Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iluzii [+16 / +18]

#37
Aici vin si eu cu capitolul 31 ^^
Multumesc ca ai comentat la fic Kripterya. ^^ Sper sa-ti placa capitolul.


Capitolul 31

Nu am mai putut de ras cand am vazut-o pe blonda aceea in apa facand mai rau ca si o catea. Totusi cand l-am vazut pe Takumi ca se arunca dupa ea m-am enervat putin. Totusi am vazut ca a pus-o pe uscat si a inceput sa strige nu stiu ce, m-a infundat rasul iarasi. L-am vazut ca se apropie, era ud, camasa ii era lipita de corpul bine construit. Arata mult prea bine, la dracu. Imi venea sa sar pe el si sa-l sarut, dar trebuia sa ma comport ca o domnisoara. A ajuns in dreptul meu, m-a privit in ochi eu i-am raspuns la privire, m-a luat in brate si m-a aruncat in piscina. Am ramas muta pentru o clipa dar apoi mi-am amintit ca trebuia sa inot. Am ajuns la suprafata si mi-am dat seama ca si el s-a aruncat. S-a apropiat de mine mi-a luat fata intre maini si m-a sarutat. La naiba, cat mi-a lipsit asta, i-am raspuns la sarut a inceput sa ma pipaie pe la talie si a coborat la fund. La dracu, imi placea ! Ce naiba gandesc ? Indata si-a restras mana, era mult prea bun. De asta il iubeam. A intrerupt sarutul si m-a imbratisat. Am stat asa, lipita de el, amadoi uzi, cand am auzit strigatul unei fete m-am zbatut sa ma dezlipesc de el. S-a dezlipit de mine intr-un sfarsit si m-a luat in brate iesind cu mine din piscina, mi-a pus sacoul lui pe mine si a zis ceva catre Eric de domnisoara blonda. Apoi ne-am intalnit cu Liss si a intrebat-o ceva de o camera. Nu am fost atenta, eram prea ocupata sa ma uit la el. A urcat scarile cu mine in brate, ma simteam stanjenita, oare eram grea ? A intrat in camera si m-a lasat pe pat.

- Asta o să îi strice petrecerea lui Elisse. am mormait.
- Hei, nu eu am aruncat pe cineva anume în apă. a zis el si apoi a ras.
- Da, dar nu eu am fost cel care m-a aruncat în apă. m-am incruntat.
- Da, şi asta. Dar nu eu sunt cea care se plimba cu un alt tip şi era foarte fericită. Şi nici cea care mi-a dat o palmă.
Asta a fost un repros ?
- Alexander e doar vărul meu. i-am spus serioasa.
Dupa ce i-am spus de rudenia mea cu Alex, s-a pus peste mine. S-a lipit de mine, la dracu ! De ce eu ? Imi venea sa strig ca il iubesc, dar ceva ma retinea. M-a sarutat din nou, a inceput sa-si plimbe mainile in voi peste corpul meu, se simtea asa de bine !

- Te iubesc ... La dracu cât te mai iubesc. Ce vrei, ce trebuie să fac ca să te scot din minte? Nu mai ştiu! mi-a zis, atunci mi-a venit sa explodez.
- Cine a zis că vreau, că trebuie... i-am spus eu fara sa dau prea multe 'detalii' in ceea ce privesc sentimentele mele.

M-a privit uimit, cu sperante, dar cred ca au fost spulberate in momentul in care Elisse a intrat cu haine uscate. S-a ridicat de pe mine si a plecat. Liss a ramas la usa uitandu-se cu un zambet pe care il cunosteam prea bine, vroia detalii. La naiba ! S-a apropiat cu pasi repezi si s-a trantit pe pat langa mine. M-a privit intens eu mi-am retras privirea si i-am cerut hainele. Mi le-a inmanat, nu a scos nicio vorba, ciudat. M-am dus in baia care era in camera si am dat drumul la dus, hainele uscate le-am pus pe un scaun afalt acolo, rochia mea alba mi-am dat-o jos si am aruncat-o undeva pe jos. Dupa ce mi-am indepartat lenjeria am intrat sub jetul de apa. Nu am stat sa simt nimic, eram amortita, motivul, nu stiam. Dat fiind ca nu imi facea nicio placere dusul am iesit la scurt timp. Am intrat in camera unde ma astepta Liss. I-am adresat o privire mult prea rece. S-a ridicat zambind de pe pat si mi-a urat noapte buna. Nu am inteles nimic din gestul ei. Am oftat si m-am pus in pat invalindu-ma cu un cearsaf. Am adormit cu ganduri perverse, il vedeam pe Takumi in fata ochilor cu camasa uda.
Dimineata m-am trezit cu o migrena al dracului, cred ca se datora faptului ca un baiat m-a aruncat in piscina. M-am ridicat din pat si am iesit pe usa camerei. M-am dus spre usa unde era camera lui Liss, cred. Am intrat fara sa bat la usa uitand ca era cu Eric. Supriza mi-a fost sa ii vad unul peste altul sarutandu-se de mama naibii. Am tipat cerandu-mi scuze, cred ca am rosit. Au sarit alarmati inainte ca eu sa trantesc usa si sa fug pe hol, m-am oprit in fata scarilor si le-am coborat incet ca sa nu cumva sa cad. Cand am ajuns la baza scarilor am auzit-o pe Liss strigandu-ma si m-am intors zambindu-i.

- Oh Angel ! Imi pare rau ! a inceput sa strige in timp ce cobora scarile alarmata.
- Pentru ce ? am spus eu razand. In fond e casa voastra, trebuia sa ma gandesc ca erati impreuna.

M-a imbratisat strans, la naiba. Ce era cu ea ? De cand am venit era mult prea dragastoasa, nu cumva era insarcinata ?

- Liss, o intrebare, esti insarcinata ? i-am spus pe un ton serios.
- De ce spui asta ? mi-a zis uitandu-se in alta parte.
- Pai soldurile ti's mai mari, sanii sunt mai voluptosi decat cand ati fost in Franta. i-am spus eu uitandu-ma la ea, pupilele i s-au marit cand i-am spus astea. Esti insarcinata nu ? i-am zis zambit.

A dat din cap in semn de aprobare, m-am simtit fericita. Nu stiam de ce, poate ca pana la ruma aveam sa am un nepotel. Am sarit pe ea imbratisand-o si felicitand-o, am inceput sa o pup pe obraz, si sa-i marturisesc fericire mea, la gandul ca voi avea un nepot. Chiar daca nu era sange din sagele meu, chiar conta asta ? Nu cred. Am putut vedea reactia ei de uimire, dar nu mi-a pasat mai ca saream intr-un picior.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
Iluzii [+16 / +18] - de Denny - 16-09-2009, 03:05 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Amelia_Angel_Devil - 28-09-2009, 10:20 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Denny - 24-10-2009, 04:31 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 31-10-2009, 11:25 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 01-11-2009, 01:11 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Sukisyo - 03-11-2009, 11:44 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 04-11-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 08-11-2009, 09:14 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 12-11-2009, 01:24 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 06-12-2009, 12:54 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 07-12-2009, 06:31 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 11-12-2009, 09:53 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 12:28 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 03:56 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 17-12-2009, 12:48 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 09:30 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de kid with gun - 26-12-2009, 04:02 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 31-12-2009, 04:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iluzii! Funky_Punky 1 2.532 22-12-2009, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Funky_Punky
  Iluzii de lumina [done] lala11 1 2.648 13-09-2008, 04:48 PM
Ultimul răspuns: denisa
  Iluzii adolescentine [+16] Mystique92 10 7.325 14-07-2008, 06:05 PM
Ultimul răspuns: Miharu


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)