Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iluzii [+16 / +18]

Ho, ho, ho !! [ a trecut Craciunu` stiu :-j ] am venit cu un capitol mult asteptat, perechea Jay&Amber fiind in actiune b-), stiti voi, pistoale, mafioti, chestii :> . =))) Glumesc. Multumesc de comentarii fetelor :X si multumesc ca cititi, nu stau sa va multumes cla fiecare in parte pentru ca stiu ca asteptati capitolul. Sper sa va placa si sa ramaneti cu noi pana la final ^.^

Enjoy !


Capitolul 56

Al dracu` sa fiu de nu imi tremurau genunchi, cand imi amintesc ca Amber a acceptat sa se marite cu mine, chiar daca o sa fie peste cativa ani nu conteaza. Stau si ma gandesc la acest lucru in timp ce mama imi aranja cravata de la costum. Mda. A venit vremea balului iar eu m-am lasat imbracat de mama si de matusa Elisse. Saracul de Josh, el a avut parte de trei femei pe capu` lui : mama, matusa Liss si Caroline. Mi se face pielea ca de gaina doar cu gandul acela. Balul nu ma interesa ci Amber. Voiam sa vad cum urma sa fie imbracata. Cu ce o sa ma duca la nebunie de data aceasta ? Am simtit ca eram pe Terra doar cand am auzit glasul mamei care anunta ca era timpul sa plec. Am vrut sa-mi iau cheile de la Mercedes, dar brusc am uitat ca toti baietii de la echipa de baschet o sa mergem in limuzine, adica cei ce termina anul, oricum vom fi multi. Am coborat scarile si am sarutat-o pe mama pe obraz iar apoi am iesit din casa. Limuzina in care urma sa merg nu a intarziat sa apara. Am intrat inautru si l-am vazut pe Josh cu alti colegi. L-am salutat iar apoi am inceput sa vorbim despre chestii diferite., vorbim , defapt ei vorbeau, eu eram inca in minunata mea lume, unde singura regina era Amber iar eu eram sclavul ei. Am fost trezit din visare cand am prmit un pumn in umar 'in joaca', care mi l-a dat Josh. Acela a fost anuntul ca am ajuns la sala unde avea loc petrecerea. Din nou emotiile mi-au curpins corpul. Datorita faptului ca eram cei 'sarbatoriti' ajungeam destul de tarziu pe langa ceilalti si intram pe altundeva, ca sa fim 'la vedere'. Ma amuza genul acesta de lucruri, data trecuta cand seniorii au plecat, am mai fost la un club, dupa petrecere, atunci a fost cand josh a vazut-o pe Caroline pe jumatate dezbracata. M-am amuzat cumplit, cand i-am vazut fata. Brusc, m-am trezit in sala, cand dracu` am ajuns ? Am auzit tipetele fetelor cand i-au vazut pe baieti, eram chiar asa de ... atractivi ? Cred ca da, publicul femenin era mult prea incantat. Indata aplauzele si fluieraturile din partea baietilor au acaparat sala, fetele care terminau, senioarele, si-au facut aparitia, am putut sao observ pe Andreea, era seducatoare, purta o rochie albastra, deschis, superba. Ma intrebam ce naiba simtea Danny cand o vedea. Dupa ce ne-au admirat mult, eu plictisindu-ma de moarte, am coborat jos de pe acel 'podium' in care am fost aliniati ca niste papusi in vitrina. Am inceput sa o caut pe Amber cu privirea dar nu o gaseam. Am auzit niste suspine, sau cum naiba se numeau alea, ceva in genul acela ... uimirea se putea auzi clar. M-am intors din instinct pentru a vedea ceea ce provoca aceste reactii. Atunci ochii cred ca mi s-au pierdut in frumusetea divina care s-a ciocnit de ei. Era ca un inger cazut din cer, parca o lumina invizibila pentru unii, mult prea vizibila pentru mine, o inconjura pe fiinta care a furat privirile celor din incapere. Era imbracata cu o rochie rosie ca si sangele, mult prea rosie, cred. Nu puteam, nu aveam cum sa descriu frumusetea pe care o emana, si sunt sigur ca nu numai eu ma minunat de aceea priveliste. S-a apropiat de mine, zambindu-mi, am crezut ca lesin, dar m-am tinut tare. Mi-a intins mana stanga, si am putut vedea inelul pe care i l-am dat, drept simbolo al casatoriei care avea sa urmeze. I-am prins mana, si am tras-o mai aproape de mine. Trupul meu era lipit de al ei, respiratia mea era sacadata. Am vrut sa vorbesc, dar nu am reusit. M-am conformat sa-mi lipesc buzele de ale ei pentru un timp indelungat. Am putut auzi clar, aplauzele celor din jur, de ce ne aplaudau ? Nu m-a interesat, ochii mei, erau cuprinsi de o imagine angelica. Mi-am dezlipit buzele de ale ei, ea zambindu-mi in continuare. Mi-am dus capul la nivelul ei si mi-am apropiat gura de urechea ei.

- Ce zici daca dupa cateva ore am disparea de pe aici ? i-am spus in soapta.

Am putut sa ii aud chicotitul. A zis un 'da' stins. Am zambit iar apoi am luat-o de mana dreapta si i-am spus sa faca o pirueta. Zis si facut. Rochia aceea statea mult prea bine pe ea, nu m-as satura niciodata sa o privesc. Am luat-o de brat si ne-am dus la Caroline si Josh care stateau foarte zambereti, imbratisati. Am observat ca, Caroline, se uita insistent la inelul de pe mana alui Amber, presupun ca i-ar fi zis ... cred. Lui Josh nu am cum sa-i zic, m-ar spanzura, si sa mor la 19 ani, nu e o optiune. Amber si Caro au inceput sa vorbeasca despre niste chestii ... neinteresante, ok, ok erau chestii de fete, deci neinteresante. M-am dus pana la bar si am comandat o bere, nu voiam tarii in seara asta, doar pana la urma mai tarziu voiam sa fiu singur cu Amber. In timp ce degustam bautura, l-am vazut pe George apropiindu-se de iubita mea, am lasat sticla de bere pe masa si am pasit spre Amber, i-am pus mana pe umar si am intors-o pe mine, noroc ca am ajuns la timp. Idiotul acela a ocolit locul unde eram, doar nu voia sa il calc in picioare, din nou, nu ? I-am zambit lui Amber, ca sa nu-si dea seama de ce am facut asta si am invitat-o sa bea ceva cu mine, a acceptat incantata. Am mers spre locul de unde am plecat si i-am comandat si ei un cocktail .... fara prea mult alcool. Eu mi-am terminat berea. Dupa vreo douazeci de minute s-a anuntat valsul. Am luat-o pe Amber de mana si am tras-o sa dansam. Am inceput valsul, doar noi doi, la scurt timp am vazut ca Caroline si Josh ni s-au alaturat. Dupa putin timp toti cu o partenera ne-au acompaniat. Eu priveam pierdut in ochii ei verzi care ma priveau si ei la randul lor. Intr-o moment scurt i-am 'prins' un sarut. Am chicotit, si ea la fel. La sfarsitul dansului am luat-o pe sus si am sarutat-o. Am mers catre Caroline si Josh. Mi-am dat seama ca bruneta voia sa danseze indata ce o melodie ritmata a inceput, a inceput sa-si miste trupul cum stia mai bine si a indemnat-o si pe Amber sa faca acelasi lucru. Caroline era senzuala, pasionala chiar o bestie, in timp ce Amber era inocenta, pura si un inger pe langa prietena ei, se completau perfect. Am zambit, mi-am indreptat privirea spre Josh si apoi ne-am alaturat si noi dansului. Dupa mai multe dansuri de genul acela nu mi-am dat seama cand orele au trecut. Cred ca a venit momentul pentru surpriza mea. Am disparut cu ea cu tot din mijlocul locului de dans. Noroc ca sala unde avea loc balul era aproape de locul unde voiam sa o duc. Am iesit din cladire si ne-am indreptat spre plaja.

- Unde mergem ? ma intreba Amber nerabdatoare.
- E secret ! i-am spus si m-am oprit.

Mi-am bagat mana in buzunar la pantaloni si am scos o esarfa neagra.

- Asa, acum o sa-ti pun asta la ochi. i-am zis in timp ce ma indreptam sa i-o pun.
- De ce ? m-a intrebat curioasa.
- Pentru ca daca o sa vezi unde te duc nu o sa mai fie nici surpriza si nici secret, nu-i asa ?
- Cam da. a spus si mi-a zambit.

Eu i-am pus materialul la ochi si l-am legat astfel incat sa nu se desfaca. Am luat-o in brate si am inceput sa merg. Dupa vreo cincisprezece minute de mers am ajuns la locul unde avea sa fie surpriza. Am pus-o jos si m-am indepartat de ea.

- Da-ti jos esarfa ! i-am zis in timp ce m-am pozitionat in asa fel incat sa ma vada.

A facut cum i-am zis, cand a vazut ce i-am pregatit nu i-a venit sa creada. A pasit incet spre mine, nu putea sa mearga calumea pe tocuri asa ca s-a descaltat si le-a aruncat undeva, pe acolo, nu stiu sigur unde. Apoi a fugit spre mine si mi-a sarit in brate. M-a sarutat si eu i-am raspuns la sarut. Cand s-a desprins de mine s-a uitat in spatele meu. A ramas uimita. Adevarul era ca ... poate am exagerat. Adica ... era doar o patura rosie, in jurul locului multe lumanari si cred ca si mancare pe acolo, petale de trandafir acopereau patura si cateva erau si pe nisip.
- Jayson ... e minunat ! a zis si aproape ca a sarit in sus de fericire.

Am luat-o in brate si am sarutat-o, dupa aceea i-am zis

- Totul pentru o regina.

Mi-a zambit. Am luat-o pe sus si m-am indreptat spre patura. Am pus-o atent jos iar apoi m-am alaturat si eu ei, i-am prins fata intre maini si am sarutat-o din nou, limba mea -a strecurat in gura ei, mainile ei erau incolacite dupa gatul meu. S-a lasat incet pe spate, fara sa intrerupa sarutul, eu m-am alaturat ei, punandu-ma peste ea. Si-a dus mainile de la gatul meu si mi-a dat sacoul jos iar apoi a trecut la camasa, si ea a disparut la scurt timp. Mergeam incet, savuram fiecare clipa. Eu am inceput sa-i desfac corsetul rochiei, si pe acela l-am inlaturat la scurt timp, la fel si partea de jos a rochiei. A ramas in lenjerie intima, m-am oprit pentru o secunda si am inceput sa o admir, ea era zeita vietii mele. M-a impins in asa fel incat sa cd pe spate, ea s-a pus desupra mea si a inceput sa ma sarute pe gat, pe piept iar apoi pe abdomen. Mi-a dat pantalonii jos, eu ramanand doar in boxeri. Am ras, cand a rosit. Am tras-o peste mine si am sarutat-o, cred ca m-a muscat de buza, dar nu conta. I-am desfacut sutienul si l-am aruncat pe undeva A rosit si din instinc si-a dus mainile la bust, am chicotit, am pus-o din nou pe patura si m-am pus peste ea, i-am indepartat mainile usor iar apoi am inceput sa-i sarut sanii, si sa-i masez. Gemea usor in timp ce roseata din obraji i se evidentea din ce in ce mai tare.

- Sa nu-mi lesini aici. i-am spus iar apoi am ras.

S-a prefacut suparata, iar apoi m-a saurtat. Mi-am strecurat o mana prin bikini care ii aveau, foarte draguti, dar sunt sigur ca in momentul acesta nu prea au ce sa caute pe acolo. Am inceput sa o mangai, in acea zona, gemetele ei au devenit mai pronuntate. La scrut timp i-am indepartat si acel material care ii acoperea zona inferioara. La randul meu mi-am dat si eu boxerii. Dintr-o data am simtit cum incepe sa tremure, nu tare dar tot tremura. Am linistit-o spunandu-i ca aveam sa fiu bland, dar totusi era virgina, asa ca ... tot avea sa o doara. I-am prins mana stanga in a mea si apoi am patruns-o usor. A vrut sa strige dar i-am acoperit gura cu un sarut. Am inceput sa o patrund din ce in ce mai repede, savurand fiecare clipa cand eram in interiorul meu.

- Te iubesc. mi-a spus printre gemete.

Ah! suna divin, cum puteam sa nu o ador ?

- Si eu te iubesc, Amber, esti cel mai sfant lucru pe lume asta. i-am spus iar apoi am sarutat-o.

Dupa cateva ore am cazut extenuat pe patura alaturi de ea. Gafaiam puternic, cu Andreea nu a fost asa de ... bine ? A fost doar o distractie, insa cu Amber, ceva ... magic sa zic asa, mda, gandire de secolul al douazecelea. Am ras in sinea mea. Am luat-o pe blondina mea in brate si am sarutat-o usor in moalele capului. Si ea m-a strans in brate. Cred ca am adormit, deoarece nu am mai stiut de mine.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
Iluzii [+16 / +18] - de Denny - 16-09-2009, 03:05 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Amelia_Angel_Devil - 28-09-2009, 10:20 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 31-10-2009, 11:25 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 01-11-2009, 01:11 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Sukisyo - 03-11-2009, 11:44 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 04-11-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 08-11-2009, 09:14 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 12-11-2009, 01:24 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 06-12-2009, 12:54 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 07-12-2009, 06:31 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 11-12-2009, 09:53 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 12:28 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 03:56 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 17-12-2009, 12:48 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 09:30 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de kid with gun - 26-12-2009, 04:02 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Denny - 29-12-2009, 02:24 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 31-12-2009, 04:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iluzii! Funky_Punky 1 2.532 22-12-2009, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Funky_Punky
  Iluzii de lumina [done] lala11 1 2.648 13-09-2008, 04:48 PM
Ultimul răspuns: denisa
  Iluzii adolescentine [+16] Mystique92 10 7.325 14-07-2008, 06:05 PM
Ultimul răspuns: Miharu


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)