Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Cu ritm în sânge

#3
Mi-am adus aminte ca ai pus un nou fic si am reusit sa-l citesc la scoala inainte sa vina profa. Mi-a placut foarte mult si o tot sacaiam pe colega-mea ca e bun si sa-l citeasca si ea. Well, cum ai zis si tu, speri ca ideea sa fie originala si este, avand in vedere cine vor fi protagonistii. Un asiatic si un mulatru. Really? Nu am mai citit asa ceva. Ai avut un inceput promitator si plin de actiune, ma refer mai mult acolo cand aproape incepea o scena a bataii, dar si prologul care a fost bine pus la punct. Se pare ca ne-ai facut cunostinta inca din primul capitol cu personajele, dar sper sa apara mult mai multe pe parcurs. De obicei o actiune intre mai multe persoane e mult mai dinamica si interesanta, asta daca e descrisa bine, dar stiu ca te descurci. *wink*
Sper sa continui acest fic si sa ajungi la sfarsit. Uite ca imi propun sa te bat la cap ca sa aduci nexturile si sa nu-l lasi balta. Sper ca nu e vreo problema, dar acum regret ficurile neterminate de tine si lasate in urma. *crying*
Cam atat momentan. Vreau sa vad ce se mai intampla. Gambate!



Răspunsuri în acest subiect
Cu ritm în sânge - de hiimera - 05-03-2012, 01:22 AM
RE: Cu ritm în sânge [YAOI] - de Lexxu - 05-03-2012, 04:14 PM
RE: Cu ritm în sânge - de Rain - 06-03-2012, 09:35 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Naruto] Dragoste in ritm de rapp Nywa 46 29.303 08-03-2013, 11:22 PM
Ultimul răspuns: RalucaGabor
  Poezii in Ritm de rap :) Aliss_anime 5 10.936 09-05-2011, 01:19 AM
Ultimul răspuns: jony23
  O viata traita in ritm de rock Who said i have to be normal 13 12.873 17-01-2010, 12:08 AM
Ultimul răspuns: Abbeh.


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)