Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iluzii [+16 / +18]

Helllaaaaau~ Am venit cu capitolul 52. Multumeeesc mult pentru comentarii si pentru ca cititi povestea noastra. ^^ Va las cu acest cap :> Sa-l cititi si sa nu ma injurati =))).

Enjoy ~


Capitolul 52

Nici nu am putut sa reactionez bine la cele intamplate ca deja cele doua fete au inceput sa se bata. Al dracu de idioata, Ginger, sau asa ceva. Din cauza ei au dus-o pe Amber la directiune. Doamne ! Matusa Elisse o v-a pedepsi pe vesnicie iar mie, cred ca-mi v-a interzice sa o vad. Brrr ! Nici nu vreau sa ma gandesc cum e sa stau departe de ea, al dracului de fete ( desigur mici exceptii ). Dupa bataia din pauza aveam Educatie Fizica, asa ca m-am dus la ora ca sa scap de stres. Inclusiv am mai stat timp de douazeci si cinci de minute in plus ca sa exersez o aruncare la cos. Dupa ce mi-am dat echipamentul jos de pe mine si mi-am luat hainele mele, am iesit din sala de sport si m-am indreptat spre masina mea. In timp ce conduceam, brusc, mi-am adus aminte de ceva. Eram in luna Martie. Bun, dracie ! Eram in zece Martie ! Peste sapte zile urma sa implinesc nouasprezece ani, imbatraneam ! Am inceput sa ma foiesc agitat pe scaunul soferului. Urasm asta. Si anu` trecut cand am impliniste optsprezece ani am facut urat. Pff .. macar, de data aceasta era Amber cu mine. Si asa, si ea o sa implineasca in vara saptesprezece ani, asa ca .. era ok. Fara sa-mi dau seama am ajuns acasa, minunat ! Iar eram doar cu Maria acasa, si ea pleca pe la vreo sapte seara. Am parcat masina in garaj, deoarece nu mai aveam sa gand sa ies azi, si m-am coborat. Am inaintat spre casa parca miscandu-ma in reluare. Am intrat pe usa si am anuntat-o pe Maria ca sunt acasa. Am inaintat spre sufragerie si m-am speriat sa o vad pe Amber acolo. M-am uitat mai atent la fata ei cand si-a intors privirea spre mine. Era suparata. Of ! Trebuia sa-mi dau seama ca o sa se simta foarte, dar foarte ... naspa ? Adica, nu cred ca mie mi-ar fi placut o chestie ca si asta. Idiot sunt !

- Jay ... vreau sa vorbim. mi-a spus ea pe un ton scazut.
- Aaaa, Amber, pot sa-ti explic ... am spus eu incercand dar degeaba m-a intrerupt.
- Inteleg faptul ca fata aceea te-a luat prin surprindere, am vazut cand a sarit pe tine fara nicio avertizare, dar totusi, chiar m-a durut, nu poti sa lasi orice fata sa te sarute, imagineaza-ti ca toate ar sta la coada. Si vreau sa ingelegi si faptul ca noi doi suntem o pereche, eu ma straduiesc ca relatia aceasta sa mearga dar numai unul sa vrea sa nu se poate, as vrea ca si tu sa faci acelasi lucru. mi-a zis cu ochii inlacrimati.

M-a lasat fara grai, vorbele ei, erau prea adevarate. Cred ca de aceea era diferita, daca ar fi fost oricare alta fata mi-ar fi facut un scandal de zile mari, dar ea, ea era diferita, ea stia sa aiba incredere in mine. Totusi uimirea mea nu a durat mult, am auzit-o cum plangea. Si ah ! Cum durea. Fiecare lacrima varsata era ca si un cutit care mi se baga in inima. Suspinele ei erau o tortura pentru urechile mele. Nu am mai putut rezista. M-am dus langa ea si am luat-o in brate, o strangeam la piept si ii ceream scuze. Ea tot plangea. I-a luat fata intre maini si am 'obligat-o' sa se uite in ochii mei.

- Te rog nu mai plange. i-am spus in timp ce ma uitam la ea.
- Dar ... dar ... a spus aceasta printre sughituri.
- Dar nimic. Nu o sa se mai intample. Amber, tu, esti singura pe care o iubesc si o voi iubi. i-am spus inca uitandu-ma in ochii ei.

Nu am asteptat sa-mi spuna ceva in gen : Si eu. Sau alte chestii. Mi-am apropiat buzele de ale ei si ale-am sarutat ... violent ? Chiar am muscat-o de buza inferioara, a gemut. Am intins-o pe canapea dar tot nu ne-am desprins din sarut. Mainile ei erau undeva prin parul meu, din cand in cand strangandu-l cu putere. Mainile mele, in schimb, erau pe fesele ei. Mi le plimbam liber peste corpul ei. Intr-un final am ajuns la nasturii camasii de la uniforma. I-am deschis unul cate unul pana cand am aruncat bucata de material, undeva, pe jos, cred. Am inceput sa-i trasez linii cu limba pe abdomenul ei in timp ce o mana mi s-a strecurat sub fusta ei. Am inceput sa-i mangai aceea zona prin materialul ce o acoperea. Gemetele ei ma innebuneau. Mi-am scos mana de sub fusta si mi le-am dus pe ambele la locul unde i se desfacea sutienul, roz, pe care il avea. I-am acaparat buzele in alt sarut destul de violent. Totusi pe cand sa-i deschid sutienul am auzit un zgomot din hol. M-am ridicat repede de pe Amber si l-am vazut pe tata stand in picioare uitandu-se la noi, nu prea prietenos. Ne-am uitat unul la altul si apoi Amber a rosit puternic. Intr-un sfarsit tata a vorbit:

- Aranjati-va, Angel trebuie sa vina, si de va vede asa .... - a zis iar apoi a continuat - o sa vorbim noi despre asta mai tarziu.

Am fugit dupa camasa lui Amber, dar era aproape de semineu ( ma intreb cand a zburat acolo ) si i-am inmanat-o. S-a imbracat repede si am ajutat-o sa-ti incheie nasturii. Mama a intrat iar eu am observat ca parul ei blond si buclat era dezordonat. Am sarit inapoi pe ea ca si cum ar fi in joaca si i-am aranjat parul. Am inceput sa rad, ca si cum ar fi fost o gluma si ea a facut la fel. Mama ne-a salutat si a fugit in bucatarie, in timp ce tata a venit spre noi. M-am apropiat mai mult de Amber si am luat-o de mana.

- Jayson, Amber, voi v-ati gandit pentru un moment la ceea ce avea sa urmeze ? ne-a intrebat tata in timp ce se aseza pe fotoliul din fata noastra.

Am dat din umeri, si Amber la fel.

- Pentru numele lui Dumnezeu, Jayson, are saisprezece ani ! E prea mica.
- O, tata, nu ma lua cu d'astea ! am zis eu dandu-mi ochii peste cap.
- Cum sa nu te iau ? Trebuie sa fii responsabil, nu poti sa ... faci ceea ce faci .. acum, in momentele acestea ale vietii. a zis mai strigand.
- De ce ? Da-mi un motiv destul de bun ca sa nu o fac.
- Nu am sa-ti dau niciunul, trebuie sa-ti dai seama. Si tu sa fi mai responsabil. Pateste ceva Amber, o incurci ! mi-a spus pe un ton pe care nu l-am mai auzit niciodata.
- Bine, bine. am adaugat si m-am ridicat si am plecat de acolo.

Amber a venit dupa mine chicotind. Pff. Data viitoare cand mai am iesiri d'astea mai bine as duce-o in camer ala mine, macar acolo pot sa inchid cu cheia. Am mers la masina mea, ca sa o duc pe Amber acasa. Tot drumul am fost tacuti, nu aveam nimic din ceea ce sa ne spunem. Cand am ajuns la ea acasa, am sarutat-o iar apoi ea a iesit din masina. Am plecat de acolo inapoi acasa, unde, poate, ma v-a astepta o alta predica din partea tatalui meu. Am accelerat pana acasa deoarece strada era goala. M-am oprit fix in fata casei si am lasat masina acolo. Am intrat si l-am vazut pe tata si pe mama in sufragerie. Atunci mi-am dat seama ca tocmai am scapat de predica, deoarece sunt sigur ca mama nu stia. Am mers la mine in camera si m-am inchis acolo. M-am trantit pe pat si la scurt timp am adormit, al naibii de obosit.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
Iluzii [+16 / +18] - de Denny - 16-09-2009, 03:05 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Amelia_Angel_Devil - 28-09-2009, 10:20 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 31-10-2009, 11:25 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 01-11-2009, 01:11 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Sukisyo - 03-11-2009, 11:44 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 04-11-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 08-11-2009, 09:14 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 12-11-2009, 01:24 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 06-12-2009, 12:54 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 07-12-2009, 06:31 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 11-12-2009, 09:53 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 12:28 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 03:56 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 17-12-2009, 12:48 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Denny - 23-12-2009, 12:17 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 09:30 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de kid with gun - 26-12-2009, 04:02 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 31-12-2009, 04:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iluzii! Funky_Punky 1 2.532 22-12-2009, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Funky_Punky
  Iluzii de lumina [done] lala11 1 2.648 13-09-2008, 04:48 PM
Ultimul răspuns: denisa
  Iluzii adolescentine [+16] Mystique92 10 7.325 14-07-2008, 06:05 PM
Ultimul răspuns: Miharu


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)