Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scoala

#1
1.Scoala?Avand in vedere ca "Traim in Romania" Da!Romanii sunt oricum prost vazuti de afara...asa ca un alt mod de a te afirma,nu prea este.
2.Scoala mea ^^ nustiu de ce cand zic asta ma gandesc automat la distractie <nu,nu e un nou sinonim>.Scoala mea e o scoala destul de bn vauta in oras...si arata bine avem "aproape tot ce ne trebuie" ne lipseste <mmm...o chestie in mare parte obisnuita> manuale bune...adik sunt mereu peste numarul elevilor dar cand te uiti la ele te apuca plansul si bine inteles scoala nu e vinovata <cu asta ne imbrobodesc mereu profesorii>.Scolii i se da destul fornduri >.< si totul e ok , nu ma plang,mai nou ne ia jumatate din curtea scolii (si mai iese cu cativa metrii dupa gard 21 ca ne face sala de sport >.< care ar trebui sa fie gata la anu....dar panaa acum ne laudam cu o groapa mare....<eu nu pra le dau speranta>
3. La capitolul materi preferata stau bine...pentru ca nu ma pot hotara sa aleg franceza,poate engleza?De ce nu istorie ??sau poate geografie....dar aleg romana ^^.Doamna profesoara e unica >.> intradevar e si diriga noastraa dar tine mult la noi se implca,se zbate iar unii...nu dau 2 bani pe asta... anyway P.S. nu o duc rau cu gramaticaa dr imi place literatura:sa citesc...sa scriu ^^



Răspunsuri în acest subiect
Scoala - de .::Mariko Emina::. - 04-01-2008, 12:59 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)