Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Desperate Housewives [Neveste Disperate]

#3
Hmmm, am cam ramas in urma cu serialul, spre dezamagirea mea. Obisnuiam sa il urmaresc acum cativa ani ca o disperata si nu pierdeam nici un episod. Daca nu ma inseala memoria, asta era pe atunci, pe cand il transmiteau pe TVR1, asa ca i-am prins inceputul. Il urmaream cu parintii, well, mai bine zis cu mama pentru ca tata nu se baga, desi mai arunca cateva o privire din cand in cand. Dar ce nu realizam era faptul ca povestea ne arata cazuri reale, nu e fantasy, nu e un serial SF. Nu intelegeam prea mare lucru pe atunci dar acum realizez ceea ce am pierdut din vedere in acea perioada. Problemele de familie, intre vecini, prieteni, copii-parinti, absolut tot ce mintea mea inchisa a neglijat atunci.
Nici nu stiu ca late sezoane a ajuns sau daca mai se difuzeaza, cred ca pe Euforia l-am mai vazut. Genul acesta de productii, atat de populare si apreciate, cu atat de multe sezoane nu ramane lasat in urma prea usor.
[Imagine: ak8THBQ.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Desperate Housewives [Neveste Disperate] - de DeDal N. - 06-04-2014, 03:37 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)