Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;))

#1
Era o zi frumoasa de primavara.Rzele soarelui se strecurau prin perdeaua roz.Era o fata cu parul roz,cu ochi verzi si cu pilea ei ca de lapte care dormea pana a fost sculata de ceasul care de pe masa a juns in perete.Rozalia sa sculat din pat si sa dus la baie sa se spele.Sa imbracu niste pantaloni scurti negri,cu un tricou rosu,si in picioare avea niste adidasi rosi si in par si-a pu o esarfa rosie cu satul frunza.A luat micul de jun si a plecat la scoala.
Cand a afuns la scoala a vazut o multime de copii necunoscuti pt era noua nu cunoaste pe nimeni.
O fata mai timida a venit la ea si au facut cunostinta:
-Buna eu sunt Hinata.si am 15 aniTu trebuie sa fi noua nu?:D
-Buna eu sunt Sakura Haruno si da sunt noua,eu am 15 ani:D
-Daca nu te superi imi faci si mie cunostinta cu ceilalti!
-Sigur niki o problema.Fta aceia bruneta este Tenten este foarte dragutza,fata aia blonda cu 4 codite este Temari si fata aiai cu o singura coara este Ino este cea mai enervanta fata din scoala si se crede cea mai tare pt ca este prietena cu Sasuke cel mai puternik baiat din scoala si ai grija u arati destul de bine si nu vreau sa patesti ceva din vinba lui.
-Nuti face griji tn mine sunt cea mai buna la lupte am batut toata gasca de baieti de la fosta mea scoala:Dsi din baieti ce imi poti spune.
-Pai baiatul ala blodn este Naruto si suntem impreuna de un an;)),acel baiat cu coada este Neji verisorul meu,acel baiat roscat si cu celalalt de langa el sunt Gaara si Kankuro si sunt frati lui Temari,acel baiat care sta cu Neji este Lee este un baiat dragutz dar nu prea cred ca o sa vrei sa fi cu el;))si cam atatia stiu si eu:D
-Mesri hai la calse sa sunat:DSi ia ghici sunt cu tn in clasa;))
-Super hai!
Fetele sau dus la clasa lor.Baeti cand au vazuto pe Sakura ca a intrat in clasa au ramas cu gura cascata si Naruto la fel dar nu dupa Sakura ci dupa Hinata;))
Orele au trecut repede si au iesit de la sckoala pe la 6.Afara a inceput sa se insereze dar Sakura nu isi facea griji asa ca aplecat sa se plimbe prin parc da' din greseala a dat peste Ino:
-Vezi pe unde mergi impiedicato!
-Scuze nu am vrut sa dau peste tine!Papa si incaodata scuze!
-Tu nu faci nimik in legatura cu asta?
-Ce vrei sa ii fac ?Si-a cerut scuze si de 2 ori de ci ni am ce sa ii fac.(=)) Sasuke i-ai ziso =)))
In timp ce Sakura se plimba pe langa parc doi ochi negri o urmareau era chiar Sasuke care o urmarea.
-Pisicuto nu ar trebui sa umbli singura pe aici poate fi periculos!
-Zau?Si tu cefaci pisicuta speriata ?
-Vezi cum vorbesti daca iti dau una te fac una cu pamantul!
-Nu mai spune!
In acel moment Sasuke avea sharinganul in ochi cu 3 pete si sakura la fel nu mai ca ea avea culoarea roz cu negru.Sasuke a atacat si Sakura sa ferit cu multa usurinta impingandul pe baiat in lac.
-Cumde esti asa de rapida?
-Simplu.Tu nu esti singuru care face parte dintrun caln:P
-Uau se pare ca nu suntem asa de diferiti!
Sakura la ajutat sa iasa din apa si la uscat repedecu putin foc;))
-Multumesc!Hei nu vrei sa fi prietena mea?
-Pai nu esti cu Ino?
-De unde ai auzit prostia asta?Eu doar ma folosesc de ea cand nu am ce face da cine crezi ca se uita la ea?
-Pai nu stiu!
-Zi vrei?te rooooooooog:D
-Bine ;)
-multumesc.si a luato si a sarutato dulce pe buze.
Sakura a ramas peste noapte la Sasuke
A doua zi Sasuke ia pregatit micul de jun la pat;))



Răspunsuri în acest subiect
Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de :XDark~Sakura~Angel:* - 07-11-2008, 08:49 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de ::::yamashita ayumu:::: - 08-11-2008, 12:58 AM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de :XDark~Sakura~Angel:* - 10-11-2008, 10:33 AM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de :XDark~Sakura~Angel:* - 15-11-2008, 11:17 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de Andrutza - 16-11-2008, 06:00 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de :XDark~Sakura~Angel:* - 16-11-2008, 06:49 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de Andrutza - 17-11-2008, 02:59 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de Aly - 18-11-2008, 12:24 AM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de Aly - 22-11-2008, 09:02 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de :XDark~Sakura~Angel:* - 22-11-2008, 10:21 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de :XDark~Sakura~Angel:* - 23-11-2008, 01:15 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de :XDark~Sakura~Angel:* - 23-11-2008, 06:49 PM
RE: Sasuke si Sakura,Naruto si Hinata priteni;)) - de Aly - 23-11-2008, 10:13 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  sakura and sasuke(zambete ce palesc) sharma_sakura 4 3.499 03-09-2011, 02:47 PM
Ultimul răspuns: sharma_sakura
  Eu Si Viata Mea Cu Peripetii(Hinata) HinataDulcika 3 2.967 12-08-2010, 01:29 PM
Ultimul răspuns: curcubeu fara culori
  sasuke si sakura(trandafiri isi croiesc drumul dragostei) sakura_haruno75 1 2.812 29-05-2010, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Aly
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 5 5.943 09-05-2010, 08:22 PM
Ultimul răspuns: Denny
  O iubire de neuitat..Sasuke and Sakura iubire de neuitat sasu saku 8 8.360 09-05-2010, 08:20 PM
Ultimul răspuns: Denny
  TE indragostesti cand te astepti mai putin(love story with sakura si sasuke) ralu_th7 8 7.164 16-12-2009, 03:09 AM
Ultimul răspuns: Bad Blood.
  My Storry About Sasuke&Sakura sakura_alexutza 19 14.832 18-07-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sasuke ,Sakura – ce inseamna iubirea (+16) Extreme Colors 20 14.740 13-07-2009, 08:59 PM
Ultimul răspuns: Axxa.No.Way
  Sakura&Sasuke Yuki4ever 15 11.586 11-07-2009, 03:21 PM
Ultimul răspuns: D@n@
  Cand intre Demon si Inger se naste iubirea (Sasuke & Sakura) Ely-chin 48 51.929 22-06-2009, 05:11 PM
Ultimul răspuns: Yumina


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)