Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Hatenkou Yuugi] Hatenkou Yuugi

#4
~Ce parere aveti despre acest anime?
L-am vazut intr-o singura zi si a ajuns pe lista mea de favorite.Cu toate ca unele episoade nu se leaga,este amuzant sa vezi in ce probleme mai intra cei trei.Din pacate au fost prea puntine episoade si prea multe mistere nerezolvate.Mi-ar fi placut sa aflam totul iar sfarsitul sa nu fie atat de lasat in aer >.<

~Care este personajul vostru preferat?
Imi place Rahzel pentru ca are o personalitate enervanta.Ii place sa se bage peste tot si este foarte incapatanata.Chiar din primul episod am ramas relativ socata pentru ca avea curaj sa-l infrute pe Alzeid.Bine,in al doilea episod m-am lamurit eu care era povestea si nu cred ca Alzeid ar fi avut vreo sansa in fata ei 24
De asemenea imi place si Baroqueheat pentru ca he's so perverted si o incaseaza mereu de la Rahzel -> amuzament total ~

~Alzeid vs Baroqueheat. Argumentati!
Greu,fiecare are punctele lui bune si mai putin bune.
Baroque e amuzant dar cam prea ascunde multe,personal nici nu prea inteleg ce cauta el cu cei doi dar asta e,fara el n-ar mai fi distractie.
Alzeid,prea isi plange de mila.Imi place personalitatea lui rece insa ma enerveaza ca ii respinge pe cei din jur >.>
Concluzia ar fi ca nu pot alege XD

~Care este secventa voastra preferata din anime?
Daca Baroque o incaseaza de la Rahzel,atunci cu siguranta aia e secventa mea preferata.
[center]† Feeding on chaos †
[Imagine: hiokj.jpg]
† Living in sin †
[/center]



Răspunsuri în acest subiect
Hatenko Yugi - de ♣ TheBlackCat ♠ - 14-08-2008, 10:18 AM
RE: Hatenkō Yugi - de Shojo Queen - 15-03-2009, 09:33 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)