Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Boom boom boom

#1
Well hello Smile new world

In primul rand as vrea sa va spun ca nu credeam ca voi mai frecventa vreodata un site/forum, deci va rog sa imi scuzati banalitatea numelui. Cu speranta voi gasi unul nou , cu care ma voi indentifica mai tarziu.
In al doilea rand, unii dintre voi m-ati putea recunoaste de pe anime-mania (karin-chan) sau aboutanime (acelasi nume). Sper sa ma intalnesc cu "old friends".
In al treilea rand, banuiesc ca si ultimul, ma voi prezenta. Am 16 ani :] si locuiesc in Galati. Cred ca ar fi cat de cat relevant sa va spun si zodia: scorpion (spun asta pentru ca mereu imi place sa stiu ce zodie e fiecare persoana cu care vorbesc =]).
Nu am prea multe pasiuni. Totul este influentat de cheful meu. Am incercat fotografia [si a mers pentru un timp. ma bate gandul sa ma inscriu la niste cursuri sau ceva], chitara [care aparent inca incerc. muzica clasica<3 evident cu un prof], desen! [mi-am luat de curand o tableta grafica si well incerc sa fac cate ceva -nu sunt chiar mandra de ele oricum] si muzica [karaoke<3 inca am sperana ca o sa imi modelez cat de cat vocea. voi reusi!].
Ce imi place sa fac in timpul liber? Role! Nu, nu stiu truculete, doar simpla plimbare este suficienta pentru a ma calma. Filmele sunt o optiune, desi optez spre seriale. Incerc sa ajung la zi la Supernatural :3, dar sunt la zi cu The Walking Dead si Vampire Diaries (evidenta asta) si well am de gand sa ma apuc de The Bing Bang Theory.
Personalitate? Cred ca uneori trec dintr-o extrema in alta, insa incerc sa imi pastrez calmu (nu intotdeauna da rezultate). Sunt critica si directa, imi place sa stiu ceea ce cred oamenii cu adevarat. Daca aflu ca nu a fost sincer la capitolul asta, i get mad. Uneori sunt impulsiva dar imi place sa cred ca pot compensa cu faptul ca pot sa fiu langa o persoana si chiar vreau sa o sustin (ha, vreau sa ajung psiholog). Totodata ma alint mult si sunt copilaroasa (numai de fata cu anumite persoane).
Altceva? Anime/ Manga preferate, nu? Bun. Anime: 2 animeuri care m-au impresionat au fost Nana si Death Note (facute de aceeasi persoana, parca). In general cele care aveau ca tema vampiri (sau creaturi ale intunericului) imi plac, cele psihologice and well funny.
Manga: Orice de la Yuki Kaori. Ai hime~ai to himegata a fost chiar dragut (reached my heart). Recomand The Bride of the Water God si You are so cool.
Intrebari?
Vreau o primire calduroaasa *puppy eyes* si well sper sa ma distrez pe aici.(M-am alaturat voua pentru a cunoaste oameni noi, pana la urma :]).
[Imagine: furroxana.png]
~set facut de Aikad<3, multuuuuumesc~



Răspunsuri în acest subiect
Boom boom boom - de Ingénue - 10-01-2012, 05:07 PM
RE: Boom boom boom - de Yondaime - 10-01-2012, 05:09 PM
RE: Boom boom boom - de Andrei. - 10-01-2012, 05:49 PM
RE: Boom boom boom - de Chriss - 10-01-2012, 07:44 PM
RE: Boom boom boom - de Weiss - 10-01-2012, 07:50 PM
RE: Boom boom boom - de Ingénue - 10-01-2012, 09:14 PM
RE: Boom boom boom - de Scooby_LOVE_Doo - 10-01-2012, 09:23 PM
RE: Boom boom boom - de Ingénue - 10-01-2012, 09:51 PM
RE: Boom boom boom - de CharissaJ - 11-01-2012, 12:27 PM
RE: Boom boom boom - de Ingénue - 11-01-2012, 12:37 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)