Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Comentati cat sunt calde

#2
OOOO am ceva de comentat.....

Deci: 1. Nu mi-a placut mai deloc.....Desi ador animeul Death Note. Nu ai potrivit deloc melodia cu secventele. Melodia nu prea m-a incantat dar asta nu conteaza in mare. Incearca sa faci claritatea videoului mai buna. Selecteaza fiecare faza sa se incadreze cu melodia nu le mai pune aiurea.

2. Melodia m-a amuzat teribil21. Nu cunosc insa animeul. Dar e aceasi problema ca la primul video. Nu are nicio legatura24.

3. Iar m-ai amuzat. 4 Mi-ai adus aminte de vechiul desen la care ma uitam cand eram mai mica. Melodia sa zicem ca mai merge . Claritatea e mai proasta si secventele nu se potrivesc intocmai dar asta e insa cel care mi-a placut pana acum datorita desenului 4, dar se pune ca AMV?


4. Cred ca ai ceva cu mine azi21. Si aces desen mi-a placut cand eram mai mica dar nu l-am mai vazut de cand nu se mai dadea pe Jetix. Claritatea iar proasta ....ce bataie meriti.... Melodia imi place e frumoasa ar fi mers destul de bine daca potriveai fiecare faza in parte...cu ritmul.


5. Nu sunt tocmai o fana Dragon Ball dar stiu ca sunt fana Evenescense. Cam aiurea clipul deoarece nu se regaseste deloc in melodie....cam copilaresc, claritatea proasta si ca celelalte videouri. Incearca totusi sa faci ce am spus mai sus.


6. Cu asta chiar te bat. Melodia ma amuza dar imi venea sa sparg ecranul leptopului cand am vazut ce clip ai putut sa faci... Asta e prea de tot , nu-mi place....Nu ma urî prea mult....Proasta claritatea pana intr-un punct de unde ai luat clipuri cat de cat rezonabile, sincronizarea, melodia nu are nicio legatura si pot sa continui.

7. Nici nu ar mai trebui sa mai comentez....Cam varza melodia nu mi-a placut prea zgomotoasa si aiurea si cu nicio legatura cu clipul.

8.Melodia cam ma enerveaza , m-am cam plictisit de ea. Clipul este aiurea realizat , claritatea asa si asa , si mai apare si linkul acela peste clip. Fail!

9. E sters de catre tine cica.

10.Claritatea asa si asa, melodia imi place foarte mult. Clipurile aranjate iar aiurea.....

11.Doar melodia imi place ca in rest nimic nu ma pasioneaza din clip si nici nu am rabdare sa ma mai uit la tot . Cauzele sunt scrise si mai sus ca la celelalte videouri.


12. La fel doar melodia imi place restul nici nu mai comentez...

13. Idem (12)

14. Melodia se potriveste dar in rest , claritate proasta, secventele puse aiurea aceleasi probleme.

15. Melodia imi place deasemenea si animeul. in rest ca mai sus si ca restul videourilor....


Sa zicem ca ai o scuza cu convertorul ca ai avut o problema. Nu ma urî , mi-am zis parerea in rest.....Succes in continuare....


[b]Edit:acum am vazut din ce data e....07-24-2009 02:06 PM , dar nu s-a postat deloc pe acest topic . Dc nu s-a inchis sau sters . Sper macar sa vada SethMeth postul meu si daca am gresit cu ceva imi cer scuze.
Am invatat ca trecutul si circumstantele ti-ar putea
influenta personalitatea,
Dar ca TU esti responsabil pentru ceea ce devii.

Am invatat ca doi oameni pot privi acelasi lucru,
Si pot vedea ceva total diferit
Am invatat ca viata iti poate fi schimbata in cateva
ore,
De catre oameni care nici nu te cunosc.
Am invatat ca si atunci cand crezi ca nu mai ai
nimic de dat,
Cand te striga un prieten, vei gasi puterea de a-l
ajuta.
Am invatat sa iubesc
Ca sa pot sa fiu iubita.




The rest is still Unrwitten



Răspunsuri în acest subiect
Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 24-07-2009, 02:06 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de ^^Lorraine^^ - 10-09-2010, 10:46 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 11-10-2010, 08:24 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de Amy8D - 11-10-2010, 09:34 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 12-10-2010, 02:34 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de Amy8D - 13-10-2010, 11:44 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de Cookiesor - 14-10-2010, 08:30 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 18-10-2010, 10:40 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 22-10-2010, 08:33 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 27-01-2011, 10:32 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de deeaH2elen - 27-01-2011, 10:34 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 27-01-2011, 11:28 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de deeaH2elen - 27-01-2011, 11:58 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 21-03-2011, 10:46 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 25-03-2011, 03:49 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de Yurei - 25-03-2011, 07:47 PM
RE: Comentati cat sunt calde - de SethMeth - 27-03-2011, 11:55 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)