Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

90210

#1
Versiunea contemporana a serialului-icon "Bevery Hills, 90210", noul "90210" contempla viata prin ochii lui Annie Wilson si ai fratelui ei, Dixon, a caror prima zi la liceul West Beverly Hills nu lasa umbra de indoiala ca nu se mai afla in Kansas. Pentru Annie si Dixon, greutatile intampinate ca nou-sositi in liceu sunt sporite de faptul ca tatal lor, Harry, este noul director al institutiei. Ei se integreaza in curand intr-o noua trupa de prieteni incluzandu-i pe Naomi, o tanara bogata si rasfatata, Ethan, starul echipei de lacrosse a liceului, Navid, un jurnalist aspirant care conduce echipa de stiristi ai scolii si Silver, o rebela care produce un blog scandalos, dar extrem de popular.
Preferata mea este clar Silver, iar mama ei era o viperă pe care o uram din tot sufletul. Annie aspiră foarte mult la teatru și musical-uri, mi-a plăcut asta. Naomi în primele episoade nu mi-a plăcut, ca mai apoi să mă atașez de ea, și, sincer, mi-a plăcut s-o văd evoluând. Pe Adrianna n-am plăcut-o niciodată, și nici nu cred c-o voi plăcea, deși uneori a mai avut și ea momentele ei în care chiar ți se făcea milă de ea.

[Imagine: tumblr_lvotgcbi681qk37szo1_500.gif]

[Imagine: tumblr_lvoohvrNjx1qicol9o5_250.png]

[Imagine: tumblr_lvo0oyMGrP1r5erxpo2_500.gif]

[Imagine: tumblr_lvnqjablxq1qgd2nzo1_500.gif]




Răspunsuri în acest subiect
90210 - de Phoenix. - 04-12-2011, 11:00 PM
RE: 90210 - de Crazy~Tenshi - 01-04-2013, 11:44 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)