Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Placeri interzise

#2
Buna, dupa cum ti-am promis m-am apucat si eu sa iti citesc ficul yaoi...pai ce pot spune in afara de faptul ca mi-a placut cum a decurs actiunea :).Si cel mai mult mia placut ca, desi este primul tau oneshot yaoi, a iesit destul de bine, dar exista cateva probleme pe care detest sa le aduc in discutie, dar nu am de ales...
In primul rand ai avut doar o greseala/sau mai multe(sunt prea obosit la ora asta ca sa mai stiu ce si cum)de exprimare ("fiind mai inalt ca mine cu putin eram nevoit sa-l privesc de jos") si una care nu avea logica ("Il apuc de incheietura libera si il trag cu putere dupa mine")
Iar in al doilea rand cateva greselute gramaticale care ma fac sa cred ca ai facut acest fic in graba.
Cat despre asezarea in pagina pot spune ca ai mici probleme cu alineatul. In fata fiecarei idei noi sau paragraf nou exista un alineat...
Descrierea a fost la locul ei, desi mi-ar fi placut sa stiu mai multe despre sentimentele lui Rin, iar dialogul a fost foarte bine pus, dar nu prea am auzit tonul pe care a spus cineva ceva, spre exemplu:
"-Esti nebun?incepu el deodata sa ridice tonul la mine. "
Iar semnele de punctuatie nu le precizez ca nu prea sunt atent la ele deocandata
Ce altceva as mai putea spune?
Spor la scris in cotinuare si nu uita ca astept cu nerabdare urmatorul tau oneshot>:D<
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!



Răspunsuri în acest subiect
Placeri interzise - de Prevented :D - 13-08-2013, 11:23 PM
RE: Placeri interzise - de Nero19 - 17-10-2013, 09:53 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  TendinÈ›e Interzise (+18) Wolves 255 55.726 02-09-2011, 08:52 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'
  ♂Pe Culmi Interzise ♂ (+18) alexutzy97 35 11.650 08-08-2011, 06:58 PM
Ultimul răspuns: Rain
  Viata de ninja presarata cu iubiri interzise [+18] RouXiss Đx 5 3.992 10-06-2011, 10:05 PM
Ultimul răspuns: DiamondZ
  Zei printre muritori ~Vise interzise~ Strawberry*Lipstick* 0 2.383 18-12-2009, 12:05 AM
Ultimul răspuns: Strawberry*Lipstick*
  Sunetul unei iubiri interzise(shounen-ai) Mitsukai Yoru 5 4.498 18-08-2008, 09:58 AM
Ultimul răspuns: Nidryne


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)