Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wow si servere de WoW

#8
Desi joc de ceva timp (sa fie doi ani?sa fie trei...?),nu pot spune ca m-am saturat de jocul asta. Am avut o perioada in care eram oarecum "dependenta",dar am reusit sa trec cu bine peste acea grea incercare xD .
Am inceput cu Wotlk direct,spre rusinea mea xD ... Am incercat Cataclysm si MoP,daaaaarrr parca n-au mai avut farmec. Wotlk va ramane,cel putin pentru mine,cea mai interesanta expansiune.
Am jucat vreo doi ani,cred,pe Spidernet,warlock,horde. Spidernet dand coltul,am zburat din "server in server" 21 Eu,de felul meu,fiind o persoana mai lenesa,am cautat servere de instant80,asta dupa cateva tentative esuate de a incerca sa fac level pe Molten...21
Ca rase...cred ca cel mai practic e humanul,cu racialul acela viclean xD ,cel mai interesant undeadul(probabil pentru felul in care arata sau pentru unele abilitati) si cel mai dragut draeneiul (cum sa nu-ti placa?!).
Clase...hmmm,warlockul a fost si va ramane iubirea vietii mele,a fost primul meu char,cate amintiri,vai... 21 Apoi,probabil,priestul,druidul si shamanul. Dk-ul mi se pare cel mai puternic si cel mai scarbos,pentru simplu fapt ca pica greu,ma enerveaza!!! 21 Warriorul nu e chiar asa de fioros,daca stii cum sa-l iei xD Rogue...serios? imi prind degetele in tastatura si tot degeaba,sunt pe langa. Hunterul cred ca e genial,dar mi se pare foarrrrte greu de jucat,no idea why. Magul e imba!
Revenind la servere,am avut o perioada cand am jucat pe WowTemple,Dispersion,iar acum joc,ceva mai rar(nu imi mai permite timpul,afurisit sa fie!) pe Zhyper-Pwnage,cum spuneam,toate Instant80(pentru puturosi).
Deci,in concluzie,WoW este un joc complex,cu o grafica destul de buna,care merita jucat,de preferat,de la inceput (Vanilla) sau Burning Crusade. Luat de la level 1,quest cu quest,pana la ultimul,trecut prin dungeonuri,battelgrounds si tot tacamul! Nu pentru ca n-ati avea ce juca,dar,din experienta mea,cel putin,Cataclysm si MoP sunt din ce in ce mai diluate si trase de par,plus,asa va puteti forma o idee cat mai corecta despre ce inseamna WoW.

A,da,era sa uit. Si sa nu exagerati!



Răspunsuri în acest subiect
Wow si servere de WoW - de ToRnAdO - 19-10-2007, 08:42 PM
RE: Wow si servere de WoW - de nolazy - 15-06-2009, 12:25 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Kripterya - 03-01-2010, 09:19 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Mitus - 14-01-2010, 12:43 PM
RE: Wow si servere de WoW - de kriptykk - 24-02-2010, 07:06 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Lia - 30-10-2010, 12:43 AM
RE: Wow si servere de WoW - de Weiss - 05-01-2011, 02:16 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Hades - 25-11-2014, 12:30 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)