Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hannibal

#6
Nu am vazut filmele si nici nu am citit cartile. Pot spune ca ma uit la serial si il ador, pur si simplu mancam episoadele ca painea. Acum ca am ajuns la sezonul doi, ma uit in fiecare luni pe AXN la 23:00. Incepe sa-mi placa tot mai mult acel canal. A fost asa de scurt primul sezon din Hannibal, iar felul in care s-a terminat, m-a lasat pur si simplu cu gura cascata si cu multe semne de intrebare.
Trebuie sa recunosc ca la inceput nu vroiam foarte mult sa il vad, dar ma bucur ca pana la urma am facut-o. Povestea este une extraordinara, care m-a prins inca de la primul episod. Ador personajele si imi plac mult actorii. Geniul criminal al lui Hannibal ma uimeste mereu. Felul in care ucide, dar nu lasa nici o urma, felul in care planuieste totul, ca la carte, isi calculeaza fiecare miscare si fiecare pas ca sa nu fie prins... e pur si simplu incredibil. Cat despre schimbul de replici dintre Will si Hannibal, e genial! Am impresia ca sunt acolo. Bine, deja devin ciudata 21. Ador serialul asta. Parca dupa fiecare episod devine tot mai interesant. Pana acum nu m-a dezamagit deloc si sunt sigura ca nici pe viitor nu o va face.



Răspunsuri în acest subiect
Hannibal - de Clau~ - 16-04-2013, 05:58 PM
RE: Hannibal - de Ozymandias - 17-04-2013, 07:37 AM
RE: Hannibal - de Clau~ - 17-04-2013, 08:58 PM
RE: Hannibal - de EllaAngelus - 03-06-2013, 12:02 AM
RE: Hannibal - de DeDal N. - 07-03-2014, 08:02 PM
RE: Hannibal - de Ali12 - 10-04-2014, 12:35 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)