Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Yaoi] Cancer la penis

#1
Bun bun. Deci cum v-am promis, am postat cancer la penis. Este un fic amuzant si pervers poate prea exagerat! insa, sper sa va placa cum imi place si mie! Ce s-o mai lungim atata?! Primu capitol:


Varsta minima: +18
Gen: Yaoi
Limba: Romana
Edit: Observatii cu privire la continut: limbaj vulgar!!!!
Tipul de comentariu solicitat: Simpla



Edit: am sters alineatele, ca nu-mi place mie cum arata!!



Capitolul 1.

Drumul asta mi se pare din ce in ce mai obositor. Nu am mai mers atat de pe vremea cand aveam 5 ani, iar acum am 19. E mica-mare diferenta de ani. Vremea a trecut, repede, parca doar ieri aveam 15 ani si umblam prin liceu dupa fustele fetelor. Imi amintesc cum ma inchideau in wc-urile scolii, vrand sa ma necajeasca. Nu le reusea niciodata, fiindca le amenintam cu violul. Asa de tipic mie. Totusi, nu am violat nici o fata. Mi s-au daruit de buna voie. Ce sa fac daca eu eram posesorul unei scule mari si groase? a unei tinute ce ma facea bad boy si a unui chip frumos ce cucerea pe oricine? Eu nu-s de vina. Aici doar mama si Dumnezeu sunt vinovatii. Doar ei stiu ce au facut de am iesit asa perfect...

Clipisem des, la vederea unei cladiri mari ce avea cateva zgarieturi pe alocuri. Se pare ca am ajuns la "destinatie". Proasta zi si-a gasit si masina mea sa "doarma". Urc scarile rapid, ajungand la receptie. O femeie bruneta se afla dupa un birou mare. Fata ei nu-ti dadea decat un sentiment: frica. Da... frica, ca la ce nervoasa si urata e te-ar putea musca. Eu unul sunt infiorat de ea, arata ca un monstru zau asa. Riduri peste riduri, o alunita mare pe obrazul drept, ochii mici si negri. Ca sa nu fie de ajuns ca fata ei imi dadea fiori, iesi de dupa birou vazand-o in toata "splendoarea" ei. E cat o balena... sau mai rau. Un tanc, ar fi o comparatie perfecta pentru aceasta... femeie nu pot sa-i zic, aceasta... creatura venita din cine stie ce loc. Nu arata prea pamanteana si bunica arata mai bine decat ea. Randurile de "sunca" ii se puteau observa prin halatul alb, mulat ce-l purta.
- Ce scarbos... mormai eu, privind-o cum se apropie.
Pasea cu greu, ajungand intr-un final in fata mea. Ce bine... credeam ca se rastoarna pe drumul 'lung' pe care-l parcursese pana acum.
- Buna ziua. Eu sunt Helga, cu ce te pot ajuta? ma intreaba femeia, afisand un zambet.
Daca e sa ne luam dupa parerea mea, eu credeam ca nu poate fi mai oribila decat atat, insa cand isi afisa zambetul "adorabil" am observat cativa dintii cariatii, iar altii... lipsa. Nu as atinge-o pe asta nici sa ma plateasca cineva... mai bine mi-as taia-o jos.

- Ahm... buna. Eu sunt Yuki si... dar nu ma lasase sa termin ca mi-o taia scurt.
- Aaa Yuki. Cel care are cancer la penis? Doctorul Minoru Ryo te asteapta la etajul 1, cabinetul 5.
Dau din cap, in semn c-o aprob, indreptandu-ma spre doctor. Ce naiba? cand spusese de micul meu "defect" toata lumea se intorsese la mine. Cred ca m-am facut de ras numai din cauza monstrului. Oftez prelung, grabiindu-ma pe cat mai mult posibil. Nu vreau decat sa aflu ca sunt in regula si ca este doar o greseala. Nu se poate sa am cancer la bijuteria mea... nu.

Mentionand de asta. Vinerea trecuta, nu mi s-a sculat cand m-a atins o blonda numai buna de futut. Si eu care chiar aveam chef sa imi rasfat mandria, lasand-o sa faca cunostinta si cu alte "pesteri" mai stramte daca se poate. Am avut parte de fel si fel de femei, insa toate cu tate mari. Am o obsesie dupa tatele mari si pline. Numai bune sa-ti bagi ceva intre ele... sau nu?
Nu mi-as putea imagina o viata in care eu zeul futaiurilor, zeul sexului... sa raman ipotent. Sa nu mai pot sa "organizez" orgii la mine acasa, impreuna cu prietenii mei. M-as face de ras. Ar fii la fel de rau ca si cum mi-as imagina ca as deveni gay. Ca m-as lasa futut in cur si oriunde de un altul sau sa ma suga un barbat... doamne. Scutur din cap, alungandu-mi gandurile departe. Sper sa nu fie si doctorul la fel de urat ca Helga aia sau tignit. Si ce nume e ala? Minoru... auzi tu. Da ce e minor si nu stiu?
Acum sunt la etajul 1. Mai trebuie sa caut cabinetul 5 si sunt boss de boss. Incep sa ma plimb de colo-colo, privind in stanga si-n dreapta.
- Am gasit!
Am ajuns unde trebuie. Da' imi e putin frica. Daca se da la mine? Sper doar sa fie om normal, nu un tignit ca si prietenul meu cel mai bun.
Imi fac curaj si bat usor la usa. Numai decat aud un "intra" plictisit.
Pasesc inautru parca nesigur, fixandu-l pe doctor cu privirea. Parul saten ii stralucea, datorita soarelui. Ochii sai verzi se aseamanau cu o pereche de alge din adancurile marii. Trupul ii parea asa de bine facut, iar muschii se vedeau si prin halatul alb ce-l purta. Era asa de... bun. Totusi, nu mai bun ca mine. Eu sunt perfectul aici, perfectul cu defectul mititel. Sper doar sa-mi poata rezolva problema... doar atat.
- Cred ca tu esti Yuki cel cu... dar nu reusise sa termine ca-l intrerup brusc.
- Stiu ce problema am, nu trebuie sa repetati. Acum, intrebarea e : poti sa ma ajuti sau nu? spun eu cu o privire serioasa.
- Normal ca pot pustiule. Tu doar aseaza-te pe pat si relaxeaza-te pana aduc eu ceva din alt cabinet.
Dau din cap in semn ca-l aprob, asezandu-ma pe pat. Incaperea era destul de luminata, de razele soarelui. Inauntru exista un birou cu un pc pe el, un scaun pe rotite de culoare grii si doua plante. Si bineinteles, patul pe care sedeam eu. Peretii erau vopsiti cu non culoarea alba. E si de inteles... doar e un spital, nu o discoteca asa cum visam eu.
In momentul de fata, nu pot decat sa sper ca acest tip e normal si ca ma poate ajuta. Daca ma scapa de ce am eu, ii pup si picioarele!
- Te rog doamne... ajuta-ma si pe mine! Eu sunt cel mai perfect... nu trebuie sa ma pedepsesti tocmai pe mine! mormai eu.
- Stai linistit pustiule. O sa te rezolv in maxim un an. O sa fi ca nou dupa tratamentul ce o sa-l primesti. spuse domnul Minoru luandu-ma prin surprindere.
- No' doamne da!
Isi luase manusile albe, acoperiind palmele pentru protectie. Isi turnase de asemenea o substanta maronie pe ele, spunandu-mi :
- Da-ti jos pantaloni.
Casc ochii involuntar si imi intredeschid buzele pentru a protesta. Cum sa zica asa ceva? si ce mama naibii de tratament vrea el sa-mi aplice? Nu cumva se numeste 'ungerea instrumentului' ?
- Daca vrei sa fi bine, fa ce ti-am zis. spusese pe un ton autoritar doctorul.
Eu, bietul de mine nu am facut decat sa ma conformez. Acum stateam in boxeri in fata individului asta, ce-si lingea buzele. Ce dracu? si asta e gay? Doar nu o sa ma violeze, nu? Adica sa fim seriosi, cine nu si-ar dorii sa ma aibe?
Sunt prea perfect pentru lumea asta pacatoasa.
- Si boxeri.
Imi dau jos repede boxeri, ramanand fara nici un 'material' care sa-mi acopere bijuteria. Aceasta scula valoreaza mult pentru mine, mai mult decat mama.
Adica, ce s-ar face femeile fara placere? raspunsul e : nimic.
Doctorul se apleaca, ungandu-mi scula cu acea substanta maronie. Deja incep sa ma simt ca un ciudat. Daca intra cineva si ne vede? Ce-o sa zica persoana respectiva? Ca-s gay, probabil. Desii, recunosc, atingerile lui l-au sculat pe marele Yuki. Ma simt penibil... atingerile unui barbat ma excita. Sunt demn de intrat in pamant chiar acum.
Il priveam pe saten cum imi rasfata penisul, cu atingerile lui delicate. Parca ar face asta de o viata, asa de priceput era. Oare, eu eram singurul care avea cancer la scula? Daca nu, atunci nu sunt singurul care s-a simtit cum ma simt eu acum : excitat si jenat. Nu pot concepe cum un barbat te poate excita asa tare, tu la randul tau fiind tot barbat. E o aiureala totala. Imi amintesc ca Taki mi-a "dat" lectii despre gay si cum si ce fac ei. Insa eu eram prea ocupat pentru a asculta asa ceva. Si totusi mi-ar prinde bine niste lectii despre gay acum... ca sa-mi dau seama daca omul asta e ca ei, evident. Eu unul nu as putea sa fiu gay nici in ruptul capului..
Eram prea prins in ganduri, insa cand simtisem doua perechi de buze cum imi cuprindeau capul, am tresarit marind ochii. Doctorasul asta, mi-a luat scula in gura incepand sa faca miscari sus-jos si tot asa. Eram al naibii de excitat. Nu eram deranjat daca era o femeie... dar un barbat?!
- Ce dracu faci?!?! Stii nu-s gay!! Termina!!! ahhh... spun eu reusind sa scot un geamat la finalul propozitiei.
- Asta e tratamentul si in plus iti place asa ca taci. spusese dupa ce-si dezlipise gura de amicu' meu.
Imediat le acaparase iar, incepand sa faca aceelasi lucru. Eu tot priveam speriat ceea ce facea doctorasul. Adica cum?! asta e tratamentul?! de asa ceva nu am mai auzit niciodata... zau asa. Sugerea penisului tratament? Da ce... imediat si futaiul e tratament.
- Asa... acolo... ahhhh... ahhh. spun eu uimindu-ma pe mine.
Obisnuiam sa le spun fetelor asta cand ma rasfatau, insa vad ca nerusinarea din mine nu m-a putut lasa in pace macar acum in cel mai jalnic moment al vietii mele. Daca afla Taki ca m-a supt un barbat, o sa ma tachineze toata viata.
Barbatul saten isi daduse halatul jos, lasandu-si trupul expus privirilor mele curioase. Arata chiar mai bine decat imi imaginam. E un zeu al... al placerilor. Ahhh ce tot zic?! Cred ca am inebunit.
Doctorul Minoru, imi luase un ou in gura iar celalalt intr-o mana incepand sa linga si sa maseze. Ma simteam chiar... mai jenat decat inainte, insa in aceelasi timp fierbinte. Ce ar fii sa-mi las gandurile deoparte si sa imi incalc pricipiile? Macar odata... nu mai rezist prea mult!

EDIT Daria: atata timp cat l-ai postat la Yaoi, numai este nevoie sa pui si-n titlu >.<".
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.



Răspunsuri în acest subiect
Cancer la penis - de Lexxu - 02-03-2012, 06:47 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 08-03-2012, 08:21 PM
RE: Cancer la penis - de PervyTeoYaoi_Shinee - 08-03-2012, 08:43 PM
RE: Cancer la penis - de Kato - 11-03-2012, 01:06 AM
RE: Cancer la penis - de DiZ - 14-03-2012, 11:29 PM
RE: Cancer la penis - de DiZ - 17-05-2012, 11:29 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 18-05-2012, 03:31 PM
RE: Cancer la penis - de Beba. - 28-05-2012, 08:44 AM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 03-06-2012, 08:03 PM
RE: Cancer la penis - de Beba. - 03-06-2012, 08:44 PM
RE: Cancer la penis - de Katsu - 03-06-2012, 09:24 PM
RE: Cancer la penis - de Ciquita - 03-06-2012, 09:34 PM
RE: Cancer la penis - de PervyTeoYaoi_Shinee - 04-06-2012, 09:11 PM
RE: Cancer la penis - de Nirv - 04-06-2012, 09:52 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 17-06-2012, 01:52 PM
RE: Cancer la penis - de Nirv - 17-06-2012, 03:00 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 02-08-2012, 04:25 PM
RE: Cancer la penis - de Lexxu - 22-08-2012, 05:42 PM
RE: Cancer la penis - de Katsu - 23-08-2012, 02:06 PM
RE: Cancer la penis - de Justine - 26-08-2012, 02:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)