Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hi.

#1
Salutare!
Ma numesc Alex si sunt un mare fan al Otaku Culture(Deci nu numai anime, ci in general. 10). Sunt nou in domeniul jocurilor de tip Fighter 2D dar m-au captivat si am devenit un fanatic Blazblue. Un prieten mi-a recomandat jocul acum cativa ani si inca imi urasc fiinta pentru ca nu l-am ascultat cand am avut ocazia.

Stiu engleza la un nivel mediu si din cauza ca nu am putut juca jocurile mele favorite pentru ca nu au fost localizate pe Europa, am inceput sa invat si japoneza, dar stiu decat kana si vreo 100 kanji...

Consider ca stiu destule in domeniul Otaku Culture asa ca va rog, fire away the questions.

Absolut IUBESC muzica rock si toate subgenurile. Prefer sa ascult piese fara vocals fiindca apreciez mai mult chitara decat singer-ul, si aici prefer fie Steve Vai sau Satriani, dar asta nu ma opreste sa ascult trupe precum Iron Maiden, Black Sabbath sau Gary Moore s.a.m.d. Cand ascult riff-uri, ma energizez si evident headbang. Un mic cadou pentru potentialii fani rock jos.
Cel mai probabil nu veti fi dezamagiti, e Daisuke Ishiwatari.

Cand e vorba de carti imi place sa citesc in general Light Novel-uri de pe baka-tsuki, insa si materia de la scoala poate fi OK.

Cam atata imi vine in minte sa scriu.
I am the White Void... I AM... ETC. ETC THE END HAS COME
Pakumen has lost interest in his own speech.
[Imagine: BlazBlue.full.1716224.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
Hi. - de Ragna - 09-06-2014, 10:31 PM
RE: Hi. - de morga - 09-06-2014, 10:44 PM
RE: Hi. - de Ashtoreth - 09-06-2014, 10:49 PM
RE: Hi. - de DeDal N. - 09-06-2014, 10:52 PM
RE: Hi. - de Ragna - 09-06-2014, 10:52 PM
RE: Hi. - de Nero19 - 10-06-2014, 12:39 PM
RE: Hi. - de MajinCloud - 10-06-2014, 02:22 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)