Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Generatia cu cheia la gat | Generatia actuala

#29
Nu te ataca singura. Am dat un exempu, ceva foarte mainstream. Am mai pus si un 'etc' dupa, dar se pare ca l-am pus degeaba. Asa cum freci tu menta aiurea, si asa cum o facem toti, ori pe internet ori prin cafenele/parcuri/ ETC, asa o fac si ei. E un mod de ati ocupa timpul. Daca parintii le ofera asta, de ce sariti toti in capul lor? Daca ti se ofera ceva, iei ( nu vreau sa mi se dea exemplul cu bomboane de la straini ).

Relax, oricine stie sa deschida o carte si sa citeasca dar nu oricine intelege. Daca n-ai vazut nu inseamna ca nu exista. So what are you saying is actually pointless.
Ca veni vorba de asa minunatul Google si acuzatia nefondata ca mai toata generatia noua se joaca jocuri si nu ies pe afara... you are sooooooo wrong. Sa inteleg ca aia peste 30 de ani care petrec si mai mult timp in fata pc-ului sunt oameni inocenti iar lor nu li se poate reprosa nimic.

Uneori google map e mai useful decat hartile vechi, insirate pe tot parbrizul masinii. Orice se invata, mai devreme sau mai tarziu.
Haha. Daca iti tai venele, cum mai poti muri de foame dupa? Weren't you supposed to be dead?

Aceasta diferentiere pe care puneti accentul voi nu face decat sa demonstreze contrariul. Omul nu e destept pentru ca nu e invatat, nu pentru ca este vina lui. Daca nu stie sa joace sotron... nu inseamna ca nu poate avea o cariera in IT.
" I see humans but no humanity "



Răspunsuri în acest subiect
RE: Generatia cu cheia la gat | Generatia actuala - de Trix - 05-09-2012, 11:20 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)