Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Meet my bloody King

#1
Deci, tot ce pot spune e că ficul are trei parți, cu trei cupluri. Prima parte e terminată, trebuie analizată ..ah, și să știți, că e scris în colaborare cu Amorul meu , eu scriind mereu pentru uke, ea pentru seme. Nu dorim critică literară, dorim numai să vă placă ideea . Nu avem nevoie să ne corectați gramatica sau ortografia, dar nu vă oprim din a ne da niște sfaturi.. Primele capitole ( 2 sau 3 le postez eu, prietena mea neavând cont... )
Țin să vă anunț că ficul e violent în anumite parți, are un vocabular nepotrivit de unele personaje. Nu vă oblig să-l citiți dar sper să vă placă.



Capitolul I
Adriano p.o.v

Ah, in sfarsit liber! Dupa toti anii aia nenorociti pe care i-am facut din cauza unei catele, am iesit. Dar nu-i nimic, nu am de gand sa o las asa, trebuie sa plateasca pentru ce a facut acum opt ani. Cateaua aia, cu numele Miranda, m-a turnat copoilor. Adevarul e ca si eu am fost bou sa o cred, dar nu voi face aceasta greseala din nou. Acum noua ani fratele meu a murit din cauza unui dobitoc, un an mai tarziu am hotarat sa-l razbun. Aveam toate planurile perfecte, pana cand a venit Miranda si mi le-a dat peste cap. Spunea ca e fosta lui sotie si ca el a parasit-o cand a ramas insarcinata. Spunea ca are un plod cu el si vrea sa se razbune. La mintea mea de copil prost la 18 ani, o consideram frumoasa, acum nu imi pot da seama de ce, fiind o catea si jumatate. Dar deja imi stia planurile, si era prea periculos sa o refuz.
In noaptea in care l-am ucis totul a decurs bine, fara amprente, fara urme. Dar cateaua de Miranda a fost prinsa. Si cum este ea o catea a acceptat sa lucreze cu copoii ca eu sa fiu prins si ea sa scape bazma curata, avand un plod de care trebuie sa aiba grija. Dar nu-i nimic, mi-am facut atatea planuri in inchisoare, care mai de care mai macabre. Imi trebuie doar adresa si un cutit. Si stiu si de unde sa fac rost...

-Yo, man, cum mai e p-afara? imi spune boul la care trebuie sa apelez sa-mi iau adresa.
-Mdea...Poti sa-ti ti pliscu' sau iti cer prea mult? ma uit la el ironic apropiindu-ma mai mult, ajungand la 2 metri in fata lui.
-Ia zi, frate, fetita cui ai fost al zdup? tot o jigodie ai ramas...
-A lu ma-ta! Ia dute si dezgroap-o si verifica daca am dreptate. i-o spun stiind foarte bine ca si-a ucis mama si a ingropat-o la 10 metri sub pamant. Cand ma aude ma injura printre dinti.
-Ia zi, de ce dracu' ai nevoie? ma intreaba si face doi pasi in fata.
-De adresa lu' una, Miranda Anderson. Te descurci? pe obraz imi apare un ranjet criminal, doar gandindu-ma la Miranda plina de sange...
-Cand ai nevoie de ea?
-Peste doua ore. ii spun serios.
-Esti nebun?! se uita la mine facand ochii cat cepele. Doua ore?!
-Bine,peste o ora sa fi aci cu adresa, altfel vei avea de aface cu mine si cu amicul meu. ii spun aratand cu degetul spre mandria mea. Acum 10 ani, cand aveam 16, ne-am imbatat amandoi si eu l-am incurcat pe el cu o muiere si el pe mine...da' chiar, mi s-a dat de buna voie, fiind constient ca va juca rolul muierii...Pana sa apuc sa ma mai gandesc la ceva intervine:
-Spunei amicului tau ca amicul meu, aratand cu degetul spre partea din spate a corpului sau, nu vrea sa-l mai intalneasca vreodata!
-De parca nu ti-a placut...Da' ma rog...Intr-o ora, altfel amicul tau va fi cam trist...ii spun si ranjesc diabolic, intorcandu-ma pe calcaie si salutandu-l cu spatele. Aud niste injuraturi si cum intra intr-un bloc. Ies si eu de pe straduta aia si ma indrept spre ceilalti...sa le spunem "amici". Trebuie sa fac rost de o masina si un cutit. Dupa ce m-am plictisit cautand timp de un sfert de ora pe unde isi fac veacul prostii aia, tocmai cand eram gata sa sparg un magazin pentru un cutit si sa fur o masina, il vad pe unul dintre ei. Ma apropii de el, spunandu-i:
-Hei, coa*e, ma mai tii minte?
-Adriano, nu erai la mititica? se uita mirat la mine, nevenindu-i sa creada ca ma vede. Ochii lui mari si verzi, impreuna cu parul castaniu ciufulit ce-i cadea pe fata, il faceau mai degraba sa semene cu un licean decat cu un dealer de droguri.
-Ba da, dar nu-ti era dor de mine? il intreb si zambesc.
-Mdea... Ia zi,cum dracu' ai evadat? imi afisa si el la randul sau un zambet, buzele lui transformandu-se din ale unui licean timid in ale unui tip senzual, care te facea sa sari pe el in orice clipa. Si nu, nu-s gay, poate cel mult bi, dat fiind faptul ca nu imi prea pasa pe cine f*t, atata timp cat ma simt bine.
-Spre surprinderea ta nu am evadat, ci am fost baiat cuminte si am iesit pentru buna purtare. imi accentuez zambetul in timp ce inaintez spre baiat, caci nu avea mai mult de 20 de ani.
-Si ia-s spune, de ce ai nevoie? ma intreaba punandu-si mainile in san.
-De ce crezi ac as avea nevoie de ceva? il intreb la randul meu zambind cu jumatate de gura.
-Asa...Hai zi odata! Praf, pastile, bani...?
-OK, OK...Am nevoie de un cutit si o masina. ii raspund scurt.
-Ce? Pentru ce ai avea nevoie? Deabea ai iesit si deja ti sa facut dor? ma intreaba ridicand o spranceana, asta facandu-l si mai simpatic.
-Stai linistit ca de data asta nu o sa mai am complici, o sa fiu singur si sigur.
Dupa ce aude asta isi desface fermuarul cizmelor cu care era incaltat si scoate un cutit, mi-l inmana si zise:
-Asta iti pot da eu, pentru masina te duci la David, vezi ca-l gasesti langa stadion.
Ii multumesc, bag cutitul sub geaca cu care eram imbracat si il salut, indreptandu-ma sprea stadion. Il voi futa cu alta ocazie, acum am treburi mai importante. In timp ce merg ma uit cu ce s-a mai schimbat orasul, unele cladiri noi, unele vechi dupa care cade tencuiala si e posibil sa ma loveasca in cap...In sfarsit, ajung la stadion, unde il vad pe blond, care candva mi-a fost cel mai bun prieten. Inca de mici aratam exact contrar unul altuia. Eu- cu parul negru ca taciunea, mai mereu ciufulit, el- cu parul blond ca aurul, mereu aranjat din cauza faptului ca mama sa era stilist. Eu- cu ochii albastrii ca marea turbata, el- cu ochii negri ca abisul, dar care iti exprimau atata liniste si siguranta. Eu- tot timpul agitat si plin de vanatai, el- mereu atent sa nu cada si plangacios. Cu toate astea nimic nu ne-a impiedicat sa fim cei mai buni prieteni. Mamele noastre erau si ele prietene, de asta noi doi ne-am cunoscut inainte de a ne naste. Ar fi crezut cineva ca acel baiat plangacios va ajunge cel mai mate hot de masini din zona? Ma duc sa-l salut si sa fac rost de masina aia idioata. Ma apropii de el si il iau prin surprindere, ca pe toti ceilalti de altfel, salutandu-l. El se intoarce mirat spre mine si zambeste. Ma intreaba cand am iesit si ii raspund ca azi, ii spun ca am nevoie de o masina si ma intreaba daca am vreo preferinta, ii spun ca mi-e indiferent,imi trebuie doar 2 ore. Imi da cheile unei masini si imi spune ca o gasesc pe strada de langa cea unde ma intalnesc cu Marco, pentru adresa. Perfect, oricum mai am doar un sfert de ora.Ii multumesc blondului si-l salut, grabindu-ma spre locul din care trebuie sa-mi iau adresa. Alerg pana acolo, Marco asteptandu-ma bosumflat. Cand ma vede incepe:
-Ia-ti adresa si tine-ti amicul al locul lui! imi spune aproape lovindu-ma cu adresa in piept.
Ranjesc si imi pun mana peste a sa, iar intr-o fractiune de secunda sunt deasupra lui sarutandu-l violent. Cu toate ca am ochii inchisi imi pot da seama ce expresie are, mai mult ca sigur are ochii cat cepele si clipeste din secunda in secunda.Incearca in zadar sa ma respinga, desi nu poate. Hotarasc sa rup sarutul, imediat ridicandu-ma si plecand stergandu-ma la gura cu dosul palmei. Il aud pe Marco cum tipa la mine spunandu-mi ca sunt idiot, porc, magar si alte animale dragute. Nu il bag in seama si ma duc la masina. Constat ca David mi-a dat cheile unei masini Bentley neagra. Ma urc la bordul ei, conducand linistit pana la adresa indicata de Marco, fiind singur ca este cea corecta. De altfel atat ii trebuia, sa imi dea o adresa gresita, ca il violam pana ii aplaudau urechile. Odata ajuns la destinatie cobor din masina, scot cutitul din geaca si intru nestingherit in casa. Nimeni. Intru tiptil in bucatarie unde e Miranda care nu-mi observa-se prezenta. Ii pun mainele la ochi usor, ea crezand ca sunt barbata-su, intorcandu-se zambitoare spre mine, luandu-mi mainile de la ochi. Cand ma vede ramane inmarmurita, iar eu o salut cu "Buna, catea!" si o lovesc la cap in asa fel incat sa-si piarda cunostinta dar sa fie inca vie. Iau o franghie si ii leg picioarele si mainile, iar la gura ii leg o carpa, incercand sa fac cat mai putin zgomot. Cu toate astea barbata-su ma aude si vine in bucatarie, unde da peste mine. Ce fata poate avea omu' cand vede un tip necunoscut imbracat in negru, in casa sa, cu un cutit in mana? O vede pe nevasta-sa si vrea sa sarala bataie, ghinion, nene, il injunghii fara prea mare osteneala in stomac, acesta arcuindu-si corpul, iar eu scot cutitul si il injunghii din nou in spate, de data asta repetat, pana cade lat la picioarele mele. Il las acolo, hotarandu-ma sa mai vizitez casa in cautare de noi victime, de noi persoane la care tine Miranda.
La etaj, vad o camera cu usa roz si imi spun in gand :"nu a stat degeaba, a mai facut un plod" .Auzind zgomote dinauntru decid sa intru, acolo aflandu-se o fetita blonda, cu ochii mari si caprui care se uita la mine speriata. Zambesc si ii spun sa vina cu mine, pentru ca ne vom juca. Nu, nu sunt un pervers pedofil nenorocit, doar un criminal fara mila. Ea ma asculta si vine timida la mine intrebandu-ma cine sunt, ii spun ca sunt un prieten de-al tatalui ei. Ea ajunge in fata mea si eu ma prefac ca o iau in brate imi pun mainile in jurul beregatei ei si strang, nu e nevoie de prea multa putere, fiind foarte inocenta si plapanda. In 10 secunde deja fata facandui-se galbuie, apoi luand o nuanta movalie, abia atunci largind stransoarea si lasand-o pe fiinta inocenta fara vlaga. O iau pe sus si cobor cu ea la bucatarie, nimeni altcineva aflandu-se in casa. Miranda isi revenise, in momentul in care m-a vazut cu "scumpa ei fetita" a inceput sa se agite, iar eu, luandu-i carpa ce-i acoperea fata si punand-o pe fetita jos. Miranda nu statu degeaba si inceput sa imi zica de "dulce" cu lacrimi in ochi. Lacrimi ce pe mine nu ma impresionau deloc, isi merita pe deplin soarta. Poate ca voi ajunge in iad, si da, poate ca o sa fumez cu dracu', da nu-mi pasa. Ma uit cu scarba la ea, cum varsa lacrimi peste lacrimi si cum ma blestema. As mai fi stat acolo uitandu-ma cum sufera cateaua, dar m-am plictisit,asa ca iau cutitul si i-l infig in cap, sangele tasnind si incepand sa i se scurga pe fata ei de tarfa ieftina. Iau un servetel si sterg cutitul care se afla inca in capul nemernicei si nu am de gand sa il scot de acolo. Am grija sa nu las nici o urma si plec, lasand usa deschisa. Pe sosea se afla un pusti cu un ghizdan in spate, cel mai probabil plodu' Mirandei, care cand ma vede se ascunde dupa un copac si se uita la mine crezand ca nu-l vad. Pustiule, nu poti mai mult de atat?



Răspunsuri în acest subiect
Meet my bloody King - de Natsuru. - 31-03-2012, 12:34 AM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de hiimera - 06-04-2012, 10:52 AM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de Natsuru - 06-04-2012, 01:29 PM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de hiimera - 06-04-2012, 10:31 PM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de Katsu - 08-04-2012, 01:54 PM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de hiimera - 08-04-2012, 08:00 PM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de Katsu - 15-04-2012, 10:53 AM
RE: Meet My Bloody King ( 1, 18+ ) - de hiimera - 15-04-2012, 08:53 PM
RE: Meet My Bloody King - de DiZ - 19-04-2012, 11:44 AM
RE: Meet My Bloody King - de Katsu - 22-04-2012, 12:01 PM
RE: Meet My Bloody King - de Natsuru - 07-05-2012, 03:42 PM
RE: Meet My Bloody King - de Katsu - 17-05-2012, 02:20 PM
RE: Meet My Bloody King - de rali2009 - 17-05-2012, 02:41 PM
RE: Meet My Bloody King - de hiimera - 19-05-2012, 05:20 PM
RE: Meet My Bloody King - de Natsuru - 25-05-2012, 03:16 PM
RE: Meet My Bloody King - de Ciquita - 26-05-2012, 12:58 PM
RE: Meet My Bloody King - de Beba. - 27-05-2012, 02:26 PM
RE: Meet My Bloody King - de Katsu - 01-06-2012, 02:55 PM
RE: Meet My Bloody King - de Beba. - 01-06-2012, 09:40 PM
RE: Meet My Bloody King - de Lexxu - 04-06-2012, 08:46 PM
RE: Meet My Bloody King - de Natsuru - 05-06-2012, 09:09 PM
RE: Meet My Bloody King - de Lexxu - 05-06-2012, 09:22 PM
RE: Meet My Bloody King - de hiimera - 05-06-2012, 11:41 PM
RE: Meet My Bloody King - de Ciquita - 06-06-2012, 03:52 PM
RE: Meet My Bloody King - de Katsu - 08-06-2012, 02:27 PM
RE: Meet My Bloody King - de Beba. - 09-06-2012, 01:20 PM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 11-06-2012, 08:55 PM
RE: Meet my bloody King - de Natsuru - 13-06-2012, 04:29 PM
RE: Meet my bloody King - de Ciquita - 13-06-2012, 05:35 PM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 15-06-2012, 12:47 PM
RE: Meet my bloody King - de Katsu - 16-06-2012, 04:11 PM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 16-06-2012, 04:29 PM
RE: Meet my bloody King - de hiimera - 16-06-2012, 07:59 PM
RE: Meet my bloody King - de Katsu - 29-06-2012, 12:06 PM
RE: Meet my bloody King - de Katsu - 09-07-2012, 10:59 AM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 09-07-2012, 01:28 PM
RE: Meet my bloody King - de Chriss - 17-07-2012, 11:24 AM
RE: Meet my bloody King - de Katsu - 25-07-2012, 02:55 PM
RE: Meet my bloody King - de Lexxu - 25-07-2012, 03:34 PM
RE: Meet my bloody King - de hiimera - 26-07-2012, 12:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Yaoi] Meet My Bloody King [2] Natsuru 24 14.211 28-06-2013, 05:55 PM
Ultimul răspuns: Michee
  Bloody Flowers AnimeliciousAngel 2 2.844 13-03-2010, 02:04 PM
Ultimul răspuns: AnimeliciousAngel
  Bloody 13 [+16] [crime] Secret Past 1 2.564 28-12-2009, 11:18 PM
Ultimul răspuns: BloodyInnocence
  I want to meet ... jennadavis 2 3.003 19-09-2009, 12:29 AM
Ultimul răspuns: jennadavis


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)