Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hello

#7
Yo, dude, welcome on the Animezup express, hope you're ride with us will be a memorable and pleasurable one. Odata ce vei calatori cu noi nu vei mai dori sa o mai faci cu alt forum vreodata, prin urmare fii pregatit sa lasi in urma alte comunitati la care mai ai cont, deoarece aceasta calatorie va fi doar dus.

Din punctul meu de vedere chiar esti un personaj atipic din moment ce nu esti fanul niciunui titlu din asa numitul "Big 3" al universului anime la ora actuala (Bleach, One Piece, Naruto), sa nu mai vorbim de Attack on Titan la care eu unul am facut alergie la cat hype s-a creat in jurul lui, atat de mult incat eu unul mi-am promis ca nu o sa ma ating de el pana ce nu se va fi terminat si poate nici macar atunci. Dintre acestea eu urmaresc cu interes doar Bleach, deoarece imi plac tare mult personajele si universul in sine, la Naruto am renuntat inainte de Shipuuden, iar de OP nici nu m-am apucat, deoarece nu imi place felul in care este desenat, mai ales personajele acestuia. Anyway, vad ca ai anime-uri din toate genurile: shounen, comedy, psihologic, ceea ce inseamna ca nu ai prejudecati cand vine vorba de acestea.

Am doua intrebari: Ai un AMV preferat pe care vrei sa ni-l arati si noua? Ai fost pana acum la vreo conventie anime, gen Nijikon sau Otaku? Daca da, ce parere ti-au lasat?

Nu fi timid si posteaza, abia asteptam sa iti citim opiniile, mai ales in legatura cu manga si anime, prin urmare sper sa ne citim cat mai curand si mai des. Laterz.

Sorry for the late reply was busy.

Nu am fost la nici o conventie anime pana acum si amv-ul meu preferat este probabil acesta:https://www.youtube.com/watch?v=OjzAoVfbHcs&hd=1
I May seem so that i can't see but the darkness provides the light for me



Răspunsuri în acest subiect
Hello - de Memory Of Thanatos - 26-06-2014, 01:42 PM
RE: Hello - de DeDal N. - 26-06-2014, 01:58 PM
RE: Hello - de Nero19 - 26-06-2014, 09:01 PM
RE: Hello - de Romania - 27-06-2014, 03:04 AM
RE: Hello - de ohaio_angel - 27-06-2014, 06:28 PM
RE: Hello - de Memory Of Thanatos - 03-07-2014, 12:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)