Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Do you like what you read?
Da
90.67%
68 90.67%
Asa si asa
2.67%
2 2.67%
Nu
6.67%
5 6.67%
Total 75 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*]

#1
[edit Aly]Tip Critica Permisa: Stil / Limbaj / Idei / Forma / Gramatica.

Welll... M-am hotarat sa fac un topic pentru ficurile mele scurte sau oneshot-uri =^_^= Toate sunt si vor fi yaoi :)


Primul este "Desire" si are 2 Capitole In al doilea capitol este yaoi-ul :)
Well, astpt critici pareri...Tot ce vrei sa spuneti :P
O sa indur :))

http://i219.photobucket.com/albums/cc127...93/fgf.jpg <-- Kaoru
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...3/gfgh.jpg <-- Aoi
http://i219.photobucket.com/albums/cc127...tled-1.jpg <-- Kaoru & Aoi =^.^=

~~Desire~~

~Capitolul 1~

Intr-o lume complet diferita, o lume in care cuvantul "oameni" nu mai are aceeasi semnificatie pe care o stim noi... Erau niste fiinte ciudate care erau cumparate pe post de slujitori iar ceea ce faceau in viata era decis de Stapan, adica cel care ii cumparau.
Slujitorii erau asa-zisii oameni-pisica. Acestia trebuiau sa respecte dorintele Stapanului fara comentarii, altfel erau abandonati si puteau muri de foame sau sete, caci nu se puteau angaja nicaieri fara a avea un Stapan, deci nu puteau muncii...
Intr-una din zile, care parea totusi una normala, Kaoru, un baiat de optsprezece ani, destul de inalt, cu parul saten, rebel si ochii caprui statea dupa o tejghea servind clienti.
Urechiile ascutite de pisica ale acestuia pozitionate pe cap i se puteau observa usor din pricina miscarilor pe care le faceau din cauza sunetelor ce veneau din mai multe parti. Acesta lucra intr-un club destul de cunoscut si in timpul acela clatea cateva pahare de cristal. Coada maro si lunga i se agita mereu, semn al nervozitatii...
In fata barului aparuse un tanar in varsta de douazeci si unu de ani, numele lui fiind Aoi, si era slujitor al aceluias Stapan precum Kaoru.
Era inalt, cu parul argintiu si lung pana la talie, taiat in scari, iar bretonul il lasa sa-i cada rebel pe chipul lipsit de defecte. Urechile i se puteau observa mult mai usor din pricina parului intins, iar coada alba si lunga nu se agita aproape deloc, semn ca tanarul era calm.
Era imbracat cu o pereche de pantaloni de piele neagra, un tricou de aceeasi culoare, mulat pe corpul bine cladit, iar o pereche de manusi din acelasi material ca pantalonii ii acoperea mainile pana aproape de coate.
Ochii patrunzatori si albastrii precum cristalul il fixau pe saten.
-Kaoru, vino cu mine! Spuse acesta cu vocea sa seducatoare inca privindu-l pe pusti.
-De ce? Stapanul mi-a ordonat sa-mi termin lucrul.
-Asa o fi, insa mie mi-a spus sa te chem sa ma ajuti.
Kaoru a intrat intr-o alta incapere revenind in scurt timp. Era imbracat intr-o pereche de blugi inchisi la culoare, rupti in genunchi, un tricou alb, mulat pe trupul lui slabut, niste manusi scurte de piele, fara degete si ca de obicei, avand cutitul in mana.
-Sa mergem!Spuse Aoi luand-o inaintea satenului.
Kaoru urmarea fiecare miscare a argintiului... Mereu l-a admirat, insa nu a indraznit sa-i spuna asta vreodata... Credea ca ar fi fost considerat un idiot, iar el nu dorea asta. Curios, satenul l-a intrebat unde trebuie sa ajunga, insa argintiu nu i-a dat o locatie anume... Ii spusese ca are nevoie dor de ajutorul lui. Satenul a aprobat din cap, continuand sa mearga... In scurt timp, Aoi s-a oprit langa un copac inalt, spunandu-i baiatului ca au ajuns la locul cu pricina...
-Si ce naiba cautam noi aici? Intraba satenul privind in jur.
-Urca-te in copac si ia cuibul acela. Stapanul a spus ca il vrea.
-Ce?! Pentru porcaria asta m-ai luat de la lucru?! Striga satenul nervos.
-Usor tigrule. Stii ca nu ma pot catara in copaci. Punctul meu forte e bataia.
Kaoru a oftat, apoi s-a apropiat de copac... A incercat sa-l minta pe Aoi spunandu-i ca ii este frica de inaltimi, insa tanarul i-a facut semn cu degetul aratator sa se urce, asa ca baiatul s-a conformat prinzandu-se cu unghiile puternice de scoarta copacului ajungand repede la tinta. A luat cuibul... Insa, s-a ivit alta problema.
-Frumos... Si acum... Cum coada mea ma mai dau jos de aici?! Striga pustiul crispat.
-Asa cum te-ai si urcat, raspunse Aoi calm.
Nervos, Kaoru a mormait cateva cuvinte "de lauda" la adresa tanarului, facandu-l in toate felurile, in acelasi timp cautand o modalitate de a cobori.
-Sa stii ca am si eu urechi ascutite. Te-am auzit!
-Mdea... Scuze... Ma dau naibii jos de aici... Poate cad si imi rup ceva, ca nu o sa te iert! Jur!
-Si eu te iubesc! Raspunse argintiul chicotind.
Baiatul a continuat sa coboare, dar cand era la o distanta de doi metrii de pamant, Aoi il prinsese si il trase de coada, facandu-l pe acesta sa cada in bratele sale, insa nu inainte de scoate un miorlait de pisica si zbarlindu-si coada. Satenul si-a acoperit chipul cu ambele maini, incercand sa acopere lacrimile ce i-au scapat din pricina durerii...
-Hei...Kaoru, rosti Aoi... Scuza-ma daca te-am tras prea tare. Nu a fost cu intentie...
Baiatul nu a raspuns, ci a inceput sa suspine... Argintiul l-a asezat pe jos, razamandu-l cu spatele de copac, iar el stand gemuit in fata lui. I-a prins de maini, indepartandu-le, dorind sa-i vada chipul. Obrajii baiatului erau rosii ca marul copt, iar ochii inchisi evitau privirea argintiului. Acesta i-a sters usor lacrimile cu degetul mare, sarutandu-l pe frunte si cerandu-si din nou iertare. Kaoru s-a ridicat incet de jos, punandu-si mana dreapta la ochi.
-Sa nu mai faci asta... Stii foarte bine ca am coada sensibila... Fata de a ta sau de al altcuiva...
-Atunci ar trebui sa faci si tu ceva ca sa nu mai fie sensibila, ci puternica... Asa ca a mea.
-Ce? Vrei sa spui ca e vina mea ca e asa?! Striga nervos baiatul, privind in ochii albastrii, continuand sa tipe la argintiu. Sa stii ca nu e asa! Nici macar...
Insa nu apucase sa-si termine propozitia, caci pumnul lui Aoi ii trecuse exact pe langa cap, lovind copacul, facandu-l pe pusti sa tresara speriat si sa inchida ochii... Chiar si urechiile i s-au lasat pe spate, aratand teama.
-In viata ta... Sa nu mai ridici tonul la mine. Mai ales in felul asta. Spuse Aoi aparent calm, fierband insa pe dinauntru.
Pustiul si-a lasat capul in jos fara sa spuna nimic, iar argintiul s-a intors, continuandu-si drumul. Kaoru il urmarea, insa nu scotea nici un cuvant... Parca ii era frica sa nu-l enerveze si mai mult. In scurt timp au ajuns intr-un fel de bar. In timp ce Aoi vorbea cu o domnisoara, incercand sa rezolve anumite lucruri, satenul statea retras, in fata usii. In scurt timp, argintiul s-a indreptat spre baiat, spunandu-i ca au o camera unde pot sa doarma in acea noapte. Satenul a aprobat din cap, urmarindu-l apoi pana in camera. A asezat cuibul pe o masuta apoi s-a dus sa inspecteze incaperea, realizand ca are un singur pat. Vazandu-l nedumerit, Aoi i-a ciufulit parul.
-Kaoru, asta e o camera simpla... Si singura pe care acea amica a mea mi-a putut-o oferi... Sa stii ca aici nu esti la castel sau la un hotel de cinci stele. Dar daca te deranjeaza si nu vrei sa dormim in acelasi pat, nu e nici o problema, eu o sa dorm pe canapea, spuse acestea aseazandu-se pe suprafata moale.
-Nu! Tresari baiatul. Stai linistit... Poti... Poti sa dormi in pat... Eu... Doar credeam ca...
Insa inainte sa termine, acesta a fost intrerupt de argintiu care i-a sugerat sa doarma. Satenul a aprobat ferm din cap, apoi s-a asezat pe pat, urmarind fiecare miscare a lui Aoi, care incepuse a se descotorosi de haine si ramanand in boxerii albi, pentru a putea dormi comod. Pustiul a facut acelasi lucru, ramanand intr-o pereche de boxeri rosii si tricoul cel alb. Kaoru s-a trantit in pat, invelindu-se cu plapuma subtire si intorcandu-se in directia argintiului pentru a vedea ce face.
-"Ce corp are..." Spuse acesta in intimitatea gandurilor sale, privind in continuarea panorama din fata sa... Intr-adevar, trupul argintiului era foarte bine lucrat si demn de invidiat...Pectoralii si abdomenul tari ca piatra ai acestuia parca erau ca de portelan... Cu o forma frumoasa si bine conturata... De indata ce Aoi s-a indreptat spre pat, satenul s-a intors repede cu spatele, incercand sa-i evite privirea ce-i dadea fiori.
Argintiul s-a intins si el in pat, acoperindu-si corpul aproape gol cu plapuma. Kaoru si-a imbratisat trupul ce tremura din cauza frigului... In scurt timp, acesta a simtit cum alte doua brate l-au imbratisat, facandu-l sa tresara.
-Aoi! Ce faci? Intreaba acesta ridicandu-se repede in sezut.
-Linisteste-te pustiule. Am vazut ca tremurai, asa ca am zis sa te incalzesc putin.
-Sa... Sa stii ca nu e nevoie...! Spuse baiatul imbratisandu-si din nou trupul, insa argintiul l-a prins de mana, tragandu-l in bratele sale... Baiatul incapuse sa tremure, insa de data aceasta nu era din pricina frigului. Isi tinea capul in jos, incercand sa-si ascunda rosiata din obraji.
-Kaoru... Argintiul ii pronuntase numele, insa satenul a raspuns fara sa-l priveasca, tinand capul in aceeasi pozitie, asa ca Aoi l-a prins usor de barbie ridicand-o, privindu-i chipul...
-Esti tot rosu... Ai patit ceva?
In gandul sau, satenul blestema viziunea pe noapte pe care acestia o aveau, rostind in acelasi timp cateva cuvinte, incercand sa-l convinga pe argintiu ca nu a patit nimic... Desi spunea asta, propiul trup il trada... Vibra incontinuu si involuntar... Cu cat incerca sa se opreasca cu atat tremura mai tare... Aoi a zambit usor, apoi si-a apropiat chipul de cel al baiatului, prinzandu-i buzele suave intr-un sarut tandru, dar care a fost intrerupt imediat, deoarece Kaoru s-a speriat si s-a ridicat din nou...

_________
Aoi :X I just love him :X
|
|
V
[attachment=729]
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 29-11-2008, 04:57 PM
RE: Short Fan Fictions [YAOI] - de Yaoi Queen - 28-02-2009, 01:11 AM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 17-04-2009, 03:47 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 18-04-2009, 07:38 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 21-04-2009, 06:57 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 14-09-2009, 11:41 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Yaoi Queen - 15-09-2009, 08:31 PM
RE: Kaname`s oneshots [YAOI] - de Mitus - 14-11-2009, 11:10 PM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 09-12-2009, 09:33 PM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de myuu - 27-12-2009, 12:05 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 18-01-2010, 12:09 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de myuu - 18-01-2010, 01:21 AM
RE: Kaname`s oneshots [*YAOI*] - de Yaoi Queen - 10-11-2010, 10:33 PM
RE: Yaoi Queen`s oneshots [*YAOI*] - de kame. - 16-01-2011, 04:18 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Zambet de trandafir [ YAOI ] Kohoko-sama 4 3.853 03-01-2014, 12:29 AM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Yaoi] Ingerul Negru si Trandafirul Mortii PervyTeoYaoi_Shinee 43 23.976 06-07-2013, 10:22 PM
Ultimul răspuns: Loli Ari
  [Yaoi] Pe culmi inalte hiimera 11 8.739 26-06-2013, 07:01 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  Moments of Life - kame.'s Yaoi OneShots kame. 1 2.104 13-04-2013, 02:46 PM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  Under full moon [+18 Yaoi] Nywa 10 6.562 07-02-2013, 01:22 PM
Ultimul răspuns: Turta Dulce
  Oneshot-uri Yaoi YuneSugihara 3 3.416 25-02-2012, 07:54 PM
Ultimul răspuns: Wolves
  The other world [+18 yaoi, facut de manu si gabytsswh Nywa 53 28.491 17-12-2011, 01:45 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  Overload with darkness [yaoi] Verrine 14 7.755 30-10-2011, 06:56 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  Juramantul [yaoi] Luzer 5 3.935 19-10-2011, 07:10 PM
Ultimul răspuns: Luzer
  [yaoi] Cybernetic Thunder Crash. hiimera 3 4.086 18-10-2011, 10:10 PM
Ultimul răspuns: .: Em :.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)