Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sweeney Todd-The demon barber of Fleet Street

#1
Ce parere aveti de film?
Eu acum 2 ore l`am terminat de vizionat,si acum ma mai gandesc la el T.T si la finalul tragic..
La inceput...cand am vazut ca e muzical,am zis"uh,ce pacat,asta o sa il strice",dar nu a fost asa...parerea mea e ca muzicalul il face mai interesant.
In plus,mai si credeam ca altcineva canta si el mimeaza..insa nu,chiar el canta...si pot spune ca el canta fabulos:X,Numai ca el se subestimeaza xD
Povestea nu mai zic..cu intorsaturile de situatie de la sfarsit...este chiar socanta T.T i was crying!!
Parca nici nu era un thriller cu scene criminale..*horror,mai pe scurt*
Un pic umor...putea sa lipseasca asa ceva personajului pe care il joaca Johnny Depp? Si nici celebrul "Rum" nu putea lipsi .. Johnny e Johnny..
Revenind...pot spune ca e un alt film al lui Depp care mi-a placut enorm...si m`a facut sa plang O.O'''''
Ce parere aveti? ^^
Pace,Fratilor!

Why would you care about what I like?
[Imagine: luver.gif]
Why would I care about what you don't like?

Nu poluati!

Arta Pacii incepe cu tine. Munceste cu tine insuti si lasa Arta Pacii sa se manifeste in toate activitatile tale. Fiecare are un spirit care poate fi rafinat, un corp care poate fi educat si o cale corespunzatoare pe care sa o urmeze. Esti aici pentru a-ti cunoaste si manifesta ceea ce este sacru in tine. Adu Pacea in propria-ti viata si dupa aceea aplica Arta la tot ce te inconjoara



Răspunsuri în acest subiect
Sweeney Todd-The demon barber of Fleet Street - de Queen of Peace - 05-02-2008, 02:15 AM
RE: Sweeney Todd-The demon barber of Fleet Street - de Arya - 06-04-2008, 11:38 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Green Street Hooligans Andrei. 1 2.594 14-01-2012, 12:37 PM
Ultimul răspuns: Bullet


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)