Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hataraku Maou-sama!

#3
Daca mi-ar fi povestit cineva despre ce este animeul asta, sau daca as fi citit eu un rezumat ??????ainte de a m???? apuca de el, nu cred c???? l-a???? mai fi v????zut (ceea ce ar fi rezultat ??????tr-o mare pierdere pentru mine). M-am apucat de el aproape din ??????t?????plare, ????i m???? bucur c???? l-am v????zut. De????i pare penibil, ????i chiar sec la nivel de plot povestit, totu????i animeul ?????? sine mi s-a p????rut foarte bine realizat. E o comedie foarte reu????it????; poate pentru c???? eu nu am v????zut/citit foarte multe ?????? acest sens ????i nici nu am o dorin???????? acerb???? s???? o fac, dar m-a amuzat ????i m-a f????cut s???? v????d ????i celelalte episoade cu mare entuziasm. M-au amuzat at????? personajele, c????? ????i setting-urile, ac????iunile, ??????t?????pl????rile, etc, tot tac????mul, dac-o pot spune a????a. ????i singurul meu regret este c???? nu exist???? un al doilea sezon. Nu ????tiu c????? de cli????eic???? este povestea, dar nici nu m???? intereseaz???? neap????rat originalitatea unei piese, ci modul acesteia de prezentare. Dac-ar fi s???? m???? iau dup???? o vorb???? de-a unui personaj din Bakuman, a???? zice c???? manga/anime only needs to be interesting, dac???? e interesant, you will find it in yourself to like it, no matter how many times that story has been told. Cel pu????in eu a????a func????ionez.

Pentru amuzament ????i nu numai, eu zic c???? anime-ul nu-i pierdere de timp.

edit: nu merg diacriticile, my bad, nu am timp sa corectez acum.



Răspunsuri în acest subiect
Hataraku Maou-sama! - de MajinCloud - 29-06-2013, 09:10 PM
RE: Hataraku Maou-sama! - de Azazel - 02-09-2013, 10:01 PM
RE: Hataraku Maou-sama! - de Teh - 25-04-2015, 09:28 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Maoyuu Maou Yuusha MajinCloud 0 2.211 21-01-2013, 01:11 AM
Ultimul răspuns: MajinCloud


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)