Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ?

#21
Waahaa..Ino..PERFECT~ :yes:

Me: INO!
Ino: Cine eÅŸti?
Me: COŞMARUL TĂU! *jumps on her* Nu cred că ai nevoie de prea mult păr, do ya?*o trage de păr*
Ino: WAIT! *grabs a kunai* Lasă-mi părul şi dă-te jos de pe mine!
Me: LOOK! Sasuke without pants O.O!
Ino: WHERE???
Me: Got'cha~ *îi taie părul~* Wee~ Acum voi pune părul ăsta în cap la profu' de mate >:3
Ino: NOO! MY HAIR! Merci ^^ Şi aşa voiam să mă duc să mă tund >:3
Me: O.O...No..really?...O_O WTF? Acum chiar e Sasuke fără pantaloni ._.
Sasuke: Naruto mi-a dat pantalonii jos >.<
Me: HA! THIS IS THE TRUTH! YAOI! YESSSS~
Sasuke & Ino: WTF? Is she alright? Maybe not...
Şi astfel Ino şi Sasuke au plecat lăsând-o pe Yura cu yaoi-ul său.
*after 5 minutes*
Me: Heh? Ce nesimţire..ia uite cum au plecat >.> Las' că nu ştie nimeni că m-am deghizat în Naruto şi că i-am dat pantalonii jos lui Sasuke *evil laugh**cough**cough*

Next: Rock Lee
[Imagine: Zero_Kiryuu_sig_by_YuwaWi.jpg]
Zero-Kun <33333

I couldn't stop myself from devouring you. I may kill the next human I target as my prey. Shoot me. You're afraid of me, aren't you? Hold the gun with both hands, and aim straight. Aim for my heart. It's not a crime to kill a vampire. ~Zero Kiryuu (Vampire Knight)~



Răspunsuri în acest subiect
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de ~LoV3.!s.d3@th - 16-03-2009, 11:10 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de sakura_haruno98 - 14-06-2009, 05:58 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de lady-kira-misa13 - 10-07-2009, 10:01 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de lady-kira-misa13 - 25-07-2009, 12:47 AM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de lady-kira-misa13 - 31-07-2009, 11:45 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de InoLicious - 20-12-2009, 09:08 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de Yura-Chan - 21-12-2009, 08:53 PM
RE: Ce le-ai spune daca te-ai intalni cu ei ? - de Pisica de Diamant - 29-12-2009, 04:20 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ce nu ar spune ei niciodata Lye 34 39.167 03-07-2012, 12:04 AM
Ultimul răspuns: hero1hero


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)