Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire interzisa [yaoi]

#20
"Confesiune-durere si suferinta"
"Ultima suflare"

"Sa iubesti inseamna sa doresti in fiecare clipa sa-i auzi glasul...rasul,sa iubesti inseamna sa tremuri de neliniste si sa tresari de bucurie" Inca de cand m-am nascut am fost lasat in grija servitorilor deoare-ce parinti mei erau mult prea preocupati de starea financiara a familiei.
Cand am aflat ca urma sa am un frate,am explodat de bucurie,imi doream nespus de mult sa am pe cine sa iubesc si sa ingrijesc.Mereu imi lipsise dragostea parintilor,ei imi ofereau lucruri materiale foarte scumpe dar cand ii rugam sa se joace cu mine imi spuneau ca au treaba si poate altadata.Cand l-am tinut prima oara pe Misaky Shin in brate fratele meu am simtit ca noi doi vom conduce intreaga lume,era asa de dragalas si plin de viata incat ma facea sa uit de toate problemele.Cu cat crestea mai mare cu atat deveneam mai dependent de el.Cand faceam baie impreuna aveam grija intodeauna sa-i observ zambetul dulce de pe chip,ii placea la nebunie sa-l spal pe spate cu buretele plin de spuma,iar eu innebuneam cand venea vorba sa-i ating pielea,simteam cum sangele imi clocoteste prin vene si cum obraji prind din ce in ce mai mult culoarea rosie.Asta pana am intrat la liceu,acolo am cunoscut diferite anturaje si asa am juns sa devin din fratele protector in fratele indiferent.


Rem pentru mine este dragostea curata si totodata plina de regrete.Nu stiu daca as mai putea renunta la el,chiar daca nu ma iubeste imi ofera clipe de neuitat in pat.Pare nebunesc dar sexul pentru mine inseamna totul,am ajuns sa fiu dependent de placerea trupeasca si poate de aceea nu pot renunta la el.Eram si sunt constient ca Shin nu imi putea oferi placere asa ca am renuntat la unele sentimente pentru el chiar daca acum regret.
Poate peste cativa ani cand il voi revedea imi voi putea marturisi sentimentele pana atunci imi voi continua viata asa cum am facut si pana acum."


"Viata mi-a oferit multe piedici de aceea am ajuns asa.Desi sunt medic nu imi place sa ajut oamenii,pur si simplu ii urasc prea mult pentru ai ajuta.Imi place sa ma distrez si sa savurez fiecare moment din viata:bani,femei,barbati si sex asta e tot ce imi doresc.Si bine inteles stiu cum sa le obtin deoare-ce mama natura m-a inzestrat cu forme apetisante.
Am cunoscut diferiti baieti care mi-au trecut prin pat dar numai unul a reusit sa imi fure mintile si acela a fost si este Yuji.Am ramas impresionat de trupul sau si de felul sau de fi.Desi doar il folosesc ca pe un obiect,am ajunsa sa simt dependenta.
Ma aflu in fata apartamentului sau,pentru prima data ma simt vinovat de faptul ca am abuzat de o persoana,recunosc imi este frica de reactia lui,nu vreau sa-l pierd si nu stiu din ce motiv.
Bat la usa de cateva ori da el nu imi raspunde,poate a plecat sau poate nu,mai bat o data si cu miscari lejere el imi deschide usa.
Raman uimit de infatisarea si de expresia fetei sale,era imbracat intr-o camasa neagra desfacuta la toti nasturii si o pereche de pantaloni gri.Ochii sai altadata vioi acum erau rosi si umflati din cauza lacrimilor presupun.
Ma invita inauntru spunandu-mi sa iau loc,nu pot explica clar ce simt deoarece eram mult prea afectat de starea lui.Stiu doar ca atunci cand a vrut sa se aseje pe canapea,l-am apucat de mana tragandul la piepul meu.
M-a privit uimit,ii simteam lacrimile cristaline cum picura de pe obraji sai ajungand pe umarul meu.Suferea mult si eu nu il puteam ajuta,daca nu as fi abuzat de fratele lui acum Yuji nu ar mai fi in halul asta, dar nu mai pot da timpul inapoi,deja e prea tarziu.Ii cuprind obraji intre palme obligandul sa ma priveasca in ochi,ii simt nedumerirea si curiozitatea asa ca fara a mai sta pe ganduri imi deschid buzele incercand sa-i explic ce ii facusem fratelui sau.
-Yuji...nu stiu cum sa-ti zic..dar eu..l-am violat pe Misaky spunandui ca tu mi l-ai vandut.Iarta-ma te rog..
Am privit neputincios cum Yuji cade in genunchi ne mai putand sa reziste dureri din inima sa. Am incercat sa ma apropi de el dar acesta m-a impins fugind in camera sa.
Ma simteam mizerabil,acum de ce tocmai acum incep sa am sentimente fata de Yuji?Off nu mai pot ramane aici i-am facut prea mult rau si inima nu ma mai lasa sa-l privesc in ochi.
-Adio Yuji si iarta-ma daca vei putea.Desi nu vei auzi niciodata aceste cuvinte ti-le spun cu toata sinceritatea.

*
* *


Noaptea se lasase incet peste intregul oras,mii de stele licareau impreuna cu maiastra luna prin intunericul dens.
Undeva mai exact intr-o camera slab luminata de luna sta intins pe pat un baiat acompaniat de o sticla de vin negru pe jumatate goala si o scrumiera plina de tigari pe jumatate fumate.
Lacrimile amare se scurgeau pe obrazul lui catifelat,lasandu-i urme negre iar inima ii era plina de regrete,ura si dispret.
Lasa usor capul pe perna incercand sa doarma dar fara nici un efect.Acum intelegea de ce Shin plecase asa fara motiv,regreta ca il lasase singur in asa momente si ura ca trebuia sa iubeasca un nenorocit.
Cu trupul tremurand si cu inima franta,Yuji se duse catre dulap,deschise un sertar dand cateva haine deoparte si lua un pistol negru si micut.
Il privi pret de catva minute apoi si-l indrepta catre inima,desi mana ii tremura pe tragaci nu a mai stat pe ganduri si a tras un glont ce i-a sfasiat carnea ajungand la inima.
Baiatul a cazut jos privindus sangele ce curgea fara oprire din rana provocata de glont,ochii sai se inchideau treptat lasand si ultimele lacrimi sa cada pe obraji.
Acum isi vedea toata viata ca pe un film privit la televizor,corpul sau se racise si ultima suflare se apropia cu repeziciune.
-Bunico...ce ma..bucur..sa..te..vad.Asteapta-ma..vin la tine-spuse el privindus ingerul ce venise sa-l ia departe de suferinta si durere.Atat Rem cat si Misaky au fost pentru el doua iubiri interzise si asa vor ramane pe veci.
Acum era alaturi de ingeri si in sfarsit devenise si el un inger,devenise ingerul fratelui sau.
Cerul inegurat ii varsa lacrimile amare,nu regreta ca plecase asa repede din randul oamenilor,regreta ca nu i-a spus fratelui sau cat de mult il iubeste si cat de rau ii pare ca a gresit.
-Adio micutul meu Misaky te voi apara din cer impreuna ce bunica si nimic rau nu ti se va mai intmpla iti jur..Adio-acestea au fost ultimele lui cuvinte inainte sa-si de ultima suflare.[posturi unite]
Sper sa va placa aceste doua capitole,achira-chan a scris capitolul cu aterizarea in New York si ii multumesc pentru asta.Iar eu am scris capitolul intitulat "Confesiune-durere si suferinta" "Ultima suflare",va multumesc mult ca ati citit si comentat.Astept comentarile voastre despre cele doua capitole.kiss
INGERII SUNT SPIRITE INARIPATE,PRIETENI CU SPIRITUL TAU INARIPAT! :X:X:X My love GRAVITATION... 


DeeJay David feat Dony-Temptation [Mix by DeeJay Aliss] http://www.youtube.com/watch?v=gCif6BTxEfg BIG thx for subscribe and comment this song pupic



Răspunsuri în acest subiect
Iubire interzisa [yaoi] - de Aliss_anime - 02-08-2009, 06:22 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Zyspar - 02-08-2009, 08:32 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Yaku-chin - 02-08-2009, 11:45 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Hetalia - 02-08-2009, 12:40 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de akira-chan - 02-08-2009, 01:19 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 02-08-2009, 03:11 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Hetalia - 02-08-2009, 06:37 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de akira-chan - 02-08-2009, 06:59 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 03-08-2009, 03:47 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de akira-chan - 03-08-2009, 02:21 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Hetalia - 03-08-2009, 03:32 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Zyspar - 03-08-2009, 03:54 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 03-08-2009, 08:32 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de akira-chan - 04-08-2009, 12:04 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Yaku-chin - 04-08-2009, 12:24 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 04-08-2009, 01:22 AM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Hetalia - 04-08-2009, 12:55 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Zyspar - 04-08-2009, 01:42 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 04-08-2009, 11:04 PM
RE: Iubire interzisa [yaoi fic] - de Aliss_anime - 05-08-2009, 12:10 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Dragoste Interzisa Aliss_anime 4 3.371 28-11-2012, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Aliss_anime
  O iubire interzisa miaunica 11 10.920 27-12-2011, 09:27 PM
Ultimul răspuns: miaunicaReloaded
  [ Bleach / DN ] - Iubire interzisa, Prieteni dar dusmani Liar 1 2.988 06-02-2011, 12:51 AM
Ultimul răspuns: Miranda.
  Razboiul dintre o iubire interzisa Vero 28 12.684 26-12-2010, 04:08 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Iubire interzisa KarinaD 20 15.836 20-11-2010, 11:37 PM
Ultimul răspuns: Jasmine
  Iubire la locul de muncă [yaoi +18] angeliqueVampire 2 2.456 05-07-2010, 05:43 PM
Ultimul răspuns: angeliqueVampire
  Dragoste interzisa[NaruHina] ♥♫ღYuuÒœi Cяøss♥♫ღ 7 10.831 06-04-2010, 02:56 PM
Ultimul răspuns: Fifilina
  Iubire cumparata [shounen-ai / yaoi] Ice_angel_234 32 25.644 23-07-2009, 11:08 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  Iubire interzisa [yuri] Apathy 11 9.286 19-04-2009, 04:04 PM
Ultimul răspuns: Apathy
  Iubire de neinteles [yaoi / yuri] Ryuu 5 6.132 22-03-2009, 09:44 PM
Ultimul răspuns: D@n@


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)