Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Zombie Loan

#1
Serie noua(terminata cam de o luna jumate)cu si despre zombii(oare nu era evident?)
Am terminat-o zilele trecute si sincer mi-a lasat o parere destul de placuta(de ce?de ce?de ce are numai 11 episoade?)
Totul incepe cu Kita Miichiru, o fata stearsa,lipsita de vointa proprie,care era folosita de colege si de rudele la care statea(era orfana)pentru bani.Si colac peste pupaza avea si ochi de Shinigami(adica vedeaun inel la gatul anumitor persoane,iar daca acesta devenea negru,respectiva persoana murea.....doar ca purta ochelari,si atunci nu vedea nimic...)
Treaba se impute(rau de tot)cand intalneste doi baieti:A si B(adica Shito si Chika,care cica au fost singurii supravietuitori ai unui accident.....si(minune!)...cei doi aveau inele negre.Michiru incearca sa-i anunte,dar afla ca de fapt eu sunt deja morti.....ca au devenit zombie(nu arata ca niste zombie traditionali!!!)si acum strang bani sa-si plateasca datoria celor care i-au facut asa distrugand anumiti zombie ilegali si sa redevina vii.
Siiiiiiiii..........aproape ca moare Michiru....si una.....alta....si inca cateva(credeati ca va zic tot ce se intampla?)
A da.....apare The Grim Reaper(care vrea sa "reap"-uiasca zombii).....In Varianta Chibi (so cute)
Anyway.....daca ati vazut,ziceti si voi ceva,daca nu,uitati-va si ziceti dupa-aia ceva...... Any questions? 10

Bonus:Chika ; Shito ; Michiru
[Imagine: gameswlpp_79.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Zombie Loan - de Sloth - 30-10-2007, 05:43 PM
RE: Zombie Loan - de Ireth_Death - 01-11-2007, 09:03 PM
RE: Zombie Loan - de hikari marina - 30-01-2008, 05:32 PM
RE: Zombie Loan - de case - 26-07-2008, 04:35 PM
RE: Zombie Loan - de Shojo Queen - 16-03-2009, 02:22 PM
RE: Zombie Loan - de Setsumi. - 04-10-2009, 05:49 PM
RE: Zombie Loan - de ^ToxicK kiD^ - 17-12-2009, 09:08 PM
RE: Zombie Loan - de βεκi - 29-04-2010, 10:56 AM
RE: Zombie Loan - de Dementhal - 05-05-2010, 07:03 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)