Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Wow si servere de WoW

#6
Hai ma, asa se face un thread despre unul din cele mai bune jocuri din lume?

Anu belore dela'na.

Am citit despre add-on ( expansion? - nu am inteles prea bine-) pe blogul unui prieten, si am fost foarte incantata, desi anumite zone imi placeau asa cum erau inainte sa fie modificate. Noua rasa m-ar tenta sa trec si de partea ally, but I remember the gayness/ noob factor and stay away.

Am avut un belf hunter 51 pe private, si acum am un undead lock, Lilim, pe Maghteridon, dupa 2 incercari nereusite de priest, unul pe acelasi server si altul pe Burning Legion. Pur si simplu n-am rabdare, until they zap zap zap zap zap kill, I get frustrated. Momentan frec menta in Thousand Needles, abia astept sa ies de acolo si sa fac SM, si sa nu uitam ca la 30 iau mount, abia astept, am destul gold, dar e bun de pus la soseta. Cu achievments si honour points stau mai prost, am cateva luate in Arathi Basin si daily quests + cele de level, professions etc., am avut mai multe pe priest, in special de la event-ul de Pasti, cand am zis ca trollul meu da in diabet de la atatea oua de ciocolata *bunny ears*.

Zonele care mi-au placut cel mai mult pana acum au fost cred StV si Un'goro si poate Tanaris, din pacate pana sa ajung eu acolo o sa mor de batranete cu +- 2000 latency. Noroc ca am fps-ul la 50.

Din pacate oricum contul meu de retail sta suspendat si lock-ul meu e intr-o hibernare lunga, ca nu am chef sa dau banii luna de luna ca sa nu am timp sa joc xD. Acum mai intru pe croggesserver de distractie, cand am chef sa omor ceva.

Ca profesii in general le aleg in functie de caracter, pe primul hunter am fost destul de neinspirata incat sa merg pe Mining/ Engineering, dar acum pe Mittwoch -belf hunter, 28- am skinning/leatherworking ce e convenabil si foarte practic. Pe Lilim am herb/inscript si am noroc ca am reusit sa fac rost de 3 Netherweave bags <3 care imi ofera deeeeeestul spatiu xD, altfel nu stiu unde bagam tot 21.

Ah, ma opresc aici pe moment 39.

Shorel'aran.

Oh, and glory for the HORDE!
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Răspunsuri în acest subiect
Wow si servere de WoW - de ToRnAdO - 19-10-2007, 08:42 PM
RE: Wow si servere de WoW - de nolazy - 15-06-2009, 12:25 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Kripterya - 03-01-2010, 09:19 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Mitus - 14-01-2010, 12:43 PM
RE: Wow si servere de WoW - de kriptykk - 24-02-2010, 07:06 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Lia - 30-10-2010, 12:43 AM
RE: Wow si servere de WoW - de Weiss - 05-01-2011, 02:16 PM
RE: Wow si servere de WoW - de Hades - 25-11-2014, 12:30 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)