Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iluzii [+16 / +18]

#14
Multam de commuri. Ma bucur ca va place acest fic. Sincera sa fiu nici eu nu stiu cum descriem, cel putin in cazul meu doar ies cuvintele si sentimentele pur si simplu. La capitolul iubiri imposibile sunt campioana. Deci cap lui Teh. Deoarece are probleme cu contul postez eu pana cand revine ea la carma. Mie nu-mi plac inceputul lui. *.*


Capitolul 18


Masina s-a oprit fara ca eu sa realizez cand am apasat frana. Am deschis portiera si am mers imprejurul masinii pentru a o deschide si pe cea a Vanessei. Nu i-am intins o mana insa am avertizat-o sa inchida portiera dupa care am luat bagajele sale din portbagaj. Avea un geamantan plus o alta geanta, le-am luat pe ambele. M-a privit razand, tinandu-si ochii in pamant. Nu i-am raspuns in acelasi fel, ci am mers inainte. M-a urmat in timp ce am urcat in lift. Am apasat butonul pentru etajul cinci, etajul pe care statea ea. A chicotit uitandu-se cum ii tin bagajele, am schitat si eu ceva fals pe sub buze. Patetic.
Ajunsi la etajul respectiv am intrat in apartament, fara prea multa ezitare. Bagajele le-am lasat in hol iar Vanessa a plecat spre bucatarie.
- Vrei sa iti pregatesc ceva? A strigat entuziasmata. Am raspuns sec.
- Nu!
S-a intors spre mine, oarecum dezamagita.
- Sigur nu? A tresarit copilareste iar eu m-am apropiat de ea. Purta o pereche de blugi stranti si o bluza decoltata, alba. I se multa bine pe trup, scotandu-i in evidenta sanii. Odata aflat langa ea s-a putut constata diferenta de inaltime. M-am lasat putin in jos si mi-am atins buzele de ale ei. Mana mea i-a cuprins barbia si am vazut-o rosind. Si-a trecut bratele in jurul gatului meu iar eu am prins-o de talie. Am inceput sa ne miscam usor, pana ce am gasit dormitorul. Aflati acolo ne-am asezat pe pat. Trupul meu se afla deasupra ei, o priveam. Inima ei parca avea sa sara din piept. Am ras in sinea mea, eu nu simteam nimic. Doar dorinta. Mi-am trecut limba peste gatul ei si am simtit-o tremurand. Mainile sale s-au impletit pe spatele meu incercand sa imi scoata tricoul. I-am ridicat bluza pana ce am realizat ca am dat-o jos. Purta un sutien cu un model dragut. Mainile mele au inceput sa pipaie fiecare loc al abdmoenului sau urcand pana in zona sanilor. I-am indepartat obiectul vestimentar nefolositor in acel moment si mi-am proptit gura de sanii sai. Sfarcurile sale intarite erau muscate acum cu agresivitate. O auzeam gemand si strigandu-mi numele in timp ce imi strangea pielea spatelui intre degete. Am chicotit strecurand o mana in patanlonii sai. A rosit, iar eu i-am scos pantalonii si lenjeria intima. Atat de rapit si inconstient incat m-am intrebat cand ramasesem si eu gol. Limba mea se plimba cu agresivitate peste trupul ei, muscand-o violent de fiecare parte a corpului. Ea scotea doar sunete de placere printre numele meu.
- Takumi ... Ah, Takumi. Takumi!
Mi-am apropiat trupul de ea patrunzand-o. Nu mai facusem sex de o perioada, un baiat are nevoi. Prima patrundere a fost usoara si fara sentiment, cea de a doua am facut-o mai agresiva simuland un orgasm oarecum fals. Ea gemea strigandu-mi numele si adaugand cateva cuvinte pe care nu am reusit sa le disting.
- Te iubesc Takumi! Te iubesc! Te iubesc!
Imi tot striga cand degetele mele ii mangaiau sanii, masandu-i salbatic. M-am pus pe spate in pat iar aceasta s-a asezat peste mine. Mi-a cuprins fata in maini si m-a sarutat, incepand sa imi pipaie abdomenul. Cand s-a saturat sa isi treaca limba circular peste patratelele abdomenului, mi-a sarutat buzele. Am privit-o direct in ochii sai albastrii stersi. Ea mi-a zambit si s-a asezat la pieptul meu. Mi-am pus o mana in parul ei, iar aceasta m-a imbratisat.
Angelique. . .
Am zis usor, constient de numele pe care l-am soptit. Stiam ca m-a auzit dar nu a tresarit. Am inchis ochii si am simtit privirea ei. Dupa cateva secunde lacrimile sale se asezau pe pieptul meu. Singurul gest pe care il puteam face in acel moment era acela de a-i saruta fruntea. Lacrimile sale s-au oprit, insa inima mea se simtea inca franta.

Cand m-am trezit era deja seara iar patul era gol. Vanssea imi lasase un bilet pe care l-am citit neinteresat.

[center]
Am o sedinta foto asa ca trebuie sa plec. Daca iti este foame ti-am lasat ceva pregatit in bucatarie. Cheile de la masina sunt pe masa din sufragerie, si ai un schimb de haine tot acolo. Vorbim. Te iubesc![/center]

Am luat hainele pe care mi le-a lasat, o pereche de pantaloni eleganti si o bluza gri. Cheile masinii aveau acum un breloc atasat cu o inima micuta. Am ras usor si am plecat din apartament.
In timp ce acceleram telefonul meu a sunat, am raspuns fara a da realiza cine suna. Am cunoscut vocea.
- Takumi! Ce faci?
- Buna Bibi, sunt pe drum. Acum m-am trezit. Are nevoie de ceva raza mea de soare?
Am intrebat pe un ton vesel, mi-a raspuns entuziasmata.
- Am auzit ca s-a intors Vane, nu am reusit sa o vad. Dar nu asta conteaza, am vorbit mai devreme cu Elisse. Stiai ca relatia ei cu Eric e super serioasa? A fost un soc. Nu credeam ca o sa se intample asta, desi Eric e genul stabil...
Am chicotit.
- Bibi, daca ai chef de barfe.. Stii, mie nu imi plac. Asa ca, treci la subiect.
Vocea ei a devenit mai trista, stiam ca atunci cand are sa imi spuna ceva mai important imi spune lucruri de genul.
- Stii... Nu as vrea sa ... si vreau sa imi cer scuze dinainte.. Dar... Poti veni sa vorbim? Am ceva important sa iti zic.
Am ofta usor si am inchis. Nu am depasit limita de viteza, insa am ajuns repede. Odata ajuns acasa am salutat-o pe mama. Fata ei era ridata, pierduta inca in agonie. A incercat sa imi schiteze un zambet dar nu i-a reusit. I-am sarutat mana si am intrebat-o ce mai face. Mi-a raspuns pe acelasi ton pierdut in vid. Am lasat-o pierduta in propria ei lume trista si am urcat in camera surorii mele.
- Nu ne-am vazut de ceva timp, nu? Am ras in timp ce am imbratisat-o. Se intampla ceva cu mama? Pare mai deprimata decat de obicei?
Fata surorii mele era de asemenea oarecum trista, insa puteam vede ca nu eset acelasi motiv. S-a departat putin de mine, preluand o pozitie defensiva si a inceput sa vorbeasca.
- Iti jur, nu s-a intamplat nimic dar... Nu stiu ce e cu mine, tot timpul ma gandesc la el. Sunt foarte indragostita. Stiu ca nu e bine ceea ce vreau sa fac si .. ceea ce simt, dar crede-ma, nu am ce sa fac.. Eu. . .
A inceput sa planga. Lacrimi pe care nu suportam sa le vad. Am imbratisat-o, strangand-o la piept. S-a cuibarit in bratele mele.
- Bibi, mie imi poti spune.
- M-am indragostit de prietenul tau, Jack!
S-a bagat si mai tare in bratele mele, parca de teama de a nu o lovi.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
Iluzii [+16 / +18] - de Denny - 16-09-2009, 03:05 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Amelia_Angel_Devil - 28-09-2009, 10:20 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Denny - 01-10-2009, 02:37 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 31-10-2009, 11:25 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 01-11-2009, 01:11 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Sukisyo - 03-11-2009, 11:44 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Jurebow - 04-11-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 08-11-2009, 09:14 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 12-11-2009, 01:24 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 06-12-2009, 12:54 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 07-12-2009, 06:31 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 11-12-2009, 09:53 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 12:28 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 15-12-2009, 03:56 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de cathy*angel - 17-12-2009, 12:48 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 01:51 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 23-12-2009, 09:30 PM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de kid with gun - 26-12-2009, 04:02 AM
RE: Iluzii [+16...+18] *by Denny and Teh* - de Fantasy - 31-12-2009, 04:31 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iluzii! Funky_Punky 1 2.532 22-12-2009, 11:45 PM
Ultimul răspuns: Funky_Punky
  Iluzii de lumina [done] lala11 1 2.648 13-09-2008, 04:48 PM
Ultimul răspuns: denisa
  Iluzii adolescentine [+16] Mystique92 10 7.325 14-07-2008, 06:05 PM
Ultimul răspuns: Miharu


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)