Liceeni au inceput sa tipe de fericire,navalind pe usa.Din spate,trio-ul se misca agale,avand lucruri mai importante de discutat.Singura care nu se misca din banca era Karen.Vazand acest lucru,profesorul se aseza langa ea,mangaind-o usor pe par.
-Cine te-a suparat?Intreaba acesta zambind.
-Nimeni...nu am nimic.Sunt doar putin obosita.
-Sa mergem in parc.Asa te mai relaxezi.
Brunetul i-a intins palma fetei.Aceasta a zambit,dupa care a intins-o si ea.Cei doi au iesit zambind din liceu.In curtea scolii,ceilalti colegi isi asteptau dirigintele.Vazandu-i pe cei doi impreuna,Alexis a ramas stupefiata.In sfarsit amica ei se avea bine cu profesorul.Luand-o inainte,alaturi de Jin a venit Akira.Se parea ca cei doi se inteleg foarte bine.Roscatul avea grija sa fie un elev model in fata barbatului.Dupa ce au mers aproximativ zece minute,grupul a ajuns intr-un parc,unde un cerc de iarba verde era inconjurat de bancute.Unde era Kira,erau toate fetele.Plictisita de atata stat,Karen a inceput sa se plimbe.Din cand in cand se oprea pentru a mirosii florile ce se aflau la ultima inflorire.Brusc,aceasta a simtit o atingere pe umar.Era Ichiro.
-Tu erai...m-ai speriat.
-Imi cer scuze.Vrei sa te plimbi putin cu mine?
-Sper ca asta nu inseamna sa vad fata amicului tau.
Baiatul cu parul verde a dezaprobat din cap.Adolescenta nu avea nimic cu el sau cu Leona.Singurul care o calca pe coada ori de cate ori se intalneau era roscatul.Cei doi mergeau usor,discutand despre anumite subiecte.Din cand in cand,roscata isi mai punea mana la abdomen.Erau momente in care o durea.Asezandu-se pe o bancuta,Ichiro a spus ceva,iar adolescenta a izbucnit in ras.In fata lor a aparut Kira insotit de doua fete.
-Ce se intampla aici?Intreaba acesta tinand cate o mana pe fesele fetelor.
-Nu se poate asa ceva.Oriunde ma duc,dau de tine!Nu intelegi ca prezenta ta ma enerveaza?As da orice sa nu te vad!
-Serios?Cand te-am sarutat,buzele tale spuneau alceva.
-Pardon...m-ai luat prin surprindere.Stii ceva?Nu am chef sa dezbat acum aceasta problema.Oricum ar fi fost,chipul tau imi displace.
Tanara se ridica rapid de pe banca unde statea,cu gandul sa plece.Ca de obicei,roscatul intinse piciorul in fata ei,iar aceasta cazu.Intodeauna se intampla asa.Insotitoarele lui Akira au inceput sa chicoteasca,acoperindu-si gura cu palma.Calma,Karen se ridica de pe asfalt.Isi scutura fustita de praf,dupa care se apropie de baiat.Zambii sarcastic,dupa care il impinse.Acesta cazu pe iarba,impreuna cu blondele.
-Ce mi-ar fi placut sa fie un cactus sau o tufa de trandafiri acolo.Intelege un lucru: pe mine nu ma comanda nimeni.Inca ceva: data viitoare,nu mai imi pune piedica.S-ar putea sa cazi in propria ta capcana.
Fata pleca mandra,tinand capul sus.Dupa ce se ridica,Kira isi aranja camasa.Privirea lui urmareau roscata ce tocmai se indeparta de el.Inca nu ii era frica de el.Defapt,pe chipul ei nu se citea nici urma de teama sau ingrijorare.Era la fel de calma ca marea intr-o zi fara vant.Acesta reusise sa cucereasca toate fetele din clasa in mai putin de doua zile.Singura care nu ii cadea in plasa era Karen.Dirigintele a hotarat ca elevii sa joace "Adevar si Provocare".Acestia s-au asezat in cerc.Un baiat brunet a inceput sa puna intrebarile.Ajungand la roscata,aceasta i-a raspuns cu "adevar".
-Care ti se pare cea mai nesuferita persoana din clasa?
-Akira Kyotaka,fara nici-un fel de comentariu.
Adolescentul dadu cu pumnul in pamant,dupa care se ridica nervos.La fel a facut si tanara.
-Cine te crezi sa imi pronunti numele?
-Cine te crezi sa imi vorbesti?
Daca Ichiro si Leona nu se bagau,cei doi erau in stare sa porneasca cea mai dura cearta din cate au existat.Ca de obicei,Kira a fost calmat de fetele ce se adunau prin jurul sau.Furioasa,Karen a pornit singura spre liceu.Cum mergea ea tinand capul in jos,s-a lovit de cineva,reusind sa cada jos.Cand si-a ridicat privirea,si-a dat seama ca persoana in care a intrat este Ren.
-Ce e cu tine aici?Sa nu imi spui ca ai chiulit deja.
-Nu fratioare..am venit cu dirigu si clasa in parc.
-Hai sa te invoiesc.Vreau sa iti prezint pe cineva.
Roscata nu stia despre ce vorbeste satenul,insa era mai mult decat incantata.Scapa de trei ore.Iar asta era cu siguranta un lucru bun.Spera ca nu este vre-o data care vroia sa devina prietena acestuia.De obicei,avea prostul obicei sa sperie toate iubitele lui Ren,spunand fel si fel de minciuni.Satenul se supara pe ea,insa in cele din urma o ierta.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#9
Soc Total

In timp ce Ren discuta cu dirigintele,fata incerca sa ii spuna lui Alexis ca va pleca.Insa acest lucru era imposibil.Tanara era vrajita de fratele amicei sale.Vazand acest lucru,Karen ofta dupa care il lua pe saten de brat.Elevii ii priveau,crezand ca sunt impreuna.Insa Akira avea grija sa inlature orice dubiu,spunand despre gradul de rudenie dintre ei.In tot acest timp,barbatul i-a spus despre toate nazbatiile facute de roscata inca din prima zi de liceu.Vroia ca cineva din familie sa fie la curent cu tot ce se intampla.Din cand in cand,satenul isi mai privea sora,care isi retusea machiajul.Dupa cateva minute,acesta s-a apropiat de ea,luand-o de gat.
-Ai inceput sa faci probleme inca din prima zi.Nu mi-a placut sa aud ca l-ai jignit pe seful clasei.
-Dar Ren...tipu ala nu e ce pare.E un mare idiot.
Insa satenul nu era atent la ea.Vazand ca nu are cu cine sa vorbeasca,adolescenta a renuntat la aceasta idee.Era curioasa pe cine vroia sa ii prezinte.Trebuie sa isi pregateasca un plan,in caz ca era vre-o posibila iubita.Vroia sa inlature orice fata care s-ar fi apropiat de fratele ei.Intr-un fel,era egoista pentru ca nu il lasa sa fie fericit.Insa totul avea o justificare.Ajungand acasa,adolescenta a intrat direct in baie.Vroia sa se curete de tot praful acumulat in urma cazaturii.Dupa ce jacuzzi-ul s-a umplut,trupul tinerei a disparut sub apa.Parul ei rosu si ud era lipit de umeri,in timp ce spuma alba ii acoperea sanii.Ar fi vrut sa petreaca o eternitate in aceea atmosfera.Linistea o calma in timp ce sususrul usor al apei o relaxa.Insa acest moment nu a durat mult,deoarece la usa au inceput sa se auda batai apasate.
-Hai ratusco,iesi mai repede.Nu locuiesti singura.
-Abea astept sa fac optisprezece ani sa ma mut.Tipa aceasta incercand sa se faca auzita.
Roscata isi infasura trupul intr-un prosop alb,de bumac si iesii din baie.Insa cand a vrut sa paseasca a alunecat pe gresie.Daca Ren nu o prindea in brate,aceasta se putea ranii serios.Dupa ce zambi, intra in camera ei.
Afara,cerul incepea sa se intunece si din loc in loc aparea cate o mica faclie ce ardea mocnit.Cei doi se pregateau pentru intalnirea programata in aceea seara.Satenul purta o pereche de jeansi si un tricou negru,cu un dragon rosu pe piept.Era mai mult decat atragator.
-Hai Karen!Nu am toata noaptea la dispozitie.
-Sunt gata!
Cand a iesit din dormitor,Ren a ramas stupefiat.Roscata purta o fusta scurta si mov,un maieu de aceiasi culoare,forma decolteului fiind acoperita cu floricele ce avea diferite nuante de mov.De la cel mai deschis pana la cel mai inschis.In picioare avea o pereche de sandale albe,ce se legau pe glezna.Ca accesorii,nu era foarte incarcata:o agrava in forma de fluture in partea stanga,in urechi avea o pereche de cercei in forma de inimioara.La gat purta un lant,iar ca pandant avea o jumatate de inima,data de saten .El avea jumatatea cealalta.
-Wow!Daca nu eram fratele tau,m-as fi dat la tine.
-Glumesti?Cred ca e un blestem sa fim rude.Spune roscata razand.
Cei doi au coborat impreuna din bloc,urcand in masina neagra a tanarului.Se parea ca destinatia era cel mai tare club de la ora actuala din Tokyo.Karen era mai mult decat incantata de acest lucru.Ajungand la locul cu pricina,adolescenta a observat ca in fata cladirii se afla o dosmnisoara,ce era aproape dezbracata.Parul ei lung si blond era cazut pe sani,in timp ce pantofii cu toc inalt erau purtati cu scopul de a-i lungii picioarele.Fusta neagra ii acoperea o mica parte din posterior,in timp ce bustiera alba ii scotea in evidenta decolteul.Ren se apropie de ea,sarutand-o pasional.Roscata era stupefiata.
-Ea e sora mea.Karen,ea este iubita mea,Angela.
-Incantata.Spune blonda zambind.
-Fratioare,incepi sa ai gusturi din ce in ce mai proaste.
Spunand acest lucru,adolescenta isi facu drum prin multime.Satenul se abtinea sa nu o traga de par,in timp ce Angela nu intelegea despre ce vorbeste.Cei trei s-au asezat la o masa,ce se afla aproape de bar.In timp ce tanara dansa,cei doi se sarutau.Ren nu avea de unde sa stie ca surioara lui se dadea la un barbat mai mare de douazeci de ani.Vazand-o,acesta se ridica rapid de la masa,luand-o de pe scena.In timp ce bea linistita din paharul cu suc,a observat ca la masa din fata ei s-a asezat trio-ul terorii.Rebela era imbracata intr-o pereche de pantaloni cu talie joasa,si o bustiera verde.Ichiro purta un tricou rosu si o pereche de blugi.Cel mai spectaculos era Akira.Avea o pereche de jeansi inchisi la culoare si o camasa neagra,complet desfacuta.Placuta de la lant cadea exact pe unul dintre pectorali.Vazandu-i,adolescenta a fugit in baie.Insa roscatul a vazut-o.In timp ce se privea in oglinda,a auzit usa trantindu-se.Kira tocmai o incuia.
-Ce dracu faci in acest loc?
-Papusa,frecventez clubu asta.Ce bine imi pare ca te-am prins singurica.Poti sa tipi.Nu te aude nimeni.
Roscatul se apropia din ce in ce mai tare de fata.Aceasta s-a dat in spate pana a nimerit in zidul rece de beton.Ajungand in fata ei,ii prinse paru,tragandu-i capul pe spate.Cu limba,trasa linii de saliva pe gatul fetei,urcand din ce in ce mai sus.Ajungand in dreptul buzelor,le linse usor,dupa care le saruta violent.O mana i-o baga usor sub fusta,in timp ce cu cealalta tinea bratele fetei deasupra capului.Chiar daca se impotrivea,limba roscatului a patruns printre buze,atingand-o pe a ei.Karen a inceput sa tremure si din instinct,ridica piciorul.Akira ii dadu drumu la brate.Aceasta il imbratisa,urcand si celalalt picior.Adolescentul o lipii de zid,atingandu-i usor sanii.Pe fundalul infundat al muzicii,cei doi aveau parte de un sarut pasional.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#10
Inapoi la scoala

Minutele treceau,iar cei doi continuau sa se sarute pasional.Mainile baiatului se plimbau pe corpul roscatei,aducand-o din ce in ce mai aproape de el.Fustita ei mov era ridicata,facandu-si aparitia o pereche de bikini rosii.Se parea ca tanara era mult prea implicata,deoarece nu isi dadea seama de acest lucru.Tot plimbandu-si genunchiul pe piciorul baiatului,a observat ca zona din fata era tare.Deodata,aceasta rupse sarutul.Sanii ei erau aproape scosi din maieu.Vazand acest lucru,sarii de pe calorifer,aranjandu-se in oglinda.Akira continua sa ii arunce priviri razlete,lingandu-si buza de jos.
-Uita ce s-a intamplat aici,bine?
-Sa uit?Scumpo,era cat pe ce sa te fac femeie.Realizezi acest lucru?Spune acesta mangaindu-i buza cu degtul mare.
Insa Karen nu a mai ramas.Pur si simplu a iesit vijelios din baie.Fugii printre adolescentii ce dansau pe scena,asezandu-se la masa ei,unde Ren inca parea ca se delecta cu gura blondei.Dupa cateva minute,din incapere a iesit Kira.Se parea ca tocmai isi aranja gulerul de la camasa.Isi lua o sticla de bere de la bar,dupa care se aseza la masa lui.Zambetul lui pervers si satisfacut a fost observat usor de catre cei doi prieteni,care l-au luat la intrebari:
-Ce s-a mai intamplat de data asta?Spune Ichiro zambind.
-Coleguta noastra a avut parte de ce mai fierbinte sarut din viata ei.Daca ma mai lasa catvea minute,intram in ea.
-Ce sa faci?Intreaba rebela uimita.
-O facea a lui.Doamne Leona...inca nu te-ai obisnuit cu dialectul lui?
Cei trei au inceput sa rada,savurand cate o sticla de bere.Satenul a observat ca ceva se intampla cu sora lui.Era agitata si ingrijorata.Vazand ca este trecut de miezul noptii,acesta a decis ca e timpul sa se retraga.Blonda a decis sa mearga cu taxi-ul.Tot drumu,adolescenta nu a scos nici-un cuvant.Iar asta la cam speriat pe Ren.Ajungand acasa,fata a vrut sa se inchida in camera ei,insa baiatul deschise usa cu piciorul.
-Papusa,ce s-a intamplat?
-Pe tine nu pot sa te mint.Cand m-am dus in baie...a intrat un baiat peste mine.Si m-a sarutat.Este coleg cu mine si...
Insa satenul o imbratisa strans,mangaindu-i parul.Aceasta nu intelegea ce se intampla,insa si-a strans fratele in brate.Avea nevoie sa simta ca era protejata.
-Micuta de tine..cresti pe zi ce trece.
Satenul ii dadu un sarut pe frunte,dupa care iesii din camera.Obosita,roscata se dezbraca de hainele purtate in club,pregatindu-se pentru culcare.De cum s-a pus in pat,a adormit imediat.
Dis-de-dimineata,in jurul orei 7:00,Karen se pregatea pentru scoala.Se trezise foarte devreme ca sa aiba .Dupa ce isi indrepta parul,incepu sa se machieze.Era mai frumoasa ca niciodata.Vazand ca fratele ei doarme,il saruta usor pe obraz,dupa care pleca.Pe strada,privirile baietilor erau atintite asupra ei.Dupa o jumatate de ora,a ajuns la liceu.Exact la timp.Intrand in clasa,a reusit sa capteze din nou toata atentia.Alexis si ceilalti colegi i-au spus cat de bine arata,coplesind-o cu fel si fel de complimente.Singurul care nu spunea nimic era Akira.Acesta statea rezemat de catedra.Dupa ce si-a lasat ghiozdanul pe banca,a vrut sa il salute.Dar chiar in acel moment,il vazu saruandu-se cu una dintre colege.Neputand sa se abtina,striga:
-Esti cel mai prost baiat care l-am vazut.
Acesta o dadu pe bruneta de pe genunchiul sau,apropiindu-se de roscata.Alexis isi dadu cu palma peste frunte,dandu-si seama ce pacoste de colega are.Adolescentul o lipi de perete,punandu-si mainile de o parte si de alta a capului.
-Papusa,ce se intampla intre noi inafara scolii nu conteaza.Tu ai spus sa uit sarutu ala.Asta am si facut.
-Ma bucur.Pentru ca saruti cel mai prost dintre toti baietii cu care am fost.
Roscatul a ras,dupa care o apuca pe fata de barbie.Isi apropie buzele de ale ei,insa nu o saruta.Doar afisa un ranjet pervers.Suvite rosii in cadeau pe chip,in timp ce ochii negrii ii priveau pe cei ai fetei.Nu era minut in care sa nu se certe.In clasa,era o liniste deplina.Toti vroiau sa afle ce ii va face Kira colegei lor.Acesta ii dadu drumu,insa nu inainte de a-i spune ceva:
-Data viitoare,o sa ma dezbrac de caracter.Nu voi mai fi bland ca pana acum.Nu ti-ai dorii sa ma cunosti asa cum sunt eu.
Karen a vrut sa il loveasca,insa a fost prinsa de Alexis si Leona.Cele doua fete au dezaprobat din cap,luand-o pe adolescenta in banca.Ajungand la catedra,roscatul si-a continuat sarutul cu aceiasi bruneta.
-Fetelor,imi vine sa vomit cand ii vad pe aia doi.Pot sa ma duc la baie?
-Intelege o data pentru todeauna:nu il mai enerva!Ai idee cat se abtine ca sa nu devina violent?Pana acum,Akira putea sa te loveasca.Insa nu a facut-o.Fi recunoascatoare si taci.
Roscata s-a strambat,dupa care a intors capul.O enerva panorama din fata ei.Incerca sa isi distraga atentia,jucandu-se cu parul.Insa era imposibil sa nu ii vada pe cei doi.Chiar daca nu ii placea sa recunoasca,sarutul dat de Akira a reusit sa o faca sa tremure.Vibra de emotie.Vroia sa isi dea palme,sa uite totul.Nu stia de ce aceea imagine continua sa traiasca in mintea ei.
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light






Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Viata de liceu daya -chan 0 1.815 15-03-2012, 10:23 PM
Ultimul răspuns: daya -chan
  Ani de liceu ***Sayu*** 2 2.432 20-01-2012, 09:22 PM
Ultimul răspuns: Aly
  Ultimii ani de liceu Madalyna 2 2.124 18-07-2011, 05:12 PM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Primul an de liceu Wanna 21 13.514 15-05-2011, 05:07 PM
Ultimul răspuns: Wanna
  Viata de liceu Ymequa 33 17.050 06-05-2011, 08:24 PM
Ultimul răspuns: ~*Fallen* ~* Angel*~
  Anii de liceu (sasusaku) Aniella 10 9.051 18-04-2011, 12:33 AM
Ultimul răspuns: Aniella
  Dragoste de liceu(+18) Sayonara 80 57.908 05-04-2011, 10:42 PM
Ultimul răspuns: butterfly_ony
  Viata de liceu AoiButterfly 42 25.538 17-12-2009, 02:50 AM
Ultimul răspuns: Yaku-chin
  O viata de liceu Hitman 20 18.629 19-07-2009, 12:00 PM
Ultimul răspuns: Shadow.
  Sakura la liceu sakura_alexutza 8 7.670 20-02-2009, 10:58 PM
Ultimul răspuns: Annya


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)