Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi there! :)

#3
Bine ai venit in casa noastra bantuita. Nu te speria... sunt doar ecourile. Aici nu mai e nimeni. Forumurile in Romania au cam decedat. Si nici fenomenul anime nu se simte mai bine.

Pai, ce sa spun altceva: Naruto... vazut cateva episoade cu multe lacrimi, nu am reusit sa devin atras de fenomen. Am ramas la Dragon Ball - care e ceva mai vechi si are ceva rasunet in copilaria mea. Kiddy Grade - e cu fetele alea doua imbracate sexy... misto ideea. Vazut cateva episoade. Mew Mew Power - mi se pare ca-l dadeau si pe asta pe Animax... s-ar putea sa fi vazut si din el ceva-ceva... dar nu-mi mai amintesc de el. Shaman King - sigur nu l-am vazut. Iar Kaleido Star... imi aminteste de fiecare data de sintagma Leila-san. Cumva creaza oamenilor ideea ca circul e o forma de arta si nu ceva care seamana cu ce se intampla in Parlament. Sau la Presedintie si Guvern etc. Si da... copiii pot fi fascinati de ceea ce vad cateodata incat dau proportii epice. Vor sa devina si ei ce au vazut cand erau mici... Asa se creaza dorintele. Visele si destinele. Interesanta ideea. Doar ca uneori exagerata. Ma rog, chestie de gust.

Am vazut ca ai reusit sa-ti pui si poza la profil. Asa e... cam multe optiuni unele din ele absolut inutile. In rest, sedere placuta. Nu-i prea multa lume pe aici. Nu stiu cum a reusit forumul sa-ti faca o impresie bune. LOL. Ai sansa sa te convertesti la religia cea dreapta a crestinatatii dacice sau latura islamica a crestinatatii pe aici... sau oricum ceva de genul.

Bine zis bye... asa preventiv. LOL
[Imagine: F3GHuiy.png]
You Know Nothing
I'm such a LESBIAN! LOL
#seeuspacecowboys #seeuspacecowgirls #2071



Răspunsuri în acest subiect
Hi there! :) - de LiaVoice - 22-12-2015, 04:25 PM
RE: Hi there! :) - de TLDR - 22-12-2015, 09:37 PM
RE: Hi there! :) - de Azazel - 23-12-2015, 03:16 PM
RE: Hi there! :) - de ohaio_angel - 28-12-2015, 07:54 PM
RE: Hi there! :) - de Miauti - 05-01-2016, 05:47 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)